Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Police
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Maja

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Maja i z wyształcenia jestem italianistką i lingwistką. Mam za sobą studia na uniwersytecie poznańskim, liczne wyjazdy do Włoch, doświadczenie w drobnych tłumaczeniach pisemnych i ustych, a ostatnio także pracę w obsłudze klienta firny Microsoft dla włoskich klientów i przedsiębiorców. 

Uwielbiam zarażać swoją pasją do włoskiego. Program nauki zawsze przystosowuję do każdego ucznia indywidualnie, bo nie wszyscy mamy te same cele i nie wszyscy uczymy się tak samo. Ponad to zapewniam  materiały do nauki.

Lekcje prowadzę głównie online, ale jak preferujesz usiąść gdzieś razem przy kawie to też się dogadamy :) Mam kilka pomysłów na to, jak nauczyć cię tego pięknego języka. 

Umówmy sie na bezpłatną rozmowę wstępną i poznajmy się lepiej. Ja też zaczynałam od korków ;)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.