Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka100 - 150 / 60 min

Bogdan

Opis ogłoszenia

Analiza Danych oraz Tworzenie Raportów
Oferuję usługi z zakresu Analizy Danych oraz Zaawansowanej Statystycznej Analizy Danych. Specjalizuję się w usługach dla małych oraz średnich przedsiębiorstw z rożnych branż, sklepów internetowych, wszelkiego gatunku ‘start-up’ów oraz osób prywatnych. Oferuję duże doświadczenie w analizie danych z portali społecznościowych, odwiedzin stron internetowych, analizie geoprzestrzennej oraz identyfikacji wszelkiego rodzaju trendów, tendencji, prawidłowości oraz wzorców. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie z dostosowaniem metod oraz narzędzi do specyfiki zagadnień oraz oczekiwań klienta. Każda analiza jest opatrzona profesjonalnym raportem, opisów wyników analizy oraz ich znaczeniem dla organizacji. Szczególny nacisk kładę na interpretację wyników oraz ich istotność w odniesieniu do skali badanych kwestii. Dla zobrazowania problemów oraz ich rozwiązań, wykorzystuję szeroki wachlarz narzędzi wizualizacji głównie MS Excel; m.in. Tabele Przestawne, Wykresy, Formatowanie Warunkowe, SmartArt, Diagramy i wiele innych. Poza Excelem, w zależności od poziomu skomplikowania zagadnienia, wykorzystuję Power BI, SQL Server, R Studio,  oraz inne narzędzia analityczne.
Oferuję jednorazowe analizy na podstawie danych oraz regularne, uaktualniane analizy oraz raportowanie wyników, kosztów, wydajności, zyskowności, analizę cenową i konkurencyjności, interaktywne raporty menadżerskie typu Dashboard w MS Excel oraz Power BI.
Posiadam wykształcenie wyższe na kierunku Matematyka Finansowa oraz wieloletnie doświadczenie w analizie danych w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.
Prowadzę również szkolenia z Power Bi oraz MS Excel przez Skype zarówno w języku polskim jak i angielskim.
Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.
Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.