Bartosz Skulimowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań (Dom Studencki Eskulap)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 - 50 / 60 min

Bartosz Skulimowski

Opis ogłoszenia

Przez kilka lat przygody z biologią zdążyłem zauważyć jak najszybciej można nauczyć się danych partii materiału. Pomogę wykorzystać to przy rozwiązywaniu zadń maturalnych. Uzupełnię braki w wiedzy, a przede wszystkim pokażę jak odpowiadać na zadania, które sprawiają kłopot na maturze.

Osiagnięcia świadczące o tym, że jestem w stanie prowadzić zajęcia na odpowiednim merytorycznie poziomie: 
[*Uczestnik finału Olimpiady Biologicznej 2016/2017 *]
Sam zdałem maturę z biologii na 87% w 2018 roku, 100 centyl

Chętnie pomogę Ci w nauce biologii. Postaram się pokazać rzeczy w taki sposób, by układały się w logiczną całość i same wchodziły do głowy. To całkiem możliwe, biologia jest moją pasją odkąd pamiętam i nigdy nie uczyłem się jej inaczej jak przez układanie logicznych ciągów przyczynowo-skutkowych, albo przez stosowanie kreatywnych skojarzeń (skojarzenia wykorzystuję też na kierunku lekarskim, który obecnie studiuję, dlatego powoli staję się ich mistrzem, podzielę się doświadczeniem i w tym zakresie ;) ). Dzięki temu, że interesuję się biologią od tak dawna i z sukcesem brałem udział w konkursach biologicznych będę mógł pomóc Ci w przygotowaniach do takich zawodów. A dobrze zdana matura zarówno z biologii jak i z chemii udowadnia, że posiadam też umiejętność odpowiadania na pytania maturalne, a więc i tego mogę Cię nauczyć ;) Udzielę też pomocy w zrozumieniu sposobu nauki biologii osobom rozpoczynającym naukę na nowym etapie edukacji zarówno w szkole podstawowej jak i w liceum.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.