Bartosz Skulimowski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań (Dom Studencki Eskulap)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia35 - 40 / 60 min

Bartosz Skulimowski

Opis ogłoszenia

Przez kilka lat nauki i pracy z biologią zdążyłem zauważyć jak najszybciej można nauczyć się danych partii materiału. Dzięki temu efektrywnie pomogę Wam przy rozwiązywaniu zadań maturalnych i olimpijskich. Uzupełnię braki w wiedzy, a przede wszystkim pokażę jak odpowiadać na zadania, które sprawiają kłopot.

Jeśli chcecie dowiedzieć się co stoi za moim merytorycznym przygotowaniem, zajrzyjcie do zakładki "o mnie".

Jak wyglądają zajęcia? 

To zależy od tego, czego potrzebujecie. Ale zawsze otrzymacie: 

  • materiały i zadania na których opracowujemy temat 
  • plan tematów, które przerobimy na zajęciach (kolejność zawsze do uzgodnienia)
  • wytłumaczenie wszystkich istotnych i nurtujących Was kwestii
  • uwrażliwianie na to jaką wiedzę trzeba zapamiętać, ale też co zrobić, kiedy się nie pamięta, jak wtedy odpowiedzieć na pytanie, bo często to możliwe
  • wyczerpujące odpowiedzi na pytania, nie musicie się bać ich stawiać, jeśli je stawicie, to właśnie oznacza, że zaczynacie "wgryzać" się w temat

Na zajęciach będę zadawać pytania, na które Wy odpowiecie i w ten sposób w każdej chwili będziemy mieć pewność, że zrozumieliście daną partię materiału. Pytania będą często podobne do tych maturalnych/olimpijskich. To ważne, bo wyćwiczymy sobie jak odpowiadać na takie pytania. 

Oferuję zajęcia na Skype, a także na żywo. Do lipca tego roku w Poznaniu, w lipcu w Bydgoszczy, a od października znów w Poznaniu. Co 2-3 tygodnie i cały sierpień będę w Gorzowie Śląskim, na Opolszczyźnie (można wygooglować, jeśli ktoś jest z okolicy).

Przygotowanie do matury/ Olimpiady będzie miało formę wielokrotnych spotkań, szczególną formę ma kurs wakacyjny: 

  1. Kurs wakacyjny odbywa się w 2 turach. Pierwsza faza zaczyna kurs 1 lipca, kończy się 20 lipca. To faza nauki. Następnie macie tydzień na powtórzenie wiadomości. 27 lipca zaczynamy robić zadania, żeby dobrze przyswoić to co się nauczyło. Robimy je przez następne 2 tygodnie. I zostają Wam jeszcze 3 tygodnie na zupełne odcięcie się od nauki w samozadowoleniu. :)
  2. Kurs dzielony jest na spotkania 3 razy w tygodniu po 2h przy nauce i 4 razy w tygodniu po 2h przy zadaniach. Łączna liczba godzin wynosi 18h nauka + 16h zadania= 34h 
  3. Cena kursu to 30zł za godzinę. Jeśli wypadnie jakaś godzina np. z powodu wyjazdu to oczywiście za nią nie płacicie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.