Bartłomiej Stach

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
kopertaWyślij wiadomość
Matematyka30 - 45 / 45 min

Bartłomiej Stach

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

O mnie:
-w liceum uczęszczałem do klasy o profilu mat-fiz,
-brałem udział z sukcesami w konkursach matematycznych,
-maturę podstawową z matematyki zdałem na 100%, rozszerzoną na 90%,
-aktualnie jestem studentem 6 roku medycyny,
-jestem trenerem personalnym,
-pasjonuję się sportem,

Tyle suchych faktów ;).

Uwielbiam matematykę i świecą mi się oczy gdy robię zadania.
Jeśli potrzebujesz pomocy - pomogę Ci. Co więcej: postaram się zaszczepić w Tobie pasję do tego przedmiotu oraz sprawić, że zadania będziesz rozwiązywał szybko, sprawnie i bez większego wysiłku.

Zapraszam do współpracy ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze co bardzo pomaga w zrozumieniu materiału. Bartek jest cierpliwy, wyrozumiały i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć najtrudniejsze rzeczy. Bardzo polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Bardzo polecam, zajęcia przebiegają bez stresu, w miłej atmosferze. Potrafi dobrze wytłumaczyć, nie tylko na I sposób, ale nawet na kilka. Nawet ja zrozumiałam więcej niż na lekcjach w szkole:) Polecam !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego korepetytora z matematyki, to jak najbardziej polecam Ci Bartka! Po pierwszych zajęciach jestem w stanie stwierdzić, że to osoba nie tylko potrafiąca w łatwy i przyjemny sposób przekazać wiedzę, ale również bardzo towarzyska i zabawna. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Z jego wskazówkami bez trudu poradzisz sobie z ,,najtrudniejszymi''zadaniami (matura rozszerzona), które wówczas okażą się banalnie proste. :)
Polecam i pozdrawiam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Bardzo polecam! Zajęcia z Bartkiem przebiegają w miłej atmosferze,bez stresu.Jest cierpliwy,wszystko tłumaczy i podrzuca najłatwiejsze sposoby na rozwiązanie zadania.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Miła atmosfera na zajęciach, potrafi bardzo dobrze i zrozumiale przekazać swoją wiedzę, powtarza materiał do skutku, cierpliwy. Bartek wie co robi, uczy z uśmiechem i przyjemnością na twarzy. Godny polecenia korepetytor !

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Zajecia prowadzone w mily, interesujący i niestresujacy sposob, przetlumaczone latwo i zrozumiale. Widac profesjonalne podejscie Bartka do jego pracy. Atmosfera na zajeciach bardzo swobodna, w przerwie pomiedzy zadaniami mozna porozmawiac o normalnym zyciu. Serdecznie polecam.

avatar
Ismael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2017

Jestem świeżo po dzisiejszych korepetycjach z Bartkiem. Bardzo go polecam. Panująca atmosfera w ciągu zajęć jest bardzo przyjemna w trakcie można się pośmiać ale najważniejsze jest to, że jeśli nie zrozumiałeś np. rozwiązanie zadania I sposobem to tłumaczy Ci II a nawet III raz w nieskończoność aż będziesz wiedział o co chodzi i będziesz umiał je w łatwy i szybki sposób rozwiązać. Całą wiedzę którą posiada chciał się nią podzielić ze mną w jak najlepszy sposób. Drogie koleżanki, koledzy i rodzice Bartek wytłumaczył mi perfekcyjnie to co chciałem ( rozszerzona matematyka) w końcu trafiłem na osobę co mi dobrze tłumaczy to co chce. Według mnie warto zrobić to co ja - wziąć telefon do ręki i zadzwonić do Pana Bartłomieja. Ja nie żałuje ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2016

Wszystkim mającym problem z matmą serdecznie polecam Bartka. Zawsze dobrze przygotowany, dba o to abyś ogarnął dobrze każde zadanie (nie na zasadzie byle jak czy " odwal się" gdy zaczynasz czegoś nie rozumieć), do tego przyjazny człowiek i do pogadania, dobrze poradzi itp. Polecam wszystkim obawiającym się matury i nie tylko.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2016

Super korepetycje! Bardzo miła atmosfera, niedrogo i bardzo dobre efekty. Polecam

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2016

Świetny nauczyciel, bardzo dobrze tłumaczy. Naprawdę polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.