Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Brzeg
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Witam, magister filologii angielskiej po studiach dziennych na uniwersytecie a jednocześnie magister inżynier elektrotechniki. Mogę pomóc osobom potrzebującym języka do szkoły, pracy, lub studentom kierunków technicznych pragnącym rozwinąć swoje umiejętności językowe w technicznym zakresie. Również dla osób wyjeżdzających do pracy za granicę.
Mam możliwość dojazdu do ucznia.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Polecam tego korepetytyora, korzystałem z jego pomocy w trakcie przygotowań do matury i wynik jaki uzyskałem jest tak wysoki na jaki liczyłem. Lekcje w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Dobrze dobrane materiały i zadania utrwalające wiedzę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.