Radek Brygała

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Gdynia
Sopot

Radek Brygała

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Radek Brygała

O mnie

Doświadczony analityk danych w obszarach bankowości / ubezpieczeniach. Mentor, nastawiony na cel. Wkręcony w kitesurfing.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2015 - 09.2016
Szkoła główna handlowa w Warszawie
Magister
Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Polecam gorąco! Korepetytor Radek bardzo dobrze wyjaśnił mi zagadnienia z języka sql, z którymi miałem problemy. Bardzo miła atmosfera, mimo dużej ilości materiału, korepetytor szybko, zwięźle a przede wszystkim w prosty sposób wyjaśnił wszystkie niejasności. Radek jest bardzo dobrym korepetytorem, polecam każdemu.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Z całą pewnością polecam :)) w bardzo logiczny i prosty sposób wytłumaczone najtrudniejsze do pojęcia przeze mnie zagadnienia.Bardzo szybko da się zrozumieć materiał, a korepetytor ma dużo cierpliwości ;)
Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.