Aleksandra Nowak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka filologii germańskiej UAM udzieli korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej (klasy IV-VIII)

Jeśli Twoje dziecko kończy zajęcia z j. niemieckiego znudzone, przybite i zdemotywowane, a każdy kolejny sprawdzian z języka niemieckiego przyprawia je o zawroty głowy i mdłości… To idealnie trafiłeś/aś!

Język niemiecki od dziecka jest moją pasją- jako mała dziewczynka regularnie podróżowałam z rodziną do naszych Sąsiadów na zachód. Maturę z j. niemieckiego zdawałam na poziomie rozszerzonym.

Korepetycji udzielam u ucznia, lub (jeśli będzie taka konieczność) u siebie w domu. Pomagam w odrabianiu bieżacych zadań domowych, przygotowuję do sprawdzianów i kartkówek.

W trakcie lekcji korzystam z różnych materiałów i form nauki (konwersacje, zabawy słowne, materiały video, piosenki). 

Pierwsza lekcja w cenie 50% od podanej w ogłoszeniu.
Zapraszam do wspólnej nauki!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 21:00
Środa
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek14:00 - 21:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.