Bartłomiej Pilaszek

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Warszawa
Łomianki
Stare Babice
Izabelin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matura to bzdura? Nawet jeżeli to prawda, to, warto zdać ją jak najlepiej. Z przyjemnością pomogę w uporządkowaniu wiedzy oraz w wyćwiczeniu techniki pisania wypracowań maturalnych.

Egzamin ósmoklasisty to nie musi być tragedia, wystarczy systematyczna praca. Bardzo chętnie pomogę Ci opanować materiał i umiejętności wymagane na tym egzaminie.

Masz problemy z zapamiętywaniem materiału z lekcji , nudzi Cię historia, chcesz poukładac sobie materiał  , a może właśnie historia to Twoje Hobby i chcesz pogłębiać swoją wiedzę ??? W obu przypadkach serdecznie zapraszam na korepetycje, dzięki którym, każdy pokocha historię!

Oferuję: własne materiały edukacyjne, techniki skutecznego uczenia, dojazd do ucznia.

Moje kwalifikacje: bogate doświadczenie w prowadzeniu korepetycji (obecnie prowadzę kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty oraz matury w firmie Galileusz), wynik matury z historii na poziomie 84%  (centyl 99%)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2015
Gimnazjum z Oddziałami dwujęzycznymi im. A. B. Dobrowolskiego
09.2015 - 04.2018
Liceum ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti
Kursy i szkolenia
01.2014
Kurs efektywnej nauki
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.