Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Opole

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Gorąco polecam korepetycje z Panią Izą. Z jednej strony materiał jest porządnie przerabiany, z drugiej - podczas zajęć nie odczuwa się "zmęczenia materiałem" ani żadnego dyskomfortu, można normalnie porozmawiać, oczywiście w granicach rozsądku ;) No i przede wszystkim - prawdopodobnie bez tych zajęć nie udałoby mi się zostać laureatem z chemii i otrzymać pierwszego miejsca w województwie. Dlatego jeszcze raz - serdecznie polecam

avatar
aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

POLECAM GORĄCO .....profesjonalizm i zaangażowanie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.