Wiktoria Braun

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Golub-Dobrzyń

Opis ogłoszenia

Jestem studentką drugiego roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu płynnej komunikacji w języku angielskim i polskim. Literatura od zawsze była moją pasją, więc staram się nie tylko sprawić, by uczeń zrozumiał i przyswoił dane zagadnienie, ale także poczuł jego głębię i zapragnął sięgnąć dalej. Ćwiczenie gramatyki i ortografii- jak powszechnie wiadomo-jest mniej pasjonujące, ale również niezbędne. Oferuję pomoc przy każdym z tych zagadnień w obu językach. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą- spędziłam pół roku jako counsellor na campie w stanie New York (Camp Herrlich). oraz pomagałam dzieciom ze szkół gimnazjalnych i podstawowych a także brałam udział w paru przedmaturalnych szaleństwach (poziom podstawowy i rozszerzony) Mam stały kontakt z żywym językiem- konwersacje po angielsku prowadzę praktycznie codziennie (angielski amerykański i brytyjski), staram się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę i dbać o samorozwój. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury, sprawdzianów, kartkówek jak i poprawieniu fluencji słownej. Jeżeli czujesz, że chciałbyś/chciałabyś oszlifować swój językowy diament lub pozwolić mi się przekonać, że w ogóle go posiadasz- zapraszam serdecznie i gwarantuję, że się nie zawiedziesz :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.