Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemieckicena do ustalenia

Brandon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jeżeli pragniesz opanować jeden z języków: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski - wystarczy jedynie zapisać się na kurs i na niego regularnie uczęszczać. Mam do wyboru różnego rodzaju grupy zaawansowania. Jeśli nic właściwie nie rozumiesz w danym języku to proponuję Ci zapisać się na zajęcia od podstaw. Lektorami są osoby mówiące biegle w języku obcym - także nie musisz się obawiać. Na zajęciach możesz decydować czy będzie do komunikowania się używany tylko język obcy czy też wolisz mieć prowadzone zajęcia po polsku.
Nie czekaj, zadzwoń i zapisz się na lekcje, które odbywają się w domu lektora/ucznia bądź w placówce. + (NOWY KURS PRZEZ SKYPE)
Stawiamy za cele:
*Przełamanie bariery mówienia na każdych zajęciach.
*Brak wypełniania kserówek z zadaniami.
*Zajęcia odbywają się zawsze, nawet gdy lektor zachoruje (zastępstwo).
*Możliwość zmiany lektora w każdej chwili.
*Program zajęć dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.
Dzięki nowej metodzie nauczania przez Skype, gwarantujemy już po 4 miesiącach opanowanie języka obcego w stopniu komunikatywnym a po upływie 2 miesięcy bariera mówienia znika.
Nie czekaj zapisz się na zajęcia z Lektorem w 4 ścianach lub na zajęcia przez Skype!
Po więcej informacji zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną.
Realizujcie swoje marzenia, pozdrawiam :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Jeśli czujesz blokadę przed konwersacją to Brandon ją przełamie. Niesamowite zajęcia pełne energii, mnóstwo optymizmu, a do tego pełen profesjonalizm. Gorąco Polecam zajęcia z Brandonem!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Do Brandona trafilam z polecenia znajomej. I to, jak sie wkrótce okazało był strzał w dziesiątkę. Brandon jest zawsze odpowiednio przygotowany do zajęć. Lekcje prowadzi w sposób ciekawy, urozmaicony, wzbogaca moją wiedzę poprzez interesujace pomoce naukowe. Właściwe podejscie do ucznia powoduje, że można się w pełni skupić na nauce a nie na własnym stresie. Pomysł z lekcją przez Skype jest dla mnie genialnym rozwiazaniem ( mam małe dziecko i ciężko mi jest wyrwać się z domu). Brandon jest lektorem wartym polecenia i każdych pieniędzy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.