Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań

Brandon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Brandon

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Jeśli czujesz blokadę przed konwersacją to Brandon ją przełamie. Niesamowite zajęcia pełne energii, mnóstwo optymizmu, a do tego pełen profesjonalizm. Gorąco Polecam zajęcia z Brandonem!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Do Brandona trafilam z polecenia znajomej. I to, jak sie wkrótce okazało był strzał w dziesiątkę. Brandon jest zawsze odpowiednio przygotowany do zajęć. Lekcje prowadzi w sposób ciekawy, urozmaicony, wzbogaca moją wiedzę poprzez interesujace pomoce naukowe. Właściwe podejscie do ucznia powoduje, że można się w pełni skupić na nauce a nie na własnym stresie. Pomysł z lekcją przez Skype jest dla mnie genialnym rozwiazaniem ( mam małe dziecko i ciężko mi jest wyrwać się z domu). Brandon jest lektorem wartym polecenia i każdych pieniędzy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.