Maks R Ufnalewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

WAŻNE: Przed skontaktowaniem się ze mną zapoznaj się z CAŁĄ TREŚCIĄ TEJ STRONY. Ze względu na dużą ilość chętnych pracuję jedynie z wybraną grupą zmotywowanych i pracowitych osób - ilość dostępnych miejsc znajdziesz na samym dole. Poniższa oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, którym bardzo zależy na nauce języka i są gotowe na cotygodniową współpracę oraz codzienną samodzielną naukę.

---------------------------------------- ---------------------------------
LEGENDARY ENGLISH - Lekcje angielskiego dla najbardziej wymagających
---------------------------------------- ---------------------------------

Witam Cię serdecznie.

Znasz sytuacje, kiedy w Twojej głowie pojawia się pewna idea, pomysł który chciałbyś w przyszłości zrealizować, lecz po jakimś czasie wewnętrzny głos mówi nie dam rady, to jest za trudne, jestem tak daleko od punktu docelowego.. ? Ja znam doskonale.

Pozwól, że opowiem Ci pewną historię.

Pewnego razu młody chłopak, któremu ogromnie wpadła w oko pewna dziewczyna, zapisał się na kurs gry w golfa, w celu zaimponowania wybrance. Przyszedł na pierwsze zajęcia, przebrał się i poszedł do trenera, który już na niego czekał. Po parunastu minutach, znając już podstawy, szło mu bardzo dobrze. Piłka lądowała w okolicach dołka, parę razy nawet do niego wpadając. Był z siebie dumny i szczęśliwy, że jest bliżej swojego celu.

Następnego dnia ów młodzieniec ponownie przyszedł na lekcję. Był 20 minut przed czasem więc postanowił potrenować chwilę sam. Przygotował się i uderzył piłkę, która poszybowała daleko od miejsca gdzie miała wylądować. Spróbował jeszcze parę razy, jednak efekt był taki sam. Chłopak był bardzo zły i sfrustrowany.

Kiedy trener przybył na miejsce, młodzieniec stwierdził smutnym i rozgoryczonym tonem Niech Pan zobaczy, kompletnie mi nie idzie, jestem beznadziejny, byłem tak daleko od trafienia do dołka. Starszy mężczyzna popatrzył na niego i odparł Byłeś bardzo blisko. Ale jak to? Przecież brakowało mi co najmniej 20 metrów ! – zbulwersował się młody człowiek. Wystarczy że uderzyłbyś kijem centymetr wyżej, może nawet mniej, a piłka po przebyciu całej odległości byłaby w zupełnie innym miejscu.

Dostrzegasz to co zobaczył trener? Jestem pewien że tak. Jeśli skierujesz swoje codzienne myślenie, działania i nawyki w odpowiednią stronę (nawet te najmniejsze), efekty jakie po czasie się pojawią będą ogromne. Niestety NIE OTRZYMUJESZ TYCH SZALENIE CENNYCH INFORMACJI,  które są niezbędne do tego żeby spełnić swoje marzenia. Jestem od tego żeby to ZMIENIĆ.

Czy wiesz, że średni wynik z matury z angielskiego to zaledwie ok. 55% - podczas gdy na liczne kierunki studiów nie masz szans dostać się z wynikiem poniżej 90% (!) ? Czy wiesz, że zaledwie 6% Polaków opanowała biegle język angielski? (źródło: TNS, 2015r.) Czy wiesz, że osoby płynnie znające angielski zarabiają średnio ponad 70% więcej ? (źródło: Sedlak and Sedlak).

Chcesz zdać maturę/FCE/CAE z bardzo wysokim wynikiem, bo potrzebne Ci to do realizacji Twoich planów? Chcesz przełamać strach i zacząć płynnie mówić po angielsku? Chcesz nauczyć się biegłej komunikacji w środowisku biznesowym i zdecydowanie zwiększyć swój potencjał na rynku? Jeśli chcesz być bardziej wydajny/-a, chcesz zrobić szybkie i widoczne postępy, chcesz być zmotywowany/-a i pokonać wątpliwości, jeśli chcesz OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL jestem od tego żeby Ci w tym pomóc. TO JEST MOŻLIWE!
   
 

JAK WYGLĄDAJĄ TYPOWE "LEKCJE ANGIELSKIEGO"…

Prawdopodobnie już tego doświadczyłeś/-aś. Każdego tygodnia przychodzisz na zajęcia nie wiedząc czego się spodziewać. Dyskutujecie na przypadkowe tematy, rozwiązujecie kilka nudnych zadań z gramatyki albo uczycie się kilku nowych słówek,  których nadal nie umiesz zastosować w praktyce. Nie wspominając już o rozplanowaniu tego, co powinieneś robić w domu - to praktycznie nie istnieje. Zero planu, systematyczności, organizacji, zero obranego celu, totalny chaos.  Mijają miesiące, czasem nawet lata a Ty nadal czujesz że postęp jest minimalny albo w ogóle go nie ma. Tyle czasu, wysiłku i pieniędzy… w błoto. Czas to zmienić.

 
   
JAK WYGLĄDAJĄ MOJE LEKCJE

To kompletnie inna i unikalna filozofia.  Zawsze dążymy do konkretnego celu,  który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według szczegółowego planu,  dzięki czemu wiesz jak się przygotować do każdej lekcji oraz nad czym pracować codziennie w domu.  Bardzo duży nacisk kładę na Twoje samodzielne codzienne przygotowania. Dostajesz ode mnie obszerne materiały,  wytyczne nad czym pracować samodzielnie w domu oraz jak te działania wpływają na Twoje postępy. Nasze lekcje są zawsze ekstremalnie praktyczne. W związku z tym, że moim celem przez ostatnie lata była znajomość języka angielskiego na poziomie native speakera - będę Ci przekazywał unikalne wskazówki. Czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie, wymowa… Jeśli podchodzisz ambitnie do nauki języka - moje lekcje to dla Ciebie wybór idealny.
 
 

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

1)  Dla licealistów: przygotowanie na najwyższe wyniki do matury z angielskiego PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ.  Nadrobimy wszelkie zaległości oraz pokażę Ci jak wstrzelić się w klucz maturalny tak, aby dostać maksymalną ilość punktów. Co więcej wszystko nad czym będziemy pracować będzie w stu procentach praktyczne.

2) Pełne przygotowanie do egzaminów Cambridge  FCE/CAE/CPE.

3) Konwersacje  (B1 - C2) na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję. 

4) Business English - profesjonalne lekcje dla przedsiębiorców, ludzi z marketingu i sprzedaży oraz każdego, kto chce poruszać się w środowisku biznesowym po angielsku pewnie i płynnie. Oferuję również szkolenia grupowe dla firm. Szkoliłem m.in. ludzi z Orange, Play, Polsatu oraz TVP.

5) Język specjalistyczny - medyczny, prawniczy oraz dla polityków.

Nie bój się przyjść do mnie z pustą głową, barierą językową czy ogromnym strachem przed mówieniem.  Sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji - rozumiem Cię doskonale. Na samą myśl o mówieniu robiłem się cały czerwony. Po długich poszukiwaniach znalazłem jednak odpowiednie strategie i odwróciłem wszystko o 180 stopni. Pokażę Ci, jak Ty też możesz wszystko zmienić! Na każdej lekcji pracujemy w bardzo przyjaznej atmosferze.

Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, motywacją, organizacją czasu i planowaniem celów zgodnie ze wskazówkami największych autorytetów światowych w tych dziedzinach, którzy pomogli osiągnąć sukces setkom tysięcy osób na całym świecie.
 
 

KIM JESTEM?

Nazywam się Maks R. Ufnalewski,  mieszkam na zmianę w Warszawie oraz Nowym Jorku. Lata temu dzięki odpowiednim technikom nauki oraz organizacji pracy byłem w stanie napisać matury z angielskiego, matematyki oraz chemii na 100% - co otworzyło mi drogę na większość uczelni w Polsce i za granicą. Z racji medycznej tradycji mojej rodziny wybór padł na medycynę w Krakowie na CMUJ.  Po latach zdecydowałem jednak, że nie jest to coś czym chciałbym się zajmować. Zająłem się zawodowo prywatnym nauczaniem angielskiego, osiągając w tym olbrzymi sukces. Stałem się topowym tutorem angielskiego w Polsce.  W ciągu następnych lat uczyłem łącznie ponad 2180 osób  - na lekcjach indywidualnych, kursach grupowych oraz korepetycjach online. Znam doskonale wszelkie standardy językowe  Cambridge, biznesowe oraz maturalne,  w tym obowiązujące na nowej maturze. Moi uczniowie osiągają WIELKIE sukcesy, wielu z nich dostało się na najlepsze uczelnie medyczne, prawnicze, ekonomiczne oraz techniczne w kraju i za granicą (głównie Wielka Brytania). Wśród moich studentów byli między innymi przedsiębiorcy, lekarze, prawnicy, politycy oraz ambasadorzy.  Prowadzę również międzynarodową agencję consultingową z siedzibą w Nowym Jorku - przez 90% czasu używam wyłącznie języka angielskiego, mam prawie wyłącznie kontakt z native speakerami.

 

JAK MOŻEMY ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1) Skontaktuj się ze mną (telefon, sms, email, Facebook lub Skype - dane kontaktowe na dole). Omówimy szczegóły oraz ustalimy termin lekcji.

2)  Na pierwszej lekcji zorganizujemy naukę oraz zaczniemy działać. Zobaczymy jak wygląda Twój angielski, ułożymy plan działania oraz samodzielnej pracy, wyślę Ci materiały oraz rozpoczniemy naukę.

3) Aby osiągnąć dobre rezultaty spotykamy się zwykle  co tydzień na 60 minut - lekcje w 99% przypadków organizujemy online na Skypie lub platformie Zoom.us (bardzo dobra jakość). Na lekcjach realizujemy ściśle wyznaczony harmonogram nauki,  który przygotowuję każdemu uczniowi indywidualnie. Nie zmarnujesz u mnie ani minuty. Sporadycznie prowadzę zajęcia stacjonarne w Warszawie oraz Krakowie. 

4) Na każdej lekcji otrzymasz konkretne zadanie domowe,  nad którym będziesz pracować codziennie przez cały tydzień. Jeśli zastosujesz się do wszystkich moich wskazówek - możesz spodziewać się szybkich postępów.
 
 

ILOŚĆ DOSTĘPNYCH MIEJSC:
- stan na 14.09.2019r. - 1 miejsce wolne, 24 zajęte.
  
 

CENNIK:
- lekcje indywidualne - 200zł/60minut
- lekcja indywidualne - 150zł/45minut
- lekcje w grupie 2-osobowej - 130zł od osoby/60minut
- lekcje w grupie 2-osobowej -  100zł od osoby/45minut
- Business English lekcje indywidualne - 300zł/60minut
- angielski dla polityków oraz ambasadorów - 400zł/60 minut
- korekcja akcentu (American English) - 500zł/60 minut
Za każdego poleconego ucznia otrzymujesz jedną godzinę GRATIS.

Posiadam działalność gospodarczą. W razie potrzeby wystawiam faktury VAT. 

Mógłbym napisać tutaj jeszcze, że pracując ze mną masz GWARANCJĘ znakomitych rezultatów. Mógłbym… ale najpierw porozmawiajmy. Bo mnie interesuje SKUTECZNOŚĆ pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES.

Zapraszam serdecznie,
Maks R. Ufnalewski

Zadzwoń lub napisz:

Z racji bardzo napiętego grafiku często nie jestem w stanie odebrać telefonu. W takiej sytuacji proszę o wysłanie sms-a ze szczegółami, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Tel: 786 – 191 – 545
Email: maks@legendaryenglish [kropka] pl
Facebook: facebook [kropka] com/LegendaryEnglishLessons
WWW: www.LegendaryEnglish [kropka] pl
Skype: maksufnalewski

© 2019 Maks R. Ufnalewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 219
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Polecam Pana Maksa - przygotował mnie do matury rozszerzonej z ang na 98%. Lekcje dokładnie zaplanowane, dodatkowo miałem wyznaczone wszystko co robić samemu codziennie w domu. Nauczyłem się płynnie mówić, mnóstwo nowych słówek i zwrotów. Lekcje bardzo praktyczne + pełne przygotowanie pod schematy do matury. Jeśli mam być szczery to w trakcie tego roku z Panem Maksem nauczyłem się więcej niż na "lekcjach" w szkole przez te wszystkie lata.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Znakomity tutor oraz bardzo kontaktowy człowiek. Uwielbiam nasze lekcje - uczę się zawsze mnóstwa nowych rzeczy a dodatkowo zawsze mam masę energii po każdych zajęciach.

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Pan Maks pomógł mi w nauce amerykańskiego akcentu. Moja firma właśnie otworzyła oddział w Chicago i z tego względu potrzebowałem zdecydowanie brzmieć bardziej jak "native". Zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę przez długi czas.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Najbardziej skuteczne lekcje na jakie chodziłam w ciągu swojej przygody z angielskim. Przyznam szczerze, że przed rozpoczęciem zajęć z Panem Maksem nie miałam dużych oczekiwań ponieważ przez lata nie udało mi się opanować tego języka nawet w stopniu komunikatywnym. Byłam bardzo zaskoczona ponieważ nigdy nie spotkałam się z tym, że tutor zorganizował mi naukę na każdy tydzień i dał mi konkretne wytyczne co robić w domu. Nauczyłam się jak się "uczyć" języka, na prawdę niesamowite podejście. Pan Maks przygotował mnie do matury rozszerzonej na 100%, kilka miesięcy później był CAE oraz egzamin wstępny z języka na uczelnie w Anglii. Wszystko zdane z super wynikami. Jeśli miałabym polecić kogoś od zadań "specjalnych" - nie ma lepszej osoby :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Polecam wszystkim korepetycje z Maksem. W przeciągu roku przeszłam z poziomu B1/B2 do C1 i zdałam z bardzo dobrym wynikiem CAE. Na prawdę wymagające lekcje, na których nauczyłam się mnóstwo oraz pozbyłam się strachu przed mówieniem :) Umiem teraz normalnie i swobodnie rozmawiać z native speakerami bez żadnego strachu. Dowiedziałam się jak się uczyć samodzielnie - bezcenna wiedza ;) Polecam Wam!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Pan Maks poprowadził syna do matury z angielskiego, którą zdał na powyżej 90%. Syn jest dość cichym i skrytym dzieckiem, poprzedni korepetytorzy nie byli w stanie go zmotywować oraz zainteresować tym językiem. Pan Maks nie tylko prowadził go podczas lekcji ale i zaplanował synowi codzienną naukę. Zdecydowanie najlepsze lekcje na jakie kiedykolwiek zapisaliśmy syna. Pełen profesjonalizm.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Współpraca z Panem Maksem nie tylko umożliwiła mi zdanie matury rozszerzonej z angielskiego na 98% ale i certyfikatu CAE, który był mi potrzebny do rekrutacji na studia do Francji. Gdy zaczynaliśmy miałam bardzo duże problemy oraz mnóstwo zaległości. Dodatkowo ogromna bariera w mówieniu uniemożliwiała mi praktycznie jakąkolwiek komunikacje. Po roku współpracy wszystko obróciło się o 180 stopni. Doskonała organizacja zajęć oraz motywująca atmosfera. Dodatkowo Pan Maks bardzo szybko łapie kontakt z ludźmi przez co było mi zdecydowanie łatwiej się przełamać. Wyniki mówią same za siebie :). Polecam

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Najlepszy korepetytor z angielskiego. Maturę rozszerzoną zdałam na 96%. Polecam. Angelika

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Dzięki naszej współpracy zdałem wszystkie egzaminy językowe i dostałem się na medycynę w UK. To była dłuuuga droga, zdecydowanie było warto. Jestem super podekscytowany tym co nadchodzi. Bardzo dziękuje za pomoc, gdyby nie nasze lekcje - nie miałbym najmniejszych szans dostać się do Anglii. Polecam tego korepetytora w stu procentach.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Polecam Pana Maksa. Pełen profesjonalizm. Matura rozszerzona z angielskiego zdana na 100%. Bez problemu dostałam się na najlepszą politechnikę w Polsce. Jeśli będę przygotowywać się do CAE w przyszłości - wiem do kogo się odezwać :))). Polecam!

avatar
Magdalena Sadowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Chciałabym polecić Pana Maksa. Najlepszy korepetytor jakiego znalazłam dla mojej córki. Miała spore problemy z angielskim, głownie przez zaległości w szkole. Pan Maks przygotował córkę do matury z angielskiego, którą napisała na 98%. Praktycznie jedyne korepetycje, na które moje pociecha uczęszczała z ogromnym zaangażowaniem. Wszystko było dobrze zorganizowane, dokładnie rozpisane co miała robić w domu. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ sama niestety pracuję w Holandii - chciałam, aby ktoś dopilnował jej samodzielnej nauki. Ostatnio nawet sama zapisałam się na lekcje, gdyż mam coraz więcej angielskiego w pracy. Polecam bardzo serdecznie Pana Maksa :) Pełen profesjonalizm

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Chodziłem na lekcje do Pana Maksa przez ponad rok. Rezultat: matura rozszerzona z ang zdana na 98%. Będę jeszcze długo wspominał konwersacje ktore mielismy praktycznie na wszystkie tematy na ktore mozna dyskutowac. NIe tylko zdałem maturę z super wynikiem ale i przełamałem się - mogę teraz płynnie mówić z obcokrajowcami co bardzo ulatwilo mi zycie :). Polecam wszystkim uczniom. Bartek

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Korepetytor z najwyżej półki, nigdy nie słyszałam osoby z Polski która opanowałaby angielski w podobnym stopniu. Ponadto Pan Maks posiada bardzo rzadką umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo prosty i wydajny sposób. Atmosfera jest zawsze bardzo budującą a konwersacje na prawdę ciekawe. Oceniam na 5+ !

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Polecam Pana Maksa. Przygotował mnie do matury z angielskiego na 100%, egzaminu CAE a teraz skupiamy sie na konwersacjach. Z każdą lekcją czuję się pewniej podczas mówienia, nawet znajomi zaczęli słyszeć różnice (jestem w Szwajcarii). Super lekcje dla każdego ;)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Moge w stu procentach polecić Pana Maksa. Nie tylko przygotował mnie do matury z angielskiego (z której mam 100%) - dzięki wspólnym konwersacjom przełamałam swoją "barierę językową". Metody Pana Maksa są zupełnie inne niż to co robimy w szkole albo co miałam u poprzednich korepetytorów. Bezmyślne rozwiązywanie zadań z gramatyki albo wykuwanie słówek bez kontekstu na pamięć - nigdy wiecej. Teraz wiem jak się uczyć języka w sposob naturalny. Najlepsze lekcje jakie kiedykolwiek mialam - moge z czystym sumieniem polecic kazdemu. Mnie czeka wkrótce przygotowanie do egzaminu CAE, oczywiscie kontynuuje wspolprace z Panem Maksem :))

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

dostałam 94% z matury rozszerzonej z angielskiego. polecam pana Maksa

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Znakomity korepetytor, który poprowadził moją córkę do matury rozszerzonej z angielskiego. Córka otrzymała 100% - zdecydowanie nie było to dziełem przypadku. Szczegółowo rozplanowany harmonogram nauki, cały materiał przerobiony a co najważniejsze - przygotowanie nie tylko pod egzamin ale i w kierunku codziennego praktycznego zastosowania. Córka bardzo polubiła Pana Maksa - zawsze była zmotywowana po każdej lekcji. Polecam wszystkim rodzicom oraz uczniom. Justyna Moćko

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Z próbnych matur miałem około 54-56%. Po współpracy z Panem Maksem matura angielski poziom rozszerzony - 96%. Studia w UK mam już praktycznie pewne. Super lekcje

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Matura rozszerzona z ang - 100%. Kategorycznie polecam Pana Maksa ;) Świeżo upieczona studentka

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Najlepszy korepetytor angielskiego z jakim kiedykolwiek zdarzyło mi się pracować (a miałam wielu). Bardzo motywująca atmosfera, ściśle wyznaczone to co muszę robić w domu a na lekcjach mnóstwo praktycznych konwersacji oraz wskazówek. Miałam bardzo duży strach przed konwersacjami - wspólnie to przezwyciężyliśmy :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Pan Maks pomógł mi przemóc się mówieniu. Miałam ogromne kłopoty z płynnym mówieniem (musze dużo rozmawiać z native speakerami), po kilku miesiącach jestem w stanie się płynnie komunikować. Przed nami jeszcze sporo pracy - chciałabym zdać CPE w przeciągu roku :) Najlepszy nauczyciel!!!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Polecam, polecam, polecam. Wyniki matur z ang: 100% podstawa, 98% rozszerzenie. Bez Pana Maksa bym tego nie zrobil. Z pewnoscia bedziemy sie przygotowywac do CPE juz wkrotce.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

100% z matury rozszerzonej z angielskiego - czas świętować :D Polecam wszystkim powyższego korepetytora - jeśli chodzi o maturę nie ma lepszego specjalisty. Przerobiliśmy dokładnie cały material (co widać po wyniku) oraz umiem dość płynnie mówić - cud.

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Bardzo sie stresowałam przed pierwszymi zajęciami. Doszło nawet do tego że 5 minut przed lekcją zaczęły mi się trząść ręce! Zupełnie niepotrzebnie. Okazało się że atmosfera jest najlepsza na świecie, po kilku tygodniach zaczęłam czekac na kazde zajecia z niecierpliwoscia, Pan Maks pokazał mi jak się uczyć angielskiego żeby się w końcu go nauczyć. Wiem co mam robić w domu codziennie, na lekcjach robimy mnostwo praktycznych rzeczy :) To w jaki sposób powyższy korepetytor opanował angielski jest dość niebywałe, jestem mega zmotywowana bo na przykładzie Pana Maksa wiem ze to mozliwe. Polecam

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Dzień dobry. Chciałabym z całego serca polecić Pana Maksa wszystkim uczniom i rodzicom. Moja córa przygotowywała się do matury rozszerzonej z angielskiego razem z Panem Maksem i były to najlepsze korepetycje w jakich uczestniczyła (słowa córki). Nauka zorganizowana na każdy tydzień, mnóstwo konwersacji i sztuczek jak zapewnić sobie maksymalną ilość punktów. Liczymy na maksymalny wynik - wyniki już wkrótce. Dodatkowo córka bardzo polubiła tego korepetytora. Wiadomo - w takiej atmosferze nauka przychodzi o wiele łatwiej.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Polecam tego korepetytora, przygotowywalismy się do matury rozszerzonej z angielskiego oraz CAE. Mature rok temu zdalam na 94%, w tym roku CAE bez wiekszego problemu. Wszystko zawdzieczam Panu Maksowi.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Najlepsze lekcje z angielskiego na jakie chodziłam, zawsze jestem zmotywowana przed zajęciami :). Rozmawiamy na bardzo interesujące tematy, przez to mogę skupić się w pełni na mówieniu i mniej się stresuje. 5/5!!! :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Pełen profesjonalizm, super miła atmosfera. Po pierwszej lekcji dostałem plan nauki i miałem zorganizowany każdy dzień. Z poprzednimi korepetytorami było dość słabo, nie robiłem praktycznie nic poza jedną lekcja w tygodniu. A tutaj mam wszystko ustalone, wiem co mam robic i jak sobie zorganizować wszystko zeby zrobic duzy postep. Zacząłem dość płynnie mówić po kilku miesiącach co było dla mnie mega szokiem :D Polecam wszystkim ktorzy rzeczywiście chcą się nauczyć tego języka. W tym roku będę zdawał FCE z pomocą Pana Maksa. Pozdrawiam Tomasz

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

!!!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Chciałabym bardzo polecić Pana Maksa. Miałam bardzo duże problemy z angielskim w liceum a na studia musiałam mieć minimum 90-95% z matury żeby się dostać. Z próbnych matur miałam tylko 50-60. Po pół roku wspólnej nauki maturę zeszłoroczna napisałam na 100% (rozszerzenie). Bardzo dziękuje jeszcze raz i polecam wszystkim!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Bardzo efektywne lekcje. Ćwiczyliśmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Bardzo ciężko mi zawsze było używać obcego języka swobodnie - udało się to zmienić.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Rok temu przeprowadziłam się (jak się później okazało na stałe) do US. Pan Maks pomógł mi przygotować się do egzaminu CAE + mnóstwo konwersacji, które pomogły mi wyrobić płynność w mówieniu (miałam na prawdę duże problemy). Bardzo fajnie się wspólnie pracowało, dalej spotykamy się na konwersacje ;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Bez pomocy powyższego korepetytora mój wynik z matury wyglądałby zupełnie inaczej. Rok temu napisałam podstawę z angielskiego na 100%, w tym roku pisałam też rozszerzenie - wydaje mi się że będzie około 98% - jestem spokojna :) Zdecydowanie wszystkim polecam.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Mature rozszerzoną napisałam prawdopodobnie na około 96-98%. Bez pomocy Pana Maksa z pewnością wynik miałabym sporo niższy. Lekcje precyzyjnie zorganizowane, nauczyłam się też płynniej mówić - zawsze miałam z tym duży problem. Ogólnie bardzo bardzo polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Lekcje na najwyższym poziomie, zdałem CAE bez większego problemu. Motywująca atmosfera. Polecam

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Genialne lekcje. Pan Maks przygotowal mnie do matury z angielskiego na rozszerzeniu (94%), pozniej do CAE. Teraz studiuje w UK, bardzo dziekuje jeszcze raz i przepraszam za spozniona opinie! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Witam serdecznie. Chciałabym polecić powyższego Pana. Bardzo profesjonalne lekcje, jakiś czas temu musiałam wyjechać służbowo na dłuższy czas do Australii. Niestety znajomość angielskiego u mnie kulała, zwłaszcza pod kątem biznesu. Miałam też spore problemy z mówieniem. Po kilku miesiącach lekcji sytuacja się kompletnie zmieniła - mogę się teraz swobodnie porozumiewać ze wszystkimi współpracownikami i nie mam już strachu przed mówieniem. Lekcje są fantastyczne i dodatkowo zawsze wiem co mam robić we własnym zakresie przez cały tydzień. Z gorącym sercem mogę polecić. Pozdrawiam Magda

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Super korepetytor, przygotowywaliśmy się do matury rozszerzonej z angielskiego. Nigdy nie miałem dużych kłopotów z językami, jednak z matur próbnych dostawałem tylko około 60-70%. Po zapisaniu się na lekcje nadrobilismy wszystko, mega atmosfera i organizacja nauki. Maturę napisałem kilka dni temu z dużym prawdopodobieństwem na 100% - czekam na wyniki ;)

avatar
Maja Nowacka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Pan Maks pomógł mi w przygotowaniu do tegorocznej matury rozszerzonej i w konwersacjach. Wstępne szacunki: wynik około 96%-98% :) Dodatkowo pozbyłam się strachu przed mówieniem, polecam wszystkim. Bardzo fajna atmosfera! Najlepsze lekcje z angielskiego jakie miałam.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Szczerze polecam powyższego Pana, najlepszy nauczyciel z jakim miałem zaszczyt pracować. Wspólne przygotowania przez cały rok przyniosły skutek - maturę zdałem genialnie, dostałem się właśnie na uniwersytet w Paryżu. Bardzo dobra organizacja lekcji, ogromna wiedza i doświadczenie. Pełen profesjonalizm.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Matura podstawowa z matematyki - 94%. Polecam bardzo.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Mam 100% z matury rozszerzonej dzięki lekcjom z Panem. Bardzo dziękuje za pomoc przez cały rok, gdyby nie Pan to by się nie udało! Polecam Wam :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Najlepszy korepetytor na jakiego trafiłem, dostałem pewne 5 na koniec drugiej klasy z matmy. Super lekcje, polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Dzień dobry. Jestem mama Ani, która uczęszczała na zajęcia do Pana. Wybitny nauczyciel, który potrafi przekazać w prosty sposób nawet trudne tematy i zmotywować ucznia do samodzielnej nauki. Córa zdała matematykę na poziomie rozszerzonym w tamtym roku na 94%, teraz studiuje na kierunku lekarskim w UK. Gdyby nie Pan jestem przekonana ze córka nie poradziłaby sobie z tak ciężka matura. Najlepszy specjalista dla wymagających uczniów! Polecam wszystkim rodzicom, warto. Aleksandra

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Pan pomógł mi w tym roku przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki. Poszła mi na prawdę ekstra, co prawda jeszcze czekam na wyniki ale wstępnie typuje ponad 90% - cud, biorąc pod uwagę że w tym roku matura była mega trudna! Mam nadzieję, że od października zacznę studia lekarskie :) Polecam Pana każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik na maturze rozszerzonej - najlepszy specjalista! :))

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Od kilku miesięcy chodzę na lekcje do Pana, jestem w drugiej klasie i mam średnią 4,76. Najlepszy korepetytor, oceny mi się poprawiły :))))

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

98%, 2017 rok, matura rozszerzona z matematyki. Najlepsze korepetycje jakie miałam, Pan ma ogromną wiedzę i potrafi ja świetnie przekazać :)) Polecam każdemu licealiście !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałem, rodzice zapisali mnie na lekcje jakiś czas temu i od tego momentu dostałem 5, +4 i -5 ze sprawdzianów i kartkówki. Zostaje aż do matury i celuje w 100%! Mega polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Pan umożliwił mi przygotowanie się do matury rozszerzonej z matematyki. Uczyliśmy się ponad 7 miesięcy i napisałam maturę rozszerzoną na 98% rok temu. Jedyny punkt straciłam na prostym błędzie obliczeniowym. Miałam najlepszy wynik z rocznika w szkole (z tego co wiem) i jestem przekonana ze bez pomocy tego korepetytora nie udałoby mi się tego dokonać :) Jeśli mogę kogoś polecić to właśnie tego Pana!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Najbardziej kompetentny korepetytor jakiego miałem, dzięki wspólnej nauce mam 5 na koniec 2 klasy liceum (na półrocze było tylko 3+ więc efekty są super). Uczę się teraz dużo i systematycznie - jestem mega zadowolony. Polecam Wam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Bardzo polecam Pana, przygotował mnie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, którą zdałam na 92%. Dodam, że nie miałam rozszerzenia w szkole i wszystko zrobiliśmy samodzielnie :) Wiktoria

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Pan pomógł mi w przygotowaniach do sprawdzianu, zdecydowałam się zostać na dłużej. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Bardzo szeroka wiedza z różnych dziedzin matematyki, super atmosfera i podejście do ucznia :) Lekcje bardzo dużo mi dały, jestem o wiele bardziej pewna siebie. Nie boje się usiąść i napisać sprawdzianu. Ocenki poszły w górę. Super korepetycje.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Opinia jak najbardziej pozytywna, 2 lata temu Pan przygotował mnie do matury rozszerzonej z matematyki, w tym momencie jestem na lekarskim i mam się świetnie ;). Najlepszy specjalista jakiego spotkałem. Podpisuje się obiema rękami i wszystkim polecam.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Korepetycje u Pana pozwoliły mi napisać sprawdzian z trygonometrii na 5. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo mądry, miły i motywujący nauczyciel. Pozdrawiam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Polecam z całego serca lekcje z tym korepetytorem. Miałam bardzo duże kłopoty w drugiej klasie i po zapisaniu się na lekcje Pan pomógł mi wydostać się z zagrożenia i ogarnąć cały materiał. Teraz uczymy się do matury i jest coraz lepiej, uwierzyłam w siebie :)))

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Bardzo polecam lekcje z Panem. Chodze do drugiej klasy i dzieki pomocy dostalem 5 z funkcji liniowej ;).

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Cześć. Mam na imię Igor i jestem studentem AGH. Uczyłem się z Panem do matury tegorocznej i polecam wszystkim tego Pana. 92% z matury rozszerzonej - komentarz zbędny. Oceniam na 5+/5. Polecam jeszcze raz.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Uczę się z Panem online od jakiegoś czasu, jestem bardzo baaaardzo zadowolona, lekcje zawsze są bardzo wartościowe. Jestem w drugiej klasie i przerabiamy na bieżąco materiał, byłam bardzo zaskoczona że przynosząc szkolne zadania Pan robił wszystko bez zastanowienia, super wiedza. Ostatnio mi wpadła piątka z funkcji liniowej ze sprawdzianu :). Niedługo zaczynamy indywidualne przygotowania do matury, jestem bardzo zmotywowana :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Lekcje u tego Pana pomogły mi zaliczyć matematykę na 4 w drugiej klasie (mam bardzo wymagającego nauczyciela). Teraz razem przygotowujemy się do matury rozszerzonej i jestem mega zadowolona, wszystko jest rozplanowane i mam dużo motywacji :)) Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Polecam korepetycje z Panem. Kiedy zaczęliśmy wspólną naukę moje oceny zdecydowanie się poprawiły. Nauczyłam się też systematyczności co w moim przypadku było praktycznie cudem :D Zawsze miałam z tym problem. Poleciłam powyższe lekcje mojej przyjaciółce i też je sobie bardzo ceni.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Chodziłem do Pana na lekcje z matematyki przez ponad rok. Zgłosiłem się, bo słabo zdałem moją pierwszą maturę (42%). Po roku wspólnej nauki napisałem maturę rozszerzoną na 88%. Najlepszy korepetytor jakiego spotkałem, ma ogromną wiedzę z tego przedmiotu i zależy mu na tym, żeby uczniowie osiągnęli sukces. Wszystko jest dobrze zorganizowane. Oskar - student informatyki

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Pierwsze dwa tygodnie lekcji i dostałem +4 z kartkówki z funkcji liniowej. Na pewno zostanę na cały rok, bardzo polecam Pana.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Zajęcia z Panem pomogły mi napisać maturę z matematyki na 92% (rozszerzona), teraz jestem studentką Politechniki. Zrobiliśmy cały materiał do matury, atmosfera była super i wszystko rozumiałam. Wszystkim uczniom polecam :))

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Chodzę na lekcje z matematyki i fizyki, robimy mnóstwo zadań i coraz więcej rozumiem. Bardzo mądry prowadzący, super lekcje. Polecam każdemu ;)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Dzień dobry. Nauczyłam się z chemii więcej na kilku lekcjach w Brain Masters niż przez miesiąc w szkole. Przerabiamy wszystkie tematy do matury według przygotowanego planu. Jestem bardzo zadowolona. Oliwka

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Chodzę na lekcje z chemii i bardzo polecam, miły prowadzący i fajna atmosfera :) Dzięki tym zajęciom rozumiem wszystko co mamy w szkole, z pierwszej kartkówki dostałam -5

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Super korepetycje, dzięki tym lekcjom udało mi się napisać maturę z matematyki rozszerzonej z bardzo wysokim wynikiem i teraz jestem studentem lekarskiego już drugi rok :) Uczyliśmy się do matury zgodnie z harmonogramem, który dostałem. Wszystko było zorganizowane i przerabialiśmy wszystkie rzeczy potrzebne do maja. Atmosfery też nic nie przebije. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Dzięki tym lekcjom udało mi się poprawić maturę. Za pierwszym razem miałem 34% z roszerzenia, po pół roku współpracy 86%. Jestem pewien ze nie udałoby mi się samemu ;). Teraz jestem w trakcie rekrutacji na studia i wszystkim moge bardzo polecić!! PS: moja siostra tez chodzi :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, super nauczyciel i super atmosfera :) Wyszłam z trudnej sytuacji i poprawiłam wszystkie oceny, a było już bardzo nieciekawie. Dodatkowy plus jest taki, ze zawsze działaliśmy według jakiegoś planu, nic nie było chaotyczne tak jak u innych korepetytorów którzy mnie uczyli.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Również polecam, uczyliśmy się online gdyż mieszkam na co dzień w Niemczech. Bardzo profesjonalne lekcje, dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy, i wynik z matury podstawowej z matmy 86% mówi sam za siebie. Pozdrawiam wszystkich!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Wszystkim bardzo mocno polecam te korepetycje! Wczoraj dostałam wyniki z matury rozszerzonej z matematyki, 92% !!! Podstawę napisałam na 96%. Niesamowity nauczyciel, najlepsza atmosfera i dużo wiedzy na każdej lekcji :) Rekrutacja na studia to już raczej dla mnie formalność. Polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Polecam lekcje prowadzone przez Pana, dzięki nim poprawiłam dwie jedynki z ciągów i wyszłam z zagrożenia. Teraz czas wziąć się do roboty i napisać dobrze maturę.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Wybitny nauczyciel, fantastyczna atmosfera i przede wszystkim efekty. Lekcje poleciła mi moja przyjaciółka która studiuje teraz medycynę na WUMie. Sama tez korzystała z tych korepetycji i bardzo je chwaliła. Potwierdzam jej opinie, czekam na wyniki maturki które wg mnie będą bardzo dobre :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, poprawiłem 2 na koniec semestru na 4 na koniec roku. Chodzę do jednej z najlepszych warszawskich szkół wiec łatwo nie było

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Pan przygotował mnie do matury rozszerzonej, jestem w trakcie czekania na wyniki. Według moich prognoz wychodzi 88% :D Polecam bardzo

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Ostatni sprawdzian napisalam na 5 i w efekcie mam 5 na koniec drugiej klasy z matematyki. Mój nauczyciel w szkole jest bardzo wymagający i poziom rozszerzony jest dosc trudny ale dałam radę dzięki dodatkowym lekcjom :) Bardzo serdecznie polecam powyższe lekcje! Sama zamierzam zostać do matury za rok :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Na lekcjach dowiedziałem się wielu rzeczy, które później przydały mi się na sprawdzianach w szkole. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo dobrze się współpracowało, oceny poszły w górę i rodzice zadowoleni. Oceniam na 5/5

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo dużo nauczyłam się na korepetycjach, z ostatniego sprawdzianu z ciągów dostałam -5. Super atmosfera i fantastyczny prowadzący :) !!

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Dzień dobry. Zapisałem córkę jakiś czas temu na korepetycje do Pana. Jestem sporo czasu za granica i niestety nie jestem w stanie dopilnować wszystkiego u Zosi w szkole. Okazało się, ze był to strzał w dziesiątkę. Córka skończyła druga klasę z ocena 4 na koniec (było blisko do 5). Jest bardzo zadowolona i stwierdziła, iż nie wyobraża sobie innych lekcji aż do samej matury. Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Wynik z matury rozszerzonej z matmy - 92%. Więcej komentować nie trzeba :D Dodam ze uczyłam się rozszerzenia nie mając go w szkole. Dużo pracy trzeba było włożyć ale bez tych lekcji nie udało by się tego osiągnąć. Polecam ogromnie

avatar
Ewcia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Mega lekcje! ;) Uczyliśmy się intensywnie funkcji oraz przekształceń, po kilku zajęciach wszystko zrozumialam. Dodatkowo polecilam zajęcia mojej przyjaciółce i dostałam z tego powodu jedna lekcje gratis. Jesteśmy obie bardzo zadowolone!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Poprawka zaliczona, bardzo dziękuje za pomoc i polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Korepetycje sprawiły ze w krótkim czasie nauczyłem się mnóstwo materiału, miałem problem zwłaszcza z trygonometria i ciagami. Pan jest najlepszym nauczycielem z jakim dotychczas miałem styczność. Wszystko prowadzone w bardzo motywującej atmosferze. 10/10

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Polecaaam, chodzę do drugiej gimnazjum i mam 5 na koniec z matematyki, super lekcje, dużo mi dały ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Polecam Pana z czystym sumieniem. Przygotował mojego syna do egzaminu z całej pierwszej klasy liceum. Dostał -5 i w związku z tym poprawił 4 (koniec 1 semestru) na 5 na koniec roku. Mistrz nauczania jakich mało. Jeszcze raz polecam.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Miałam zagrożenie z matematyki, zgłosiłam się na powyższe korepetycje i po jakimś czasie udało się zdać! Zaczynałam ze średnią 1,3 więc było to praktycznie niemożliwe a jednak sie udało. Bez lekcji nie miałabym szans. Jeśli ktoś się zastanawia to te lekcje sa warte każdej ceny.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Zgłosiłam się na korepetycje, bo miałam bardzo ciężką sytuacją w klasie maturalnej. Moja "nauczycielka", powiedziała mi że nie powinnam zdawać rozszerzenia. Jednak dzięki tym lekcjom odzyskałam wiarę w siebie i nauczyłam się mnóstwo. Matura poszła super, obstawiam wynik w granicach 85-88%. Zdecydowanie zdecydowanie polecam

avatar
Rafa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Bardzo wartościowe lekcje, dzięki nim przygotowałem się do egzaminu maturalnego z matmy rozszerzonej. W tym momencie studiuję dzięki temu na Ukrainie, w przyszłym roku jadę na stypendium do USA. Wybitny nauczyciel z super podejściem, polecam każdemu. Rafa

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Z matury rozszerzonej z matematyki w tamtym roku miałam 92%. Wszystko dzięki pomocy Pana, nauczyciel z powołania, wielka wiedza, wyczucie i kultura osobista. Przy okazji jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc :). Studentka

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Trafiłam do Pana, bo miałam bardzo złą sytuację z ocenami. Groziła mi jedynka na koniec roku. Na szczęście nadrobiliśmy wiele rzeczy i poprawiłam trzy sprawdziany, w efekcie udało się wszystko zaliczyć!! Bardzo wszystkim polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Dzięki korepetycjom u Pana wywalczyłem 5 na koniec pierwszej klasy z matematyki. Dodam, że tylko jedna osoba oprócz mnie dostała tak wysoką ocenę końcową, było mega ciężko. Na korepetycjach dowiedziałem się wielu rzeczy, które pojawiły się na sprawdzianach. Mega lekcje.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Zdecydowanie dużo się nauczyłem na tych korepetycjach, bardzo fajna atmosfera i motywacja. Przewiduje wynik około 80-90% z matury z matmy podstawowej. Polecam.

avatar
Agata Malinowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Właśnie kończę druga klasę i z 3 na półrocze zrobiło mi się 4/5 na koniec, nadal walczę o piątkę :) Pan bardzo mi pomógł, gdyby nie korepetycje dalej miałabym bardzo średnia sytuacje. Polecam wszystkim, ja zostaje do samej matury :) Mam nadzieje ze dzięki temu dostanę się na wymarzone prawo. Pozdrawiam!

avatar
Zbyszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Lekcje zaczynalem w II klasie liceum z 10 ocenami niedostatecznymi na koncie i zagrożeniem na I semestr z matematyki. Kończę zaliczywszy wszystkie poprawki i zarówno II jak i III klasę na ocenę dostateczną. Właśnie napisałem maturę podstawowa na około 90 %. Rozszerzenie przede mną i wiem ze pójdzie mi dobrze :) To wszystko dzięki Panu ! Bardzo dokładnie tłumaczy każde zadanie. Polecam. Widać że robi to z pasją!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Lekcje z Panem sprawiły że jak dotychczas mam trzy piątki ze sprawdzianów w tym semestrze. Jestem w drugiej klasie liceum a poziom matematyki jest bardzo wysoki. Wcześniej miałam średnią około 3,5 a teraz ponad 4.4. Jestem mega zadowolona ;)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

Super lekcje, wyszedłem z zagrożenia a ostatnio wpadła nawet 4 której nie widziałem już chyba rok :D Jeśli ktoś ma duży problem z matematyką tak jak ja to bardzo polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Świetny nauczyciel z powołania, lekcje prowadzone w super atmosferze no i co najważniejsze uczę się rzeczy do matury których nie dowiedziałam się w szkole. Moim celem jest dostać się na medycynę i jestem na dobrej drodze :) Polecam polecam i jeszcze raz polecam !

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Dzień dobry. Bardzo polecam wszystkim uczniom Pana, mój syn dzięki współpracy z owym nauczycielem zdał poprawkę semestralna z matematyki. Dodam że syn jest w drugiej klasie liceum i matematyka zawsze była jego słabą stroną, jest raczej typem humanisty. Na szczęście trafiliśmy na właściwego człowieka. Duża wiedza i kompetencja, ogromnie miła osoba z wielką kulturą.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Bardzo polecam Pana , z ostatniego sprawdzianu z trygonometrii dostałem 4+, wszyscy byli zaskoczeni :) Łącznie z moimi rodzicami, którzy stwierdzili że jednak nie będzie ze mną tak źle. Za takie lekcje byliby sklonni płacić nawet dwa razy więcej.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Dzięki Panu miałem 5 na koniec drugiej klasy, mistrz tłumaczenia i bardzo miła osoba! Polecamm

avatar
Werka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Zgłosiłam się do Pana żeby pomógł mi przerabiać samodzielnie materiał z poziomu rozszerzonego. W szkole mam niestety tylko podstawę i nie mogę się już przepisać. Bardzo mądry nauczyciel z bardzo dużą wiedzą, doskonale wie czego powinnam się nauczyć ;)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Super lekcje, bardzo kulturalny Pan, dostałem 5 z funkcji liniowej :D polecam, zdecydowanie najlepsze lekcje z matematyki Jakie mialem. Radek

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Świetny nauczyciel, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób, przyjemna atmosfera :). Moje oceny ruszyły w końcu w górę a było już bardzo słabo, jestem bardzo zadowolona !!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Oceniam Pana na 5, jedyny korepetytor który jak dotąd sprawił że mam lepsze wyniki. Moja Pani od matematyki sama była zdziwiona :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Polecam tego korepetytora, bardzo mi pomógł kiedy chodziłem do liceum, bez dodatkowych lekcji byłoby bardzo ciężko. Pan Ufnalewski ma ogromną wiedzę i super podejście do ludzi, niestety w szkole się tego nie doswiadcza, a szkoda.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel, szczerze polecam, dzięki Panu mam 4 na koniec drugiej klasy (na półrocze miałem zaledwie 2). Bardzo dużo się nauczyłem no i zawsze jest super atmosfera :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan przygotował moja córkę do matury rozszerzonej z matematyki, która napisała na 98%. Dzięki temu dostała się na wymarzoną medycynę na WUM. Ogromnie kompetentny i kulturalny czlowiek, ktore od razu łapie kontakt z ludźmi. Aneta

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Poprawiłem ocenę na koniec 1 klasy, dzięki lekcjom z Panem. Wszystko okej

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Polecam wszystkim lekcje z Panem. Mega wiedza i co najważniejsze umiejętność przekazywania jej innym :) Chodziłyśmy razem z moją przyjaciółką i wyniki z matur są ekstra: Madzia 78% z poziomu podstawowego a ja 94% z rozszerzenia. Jeszcze raz polecam !

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Chodziłem na lekcje do Pana i potwierdzam wszystko co napisali inni poniżej, nauka według planu, super wszystko wyjaśnione i bardzo miła atmosfera. W 100% polecam !

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Bardzo dobry korepetytor, świetnie przygotował mnie do matury. Nauczyłam się też jak organizować sobie samemu naukę. Mimo tego że Pan miał napięty grafik zgodził się mnie przyjąć, jeśli ktoś chce poprawić wyniki to bardzo polecam :) Ja jeszcze pisałam maturę z angielskiego i dzieki bardzo dobrym wynikom z obu matur dostane się na wymarzoną PW

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

94% z matury podstawowej po kursie u Pana. Bardzo kompetentny nauczyciel, zgłosiłam się na lekcje i od razu dostałam plan nauki aż do matury. Wszystko bardzo profesjonalnie i są efekty :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Zdałam maturę podstawową najlepiej z klasy. Pan bardzo mi pomógł, zdecydowanie wszystkim mogę polecić. Na lekcjach robiliśmy to co w szkole było często pomijane, dowiedziałam się wielu ważnych rzeczy. Super nauczyciel

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Napisałem maturę z rozszerzenia na 92%! Bardzo bardzooo polecam, wynik wszystko potwierdza. Najlepszy korepetytor. Pozdro

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Pan to najlepszy korepetytor do jakiego chodziłam, zawsze wracam z lekcji naładowana pozytywna energią. Ciekawe lekcje, tłumaczone prostym językiem który dociera nawet do takiej humanistki ak ja :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Polecam, Pan bardzo mi pomógł, jestem bardzo zadowolona ze wspólnej nauki. Mam lepsze oceny, rodzice w końcu przestali się czepiać :)))

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Świetny korepetytor, przygotował mojego syna do matury. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej stwierdzilem, iż powyższy Pan jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Syn napisał maturę rozszerzoną bez problemu, przewidujemy bardzo wysoki wynik. Dziękujemy za pomoc

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Bardzo polecam korepetycje z Panem. Bardzo kompetentnie, luźna atmosfera i są wyniki. Aleksander

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Genialne lekcje, nauczyłam się mnóstwo rzeczy, w końcu zrozumiałam kilka tematów których wcześniej w ogóle nie czaiłam, no i mam super ocenę na koniec :D polecam wszystkim

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

jestem bardzo zadowolona z lekcji, poprawiłam dwa sprawdziany no i jest mega miło. Super kompetentny nauczyciel :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Jedyny korepetytor, u którego na prawdę czułam że umiem więcej. Nawet kiedy czasami zdarzyło mi się spóźnić na lekcje Pan był bardzo wyrozumiały i nie robił problemu. Ogromna kultura i wiedza. Fajne lekcje, zostaje na przyszły rok :)

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Polecam lekcje z Panem, mam 5 na koniec 1 klasy

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Dziś miałam ostatnia w tym roku szkolnym lekcje z Panem. Jestem bardzo zadowolona ze znalazłam takie korepetycje, wcześniej nigdy się u nikogo nie uczyłam. Bardzo mi zależy na dobrym zdaniu matury za rok i jestem pewna że znalazłam odpowiedniego nauczyciela ;) Polecam !

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

na prawdę wartościowe lekcje, przerobilismy cały material do matury, zdałem ją pewnie i bez większego problemu, jestem prawie pewny że dostanę się na budowę maszyn na AGH

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Bardzo polecam Maksa. Lekcje sa zawsze na najwyzszym poziomie i w bardzo milej atmosferze.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Ekstra lekcje, bardzo miły korepetytor, bardzo fajna atmosfera :)))

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad wyborem Pana mogę rozwiać wątpliwości: zglosilysmy się do powyższego korepetytora gdyż córka miała zagrożenie z matematyki na półrocze. Chodziła wcześniej do paru nauczycieli jednak nic to nie dało. W drugim semestrze pracowala wyłącznie z powyższym korepetytorem i efektem jest 3 na koniec roku. Nie trzeba już nic więcej komentować. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam gorąco. Joanna

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Melduje się student informatyki. Rok temu Pan pomógł mi dostac się na AGH, z matury rozszerzonej z matematyki mialem 92%(!!!), podczas gdy nauczyciele szkolni tylko mnie gnoili i twierdzili że nie zdam nawet podstawy. Jestem bardzo wdzięczny i oczywiście polecam !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Polecam tego nauczyciela, super przygotowal mnie do matury, z próbnych na początku roku miałem około 30-40%, po wspólnej pracy napisałem podstawę na około 80-85% (tak obstawiam). Polecam zdecydowanie

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Przygotowałam się z Panem do matury rozszerzonej, obstawiam wynik w granicach 85-90%, trzeba jeszcze trochę poczekać na wyniki :)) Przyjazna atmosfera i mega kompetencja!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Fajne lekcje, rodzice mnie zapisali i powiem że polubiłem tego korepetytora. Zajmujemy się tylko tym co później wymaga ode mnie nauczycielka. Oceny mam lepsze, każdy jest zadowolony. Z ostatniej kartkówki z trygonometri dostałem +4, nic dodać nic ująć

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Pan jest bardzo dobrym korepetytorem, uczymy się już jakiś czas i mam lepsze oceny :) Rozwiazujemy dużo zadań, wszystko rozumiem. Nauczyłem się też jak organizować sobie naukę

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Bardzo kompetentny i zorganizowany człowiek z ogromną wiedzą. Na prawdę potrafi zainspirować. Świetnie przygotował mnie do matury.

avatar
Nika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Pan nauczył mnie ciągów, dostałam ze sprawdzianu 5. A już myślałam że nigdy tego nie zrozumiem :DD Super lekcje polecam. Weronika

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Fantastyczny nauczyciel. Moje dziecko przygotowywało się z powyższym Panem do matury. Córka ma troszeczkę problem z nieśmiałością, jednak z tym korepetytorem złapała od razu kontakt, do domu po lekcji wracała bardzo zadowolona i zmotywowana do samodzielnej nauki. Z czystym sumieniem zapisalbym córkę na lekcje jeszcze raz. Maturę podstawową napisała pewnie, czekamy na wyniki.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Miałam ogromne problemy w szkole, Pan mi pomógł, mam lepsze oceny no i ogólnie na lekcjach jest bardzo miło. Mam większą motywacje niż wcześniej :))))

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Polecam, kompetencja i miła atmosfera ! Tegoroczny maturzysta

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Przygotowywalismy się razem do matury podstawowej z matematyki, jak sobie liczyłam to mam około 92%, czekam na wyniki! Jestem bardzo bardzooo zadowolona, ekstra korepetytor ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

super lekcje, z ciągów ze sprawdzianu dostałem 5. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Pan pomógł mojemu synowi w zdaniu pierwszego semestru 2 klasy. Moje dziecko miało ogromne problemy z zaliczeniem zaległych sprawdzianow, na szczęście dzięki pomocy powyższego korepetytora wszystko udało się zaliczyć :) Bardzo kontaktowy, rzeczowy oraz co najważniejsze wybitnie kompetentny człowiek. Polecam każdemu. Monika

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Najlepszy z najlepszych. Powyższy korepetytor przygotował mnie do matury rozszerzonej. Od razu zlapalismy kontakt, miła atmosfera, wysoka kultura, umie sie zachowac. I co najważniejsze zna się na swoim fachu. Maturę napisałem rok temu na 88%, teraz jestem na AGH i w dużej mierze zawdzięczam to właśnie Panu. Jest moc :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Bardzo ciekawe lekcje, ogromnie dużo sie nauczyłam, zdecydowanie polecam !

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Nauczyciel z powołania, bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, kompetentny, z pełną wiedzą na każdy temat z matematyki z liceum. Deltę liczy szybciej niż błyskawica ^^ polecam każdemu kto chce tak jak ja podciągnąć się w liceum i dobrze napisać maturę. Judyta, 84%, rozszerzona matematyka

avatar
Julka Adamek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Pana polecił mi znajomy ktore przygotowywal sie z tym korepetytorem do matury, uczę się online i jestem ogromnie zadowolona, nie musze nigdzie jezdzic. Mega atmosfera, no i wszystko rkzumiem :) Pozdrawiam

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Chodzę na lekcje od jakiegoś czasu i efekty są bardzo dobre, ze spr z kwadratowej mam -5. Lekcje online są na prawdę wygodne, polecam kazdemu

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2015

Genialny korepetytor! Wszystko dokładnie wytłumaczy - własnymi ,innowacyjnymi sposobami. Bardzo polecam! Najlepsze zajęcia z matematyki - prowadzone z pasją i zaraźliwym zaangażowaniem, ale jednocześnie na luzie – myślę,że byłby w stanie wytłumaczyć matematykę nawet kostce brukowej. Komunikatywny, kompetentny, konkretny. I - co nie bez znaczenia - kulturalny. Jest nauczycielem przy którym doznaje się olśnienia na zasadzie "jakie to proste". Zresztą co tu dużo mówić.. jest po prostu najlepszym nauczycielem jakiego przez całą drogę mojej edukacji spotkałam. :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2015

super nauczyciel, bardzo dobrze przygotował mnie do kilku sprawdzianów, jestem w drugiej klasie i chce się razem uczyć już do matury. Mega miły i super tłumaczy :)))

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Bardzo cenię Pana. Przygotował moją córkę do matury rozszerzonej z matematyki, którą następnie napisała na 92%. Teraz jest studentką pierwszego roku medycyny na UJ. Jestem ogromnie zadowolona ze wspolpracy, moja córka również. Powyższy nauczyciel jest bardzo sympatycznym, kompetentnym człowiekiem który natychmiast łapie kontakt z ludźmi. Ma również coś co nazywam "darem do nauczania", niestety większość poprzednich korepetytorow go nie miała, wręcz przeciwnie. Bardzo serdecznie wszystkim polecam :). Katarzyna

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Super nauczyciel, uczymy się od jakiegoś czasu :) oceny są lepsze i czuję że coraz więcej umiem :) Wiki

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

rodzice zapisali mnie do Pana bo kiepsko mi szło w 3 klasie, myślałam że nie zdam matury. na szczęście razem się przygotowywalismy i bez problemu zdałam!;)) bardzo dziekujeee

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Chodziłem na lekcje matematyki dwa lata temu, moja siostra też. Matematykę rozszerzoną napisałem na 86%, siostra pozbyła się zagrożenia i pewnie zdała podstawę. Stare dobre czasy :). Polecam ogromnie

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Pan pomagał mi w 3 klasie liceum, z matury rozszerzonej mialem 88%, polecam Wam :) Super kompetentny i miły gość

avatar
Wera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2015

Chodzę do drugiej klasy liceum, od zawsze miałam problem z matematyka więc zapisałam sie na lekcje. Od tego czasu funkcja liniowa poprawiona na 4, a z ostatniej kartkowki miałam -5 :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Pan był najlepszym korepetytorem jakiego miałem. Dzięki niemu studiuję teraz na AGH. Idealna znajomość wymagań maturalnych, mogliśmy opuścić część tematów szkolnych których nie ma na maturze. Mogę polecić z czystym sumieniem, bardzo mi pomógł

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Dzięki temu korepetytorowi poprawiłam planimetrie, bardzo sprawnie i zrozumiale tlumaczy. No i jest bardzo miły ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Pan pomaga mojemu synowi (2 klasa liceum) w nauce, syn jest bardzo zadowolony. Efekty widać tez patrząc na oceny w szkole. Zdecydowanie jestem zadowolony

avatar
Mela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Bardzo się cieszę z lekcji u Pana. Pomógł mi zrozumieć pochodne z którymi miałam straszny problem. Świetny nauczyciel, bardzo fajna atmosfera. Byłam na początku niezbyt dobrze nastawiona do lekcji online, ale to jest rzeczywiście mega wygodne. Polecaaaam bardzo bardzo, ja zostaje do matury

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Matematyka + psychologia = 88% z matury podstawowej. Studentka PK

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2015

Super przygotowania do matury, mam caly pan nauki aż do maja :). Idziemy jak burza. Bardzo fajna atmosfera i podejście.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Oprócz tego, że nauczyłem sie matematyki, zrozumiałem jak sie uczyć. Mistrz

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Uczę sie z Panem od początku września. W piątek dostałem -5 z funkcji liniowej, dobry początek :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

super nauczyciel, ful profesjonalizm. polecam wszystkim. 82%, rozszerzona matematyka

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Dzięki temu korepetytorowi zdałam maturę podstawową na 88%. Bardzo bardzo polecam. Teraz jestem na AGH. DZIEKI JESZCZE RAZ!:)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Super lekcje przygotowywujace do poprawy, pisałem matematyke w drugim terminie, zdana na bank. Polecam serdecznie Pana

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Pan na prawdę świetnie tłumaczy. Przygotował mnie do matury sierpniowej (tak, niestety) i jestem przekonana że zdałam. Czekam na wyniki i mam nadzieję sie jeszcze załapać na jakies studia językowe z ostatnich rekrutacji. Polecam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Według mojej prognozy poprawka zaliczona, 2 miesiące nauki u tego korepetytora. Polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Uczyłem się z Panem do poprawki matury, na 99% zdałem! Bardzo dziękuję za pomoc.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Uczyłem się z tym korepetytorem do jutrzejszej poprawki. Cały materiał w 2 miesiące. Matury rozwiązuje w granicach 60%, jest szansa!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Bardzo polecam Pana! Pomógł mi bardzo, dzięki niemu uwierzyłam w siebie. Super podejście, ciekawe lekcje. Efekt: 92% z poziomu rozszerzonego. A na początku roku szkolnego myślałem ze nawet 30 nie będzie :D

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Bardzo się cieszę z lekcji u tego Pana. Szczęśliwa studentka PK:)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

84% z rozszerzenia, polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2015

Uwielbiam tego nauczyciela!! Chodzę do niego od 3 tygodni, niestety nie zdałam matematyki i stwierdzilam ze sama nie dam rady jej zdać. Idziemy szybko z materiałem, bez niepotrzebnych rzeczy :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Dobre zajęcia, nauczyłem się w dość szybkim czasie wielu rzeczy. Za rok matura, zostaje na następny sezon. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

AGH wita, 92% z rozszerzenia :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Dzięki pomocy powyższego korepetytora wreszcie zdałam maturę z matematyki. Polecam jeśli tak jak ja nic nie ogarniasz. W 3 miesiace nauczyłam sie na 68%, rok temu nie zdałam. Nasz piękny system jak zwykle "działa".

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Właśnie dziś sie dostałam na medycyne !!!!!! Aaaaa to najlepszy dzien mojego życia!!! 84% z roszerzenia z maty, dzieki jeszcze raz ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Bardzo skutecznie prowadzone korepetycje, matura podstawowa rozbita na 88%. Mogę polecić z czystym sumieniem

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Niestety nie zdalem matmy w tym roku. Nie chodzilem wczesniej na lekcje. Dość kiepsko poszło eh. Dziś byłem na pierwszej lekcji u Pana i jest okej. Będziemy się przygotowywać razem do poprawki

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Matura z matematyki zdana, dziękuje dobranoc

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Wyniki były w poniedziałek, 98% z rozszerzenia. Like a bossssss :D Chodziłamm do Pana ponad rok. Opłacało sie ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Nauczyciel jakich mało, super podejście, bardzo miła atmosfera. Aż chciało mi sie uczyc. Polecamm

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Będę się przygotowywać u Pana do matury rozszerzonej, którą mam za rok. Na razie jestem bardzo zadowolona, zrobiliśmy ostatnio trygonometrię. Zrozumiałam bez problemu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Ohoho widze że się robisz rozchwytywany ;D Ja również polecam, rok temu miałam ponad 85% z podstawy. Swietnie mnie przygotował ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

Bardzo miły nauczyciel, potrafił mi wytłumaczyć rzeczy których od dawno nie rozumiałam. Będzie mnie przygotowywał do matury za rok :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Półtora roku temu dowiedzialem sie od znajomego o tym korepetytorze. Chodziłem do niego ponad pół roku, maturę zdałem na 87%. Teraz studiuje medycynę (kiedyś nie wierzyłem w ogole ze sie dostanę). Jestem bardzo wdzięczny za ogromną pomoc którą otrzymałem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Dzisiaj byłam na pierwszej lekcji, zaplanowaliśmy naszą wspólną naukę, nie moge sie doczekać :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Bardzo polecam Pana, bardzo dobrze tłumaczy. Kilka lekcji i cała trygonometria zrobiona. Będę chodzić dalej

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Polecam. Chodzę do tego korepetytora od jakiegoś czasu i widzę duże postępy. Geometria rozj**ana xD

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Rok temu wyszłam z zagrożenia dzieki temu Panu. Sprawnie tlumaczy, bez problemow

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Widze, że skorzystałeś z mojej rady i pojawiłeś się w internecie :) Polecam, rok temu przygotował mnie do matury rozszerzonej, miałem 89%. The best :D

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Rzeczowo, bez zbędnego gadania. Mature podstawową napisalem w granicach 95%, polecam

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Fantastyczne lekcje, jestem ogromnie zadowolona ! :))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Miałam dopiero 3 lekcje i już z pewnością moge wystawić taką ocene. Wszystko mega profesjonalnie

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Najlepszy korepetytor jakiego miałem, połączenie matematyki i praktycznej psychologii. Teraz czekam na wyniki

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Bardzo się ciesze ze chodziłem do Pana, wiele się o sobie nauczyłem. Super gość. Od października AGH mam nadzieje

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Zrobiliśmy cały materiał z podstawy w 5 miesięcy, super korepetytor :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony, kompetentny nauczyciel. Pozdro

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Nareszcie jesteś w internetach!:). Rok temu przygotował mnie do matematyki rozszerzonej, zdałam na 91 procent. Więcej pisać nie trzeba:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Chodziłem na korki przez dłuższy czas, zrozumiałem nawet trygonometrie :D z matury podstawowej mam wg prognozy około 85 procent, nie żaluje i polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Swietne podejscie. Na poczatku 3 klasy nie wierzylam w dobry wynik z matury rozszerzonej. Po wielu godzinach wspolnej pracy wszystko sie zmienilo, mature napisalem swietnie, czekam na wyniki. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Już po maturze, jestem bardzo zadowolona

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Szczerze polecam tego korepetytora, dzięki niemu uwierzyłam w siebie. :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Bardzo dobre podejście do uczniów, mój "nauczyciel" szkolny sie nie umywa. Dzięki za pomoc :D

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Dziś miałam ostatnią lekcje przed maturą. To najlepszy korepetytor z matematyki jakiego miałam. No i w dodatku przystojny..;)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2015

Jestem ogromnie zadowolona z lekcji. Bardzo mila atmosfera, nawet gdy parę razy sie spoznilam to nie bylo problemu :) Bardzo duzo sie nauczylam, jeszcze raz dziekuje.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Wreszcie jakiś kompetentny nauczyciel, w pare lekcji nauczył mnie funkcji, zostaje na dlużej

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

8 miesiecy korepetycji, zdecydowanie polecam :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Matury próbne rozszerzone pisze średnio na 90 procent, na taki sam wynik liczę na maturze.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Mega gość, jestem w drugiej klasie liceum, wyszedlem z zagrozeniA ;DD

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2015

świetnie tłumaczy, cały rok chodzę do niego na lekcje, za 3 tygodnie mam rozszerzoną maturę. Bardzo zrozumiałe tłumaczenie, genialna atmosfera. Zrozumiałam nawet najtrudniejsze zadania. Polecam wszystkim

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

świetny nauczyciel, nauczył mnie pochodnych ktorych nie rozumialam za grosz ! Pozdrawiam ;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u tego korepetytora, mam teraz najlepsze oceny w drugiej klasie :D

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2015

Bardzo polecam, fantastyczny nauczyciel. Od początku 3 klasy uczymy sie do matury rozszerzonej. Zrozumiałam zadania ktorych kiedyś kompletnie nie potrafilam zrobić!;)

avatar
Jaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2015

Lekcje sa spoko, wyszedlem z zagrozenia na polrocze a teraz matura

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2015

Dobry korepetytor, bardzo dobrze mi wytłumaczył prawdopodobieństwo

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Szczerze polecam, uczymy się już ponad 5 miesięcy, z matury próbnej miałam ponad 80% mimo że była dość trudna :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.