Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ZAWODOWYM GRAFIKIEM
  
JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Prowadzę lekcje online dostosowane poziomem i tempem do wymagań ucznia. Mam opracowane metody dostosowane do tej formy zajęć, które się sprawdzają. Uczę rysunku ołówkiem, węglem (oraz innymi narzędziami), malarstwa akrylowego i olejnego oraz rzeźby w glinie  .Ponadto chętnie podzielę się wiedzą związaną z trudną sztuką tworzenia obrazów  suchymi pastelami.  
Na zajęciach wprowadzam elementy  historii sztuki . Wiedza z tej dziedziny daje mocną podstawę pod jakość wykonywanych prac - inspiruje i wyznacza uczniowi cel poprzez wzorce wielkich mistrzów, z których należy czerpać.
Lekcje są prowadzone w formie 1 na 1.

DLA KOGO?
Mogę przygotować ucznia do egzaminów wstępnych do liceum plastycznego oraz pomóc w stworzeniu teczki .Mogę także pomóc w rozwinięciu hobby  lub udzielać lekcji dla dziecka w wieku szkolnym , np. zrobić z nim zadanie na plastykę (mam przepracowane 25 godzin zegarowych z uczniem w wieku szkolnym) 
Uczę wyłącznie tworzenia prac z natury (lub z fotografii). Nie zajmuję się pracami abstrakcyjnymi. 

KORZYŚCI Z ZAJĘĆ ONLINE
Dzięki indywidualnemu tokowi zajęć, możliwa jest duża ilość korekt, które pozwalają na szybsze korygowanie błędów, a co za tym idzie – ZNACZNIE SZYBSZY POSTĘP w tworzeniu w stosunku do zajęć w grupie. Tryb online daje większą swobodę wyboru terminu lekcji oraz ogranicza czas i koszty dojazdów .

DOŚWIADCZENIE  
Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych   ze specjalizacją projektowanie graficzne. Mam  ponad 8-letnie doświadczenie  w rysunku, malarstwie i rzeźbie. Udzieliłam już 40 godzin zegarowych lekcji online (uczę od 4 miesięcy). Jestem laureatką licznych konkursów: Ogólnopolskich Biennale i kilkukrotnie laureatką konkursu międzynarodowego.  Obecnie studiuję filologię włoską i nieprzerwanie od zakończenia szkoły tworzę prace artystyczne. Dodatkowo jestem po szkoleniu z publicznego przemawiania. 

LEKCJE  
Lekcje trwają 2-3 godziny i odbywają się co tydzień

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.