Grzegorz Wojtczyk

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Szczecin (Centrum +3)

Opis ogłoszenia

Szybka, tania i wygodna pomoc z angielskim z dla każdego kto potrzebuje. Mam olbrzymie doświadczenie w konwersacjach z native speaker’ami (zarówno w pracy jak i w życiu codziennym) i studia z filologii angielskiej. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2007
XV Liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 4 (Szczecin)
Lingwistyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2013 - 09.2016
Orange Polska S.A.
- telefoniczna obsługa klientów usług telekomunikacyjnych - rozpatrywanie zgłoszeń przesyłanych w formie elektronicznej (reklamacje, zlecenia, zapytania)
10.2017 - 10.2018
Arvato Polska
Telefoniczna obsługa klientów po angielsku w Call Center.
07.2018 - 07.2019
DGS Poland Sp. z.o.o.
- inwentaryzacja i kompletowanie komponentów elektronicznych do produkcji - wsparcie specjalistów przy przezbrajaniu maszyn - testowanie gotowych produktów na testerach - raportowanie zamówień i wyników testów w dokumentacjach
01.2020 - aktualnie
Incom Polska Sp. z.o.o.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.