ERMITAŻ dr Boris Soukharev

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NAUKA PRZEZ DIALOG.
Zajęcia w Poznaniu lub przez Skype.  
Jestem Rosjaninem z St.Petersburga, doświadczonym Nauczycielem Akademickim z Państwowego Uniwersytetu w St.Petersburgu. Jako wykładowca i naukowiec pracowałem również na uczelniach w U.S.A. i w Niemczech. Jako doktor geofizyki jestem wieloletnim współpracownikiem NASA, autorem ponad 40 publikacji w czołowych czasopismach naukowych świata w U.S.A., Rosji, Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii.  Moja żona jest Polką, dlatego od pewnego czasu mieszkam i pracuję w Poznaniu. Swobodnie mówię po polsku i po angielsku. W Polsce jednym z moich zajęć jest praca jako Native Speaker - Nauczyciel Języka Rosyjskiego w szkołach językowych oraz jako profesjonalny Tłumacz tekstów specjalistycznych PL / EN / RU.

Ponieważ jestem Rosjaninem, nauczam ojczystego języka, przez co skuteczność zajęć jest nieporównywalnie wyższa, niż w przypadku zwykłych kursów językowych.  Będąc Native Speakerem, skupiam szczególną uwagę na nauczanie żywej mowy w języku rosyjskim. Głównym celem jest nauczyć słuchacza nie tylko prawidłowo pisać i czytać po rosyjsku, ale przede wszystkim nauczyć dobrze i prawidłowo mówić. Nastawienie na żywą konwersację powoduje, że zajęcia są bardzo interesujące dla słuchaczy i mają widoczny efekt końcowy – słuchacze pozbywają się bariery językowej i dobrze mówią po rosyjsku.  Wszystkie zajęcia odbywają się prawie wyłącznie w języku rosyjskim, co daje słuchaczom możliwość w czasie lekcji całkowicie zatopić się w atmosferę studiowanego przedmiotu i gwarantuje niezwykle wysoką skuteczność nauczania. Moje uczniowie są przedstawicielami różnych dziedzin: nauki i szkolnictwa wyższego (naukowcy, nauczyciele akademiccy, doktoranci, studenci), kultury (działacze sztuki, malarze, kompozytorzy, kolekcjonerzy), biznesu (przedsiębiorcy z dużych i małych firm, prawnicy, hotelarze, lekarzy), pracownicy organizacji państwowych (funkcjonariusze Państwowej Straży Granicznej), oraz prosto entuzjaści Wielkiej i Wspaniałej Kultury Rosyjskiej. 

Serdecznie zapraszam na moje zajęcia (indywidualne lub w grupie maksymalnie 3 osoby):

 • podstawowy kurs języka rosyjskiego
 • zaawansowany kurs języka rosyjskiego
 • język rosyjski dla gimnazjalistów i maturzystów 
 • kurs przygotowania studentów do egzaminu z języka rosyjskiego
 • kurs przygotowania do egzaminu na filologię rosyjską
 • intensywny kurs konwersacji w języku rosyjskim 
 • specjalistyczny kurs języka rosyjskiego dla biznesu
 • specjalistyczny kurs języka rosyjskiego dla naukowców
 • zajęcia z firmami
 • tłumaczenia pisemne PL / EN / RU na dowolny temat ze szczególnym akcentem na tłumaczenia literatury specjalistycznej: naukowej, technicznej, biznesowej, filozofii, historii, poezji, sztuki teatralnej itd
 • weryfikacje i korekty tłumaczeń PL / EN / RU
 • tłumaczenia ustne na biznesowych i naukowych konferencjach (symultaniczne i konsekutywne) PL / EN / RU
 • asysta tłumaczeniowa (PL / EN / RU w dowolnej konfiguracji)

Cena: lekcje - 80 zł/ godz; tłumaczenia pisemne / weryfikacje - cena do uzgodnienia w zależności od specyfiki tekstu; tłumaczenia ustne oraz asysta tłumaczeniowa - do uzgodnienia

Godziny zajęć: elastyczne, po wzajemnym uzgodnieniu

Miejsca zajęć w Poznaniu: w oddziałach firmy na osiedlach Grunwald, Rataje lub Podolany

Wystawiam faktury

Mozliwość dojazdu do firm na grupowe zajęcia

Możliwość zajęć przez Skype  

Kontakt: tel 696473993 lub wiadomość na portalu

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

ERMITAŻ dr Boris Soukharev
Żuromińska, 10
60-461 Poznań
NIP: 7811781271

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.1985 - 01.1992
Państwowy Uniwersytet St.Petersburga
Doktor Geofizyki
Kursy i szkolenia
01.1992
Państwowy Uniwersytet St.Petersburga
Doświadczenie
01.1985 - 12.1998
Państwowy Uniwersytet St.Petersburga (St.Petersburg, Rosja)
01.1999 - 01.2002
Free University Berlin (Berlin, Niemcy)
02.2002 - 01.2006
University of Arizona (Tucson, U.S.A)
01.2006 - aktualnie
Lektor i Tłumacz Języka Rosyjskiego
Od 2006 r jestem Lektorem oraz Tłumaczem języka rosyjskiego w Poznaniu. Jako Lektor Języka Rosyjskiego pracuję w jednej ze Szkół Języków Obcych w Poznaniu. Również prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego prywatnie - dla firm oraz dla osób prywatnych. Poza lekcjami zajmuję się też profesjonalnymi tłumaczeniami specjalistycznymi (ustnymi i pisemnymi), głównie w dziedzinach związanych z Edukacją i Kulturą (uniwersytety, teatry, muzea, konferencje naukowe) oraz w dziedzinie Biznesu (w firmach i na fabrykach, dla deweloperów, strony internetowe, biznesowe spotkania i konferencje).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Bronisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Z nauki języka rosyjskiego prowadzonej przez Pana doktora Borisa korzystam od niespełna roku. Jako, że moja znajomość języka została pozyskana jeszcze w szkole i na studiach, zatem trudność polegała, m.in. na przypominaniu sobie zapomnianych słówek i zwrotów oraz ich praktycznym używaniu. Nasze lekcje na zasadzie konwersacji rozpoczęły się praktycznie od samego początku. Ten sposób nauczania znacznie skrócił tradycyjne metody uczenia się „krok po kroku” (od podstaw). Przypominanie i praktyczne stosowanie języka polega m.in. na tym, że omawiane są bieżące kwestie zawodowe jak i ogólne, a nowo poznane słówka i zwroty są wielokrotnie używane. Myślę, że jest to ciekawy sposób na szybkie i praktyczne stosowanie języka, szczególnie z osobami mówiącymi tylko po rosyjsku.
Polecam!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Na zajęcia z języka rosyjskiego do pana Borysa chodzę od roku. Ucząc się u pana Borysa poznaję użytkowy, codzienny język, prowadzimy bardzo dużo konwersacji na zróżnicowane tematy, a gramatyka jest środkiem do nauki języka, a nie jej celem. Dzięki rozmowom na interesujące tematy, chętniej przyswajam słownictwo. Pan Borys dostosowuje program nauczania do zmiany postępów ucznia. Szerze polecam naukę u pana Borysa Soukhareva.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

W nauce języka rosyjskiego szczególnie zależało mi na rozwijaniu i doskonaleniu komunikacji językowej : płynności mowy ze zwróceniem uwagi na akcent, melodii mowy, poszerzeniu strony leksykalnej, jak również reakcji na daną sytuację z życia codziennego. Zajęcia prowadzone przez doktora Borisa Soukhareva spełniły moje oczekiwania w 100%. Odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, zawsze można liczyć na wsparcie i cenne wskazówki nauczyciela dotyczące usprawniania komunikacji językowej. Doktor Boris Soukharev w sposób perfekcyjny dopasowuje materiał, treści nauczania i sposób prowadzenia lekcji do potrzeb, możliwości i osobowości uczącego się. Na zajęciach wykorzystuje ciekawe przykłady z życia codziennego, które pozwalają na swobodną reakcję językową, zachęcają i motywują do dalszej nauki tego fascynującego języka.
Wysoka kultura osobista doktora Soukhareva, duża wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, oddanie swojej pracy sprawiają, że nauka języka rosyjskiego jest przyjemna i bardzo efektywna. Dzięki temu uczący się nabiera zaufania do własnych umiejętności językowych i pewności siebie w swobodnym posługiwaniu się tym językiem.
Szczerze polecam profesjonalne lekcje z Panem doktorem.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Od października 2018 roku uczestniczyłam w ponad 20- godzinnym bloku zajęć konwersacyjnych prowadzonych przez Pana doktora Borisa Soukhareva. Od ponad siedmiu lat nie miałam kontaktu z językiem rosyjskim; nie jestem też absolwentem filologii rosyjskiej. Zapragnęłam jednak zostać tłumaczem tego języka . Podobnie jak inni obawiałam się, czy dam radę przełamać barierę językową. Dzięki ogromnej wiedzy Pana doktora, uporządkowaniu w przekazywaniu wszelkich informacji, atmosferze sprzyjającej nauce, efekty były szybko zauważalne.
Zaczęliśmy od prostych tekstów, podstawowego słownictwa. Prace domowe Pan doktor Boris Soukharev dostosowywał do aktualnych możliwości słuchacza. Od stycznia 2019 roku przeszłam już na wyższy poziom języka. Zajęłam się filmami rosyjskojęzycznymi oraz opowiadaniami w oryginale. Również z zachowaniem stopniowania trudności.
Ucząc języka, Pan doktor potrafił zainteresować także szeroko pojętą kulturą rosyjską (muzyka, film, teatr, opera…) do tego stopnia, że godzinami zaczyna się słuchać muzyki, śledzić informacje z tego kraju, oglądać programy podróżnicze, a nawet czytać biografie słynnych kompozytorów. Oglądanie filmów rosyjskich
staje się zjawiskiem normalnym.
Słowem- miejsca i postacie nieznane zaczynają przyciągać. Słownictwa obcego przybywa w niesamowitym tempie.
Pół roku temu chcąc zrozumieć film w języku rosyjskim, potrzebne mi było dwu- , niekiedy trzykrotne jego obejrzenie. Obecnie wystarczy tylko raz. W przypadku literatury- również. Przede mną jeszcze opanowanie do perfekcji całej gramatyki tego języka i niekończące się bogacenie słownictwa z różnych dziedzin. Wierzę, że jest to możliwe.
Sądzę, że dzięki tak wspaniałemu lektorowi, jakim jest Pan doktor Boris Soukharev, zrealizuję swoje marzenie.
Wszystkim osobom, które chcą udoskonalić umiejętności językowe bądź rozpocząć naukę języka rosyjskiego od podstaw, gorąco polecam jako lektora Pana doktora Borisa Soukhareva. Sukces gwarantowany!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Jestem studentką filologii rosyjskiej a do Pana Borisa zgłosiłam się, żeby ktoś fachowym okiem ocenił mój poziom znajomości języka rosyjskiego. Na pierwszej lekcji byłam bardzo spięta i zestresowana, bałam się że popełnię jakąś gafę. Początkowo umówiliśmy się na kilka lekcji by wzmocnić moją pewność siebie. Nawet nie zauważyłam jak minęło kilka miesięcy. Po tym czasie mogłabym swobodnie napisać tą opinię po rosyjsku. Lekcję z Panem Borisem to za każdym razem bardzo ciekawa podróż wśród różnych zagadek i ciekawostek świata prowadzona po rosyjsku. Na wspólnych lekcjach nie tylko przełamałam barierę językową, ale również dowiedziałam się dużo interesujących rzeczy o rosyjskiej kulturze i literaturze. Na zajęciach prowadzonych przez Pana Borisa można poruszyć każdy temat, by za każdym razem dowiedzieć się czegoś nowego.
Lekcje z Panem Borisem mogę polecić każdemu z całego serca!

avatar
Nastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Uczęszczam na zajecia do pana Borisa od roku, jest to niezwykle cierpliwy człowiek, ze wspaniałym podejściem do uczniów. Rozmowa w procesie nauki jest priorytetem, co przynosi bardzo szybkie efekty. Lekcje są ciekawie prowadzone, nie ma mechanicznego, bezmyślnego rozwiązywania zadań gramatycznych, wszelkie wątpliwości są natychmiast rozwiewanie, a zagadnienia sprawiające większe problemy solidnie przepracowane. Podejście pana Borisa zapewnia szybki i skuteczny progres, a przede wszystkim pomaga zanurzyć się w języku rosyjskim, co procentuje w swobodzie porozumiewania się w języku obcym. Zaczynałam od poziomu zerowego, na tę chwilę umiem czytać, pisać i wypowiadac się na coraz to bardziej skomplikowane tematy i jest to zdecydowanie zasługa pana Borisa. Jeśli chodzi o wybór lektora do nauki jezyka rosyjskiego, stanowczo polecam pana Borisa, ponieważ jest najlepszy!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Pan Borys uczył mnie oraz moją grupę przez ponad 7 miesięcy. Grupa była bardzo zróżnicowana pod względem znajomości języka rosyjskiego, jednak nie przeszkadzało to w zajęciach. Pan Borys umiał świetnie znaleźć złoty środek tak by każdy mógł polepszyć swoje umiejętności. Nasza grupa była branżowa i oprócz ogólnego polepszenia umiejętności potrzebowaliśmy słownictwa specyficznego dla naszej pracy, lektor wywiązał się świetnie z tego zadania. Pan Borys jest bardzo cierpliwy i posiada ogromne poczucie humoru co ułatwia naukę. Jednak jest też wymagający co do pracy własnej, zatem odradzam leniuchom. Duże nastawienie na konwersacje pozwala przełamać barierę językową co dodatkowo przyspiesza poznawanie języka. Polecam gorąco zajęcia każdemu kto chce na poważnie nauczyć się rosyjskiego oraz każdej firmie, która potrzebuje skutecznie zwiększyć zakres językowy swoich pracowników. Jak na razie najlepszy lektor z jakim udało mi się współpracować.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Zajęcia były niezwykle zajmujące, a to dlatego, że prowadzący jest interesującą osobą o różnorodnych zainteresowaniach. Jest przy tym człowiekiem życzliwym, z dużym poczuciem humoru i wielką kulturą osobistą. Wspaniały nauczyciel, szczerze polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Uczęszczałam na intensywne 2-godzinne bloki zajęciowe w trybie intensywnym. Muszę przyznać, że zajęcia prowadzona są interesująco, koncentrując się na rozmowie i słownictwie. Mimo niewielu zajęć mój poziom języka bardzo się poprawił. Serdecznie polecam lekcje rosyjskiego z P. Borisem.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Mam za sobą 10-godzinny blok zajęć prowadzonych w formie konwersacji przez pana Borysa Soukhareva. Rozmowa z native speakerem pozwoliła mi oswoić się z brzmieniem rosyjskiego i w naturalny sposób go używać. Dzięki tym lekcjom szybko odświeżyłam znajomość rosyjskiego, którego nie używałam od wielu lat, a który teraz jest mi potrzebny w pracy. Pan Borys jest pogodną osobą, płynnie i ciekawie prowadzi zajęcia, podejmuje różnorodną tematykę, w motywujący i uporządkowany sposób przekazuje swoje uwagi. Podejście pana Borysa do prowadzonych zajęć świadczy o wysokim poziomie jego profesjonalizmu. Serdecznie polecam tego lektora.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Uczęszczam na zajęcia z języka rosyjskiego prowadzone przez Pana Borysa od niespełna roku. Pomimo, iż jest to tylko 1 godzina w tygodniu, to w tym czasie, dzięki Panu Borysowi, udało mi się wykonać spory progres w nauce. Zaczynałem od „zera”, a potrafię już rozmawiać na proste tematy po rosyjsku, czytać nieskomplikowane teksty oraz sporo rozumiem. Bardzo cenię zajęcia z Panem Borysem z uwagi na jego podejście nakierowane na żywą konwersację dotyczącą również bieżących spraw, kultury oraz sztuki (w ramach poznawanego słownictwa rozmawiamy m.in. o rosyjskiej muzyce, filmach, miejscach wartych odwiedzenia) związanych z szeroko pojętym kręgiem kultury języka rosyjskiego. Dzięki temu zajęcia stają się bardzo interesujące i oryginalne (nie mają nic wspólnego ze żmudnym wkuwaniem słówek jakie można pamiętać z czasów szkolnych). Dodatkowo, w mojej ocenie, Pan Borys potrafi wzbudzić motywację i entuzjazm do nauki, które są niezbędne, aby poczynić szybkie postępy w poznawaniu języka obcego.

avatar
Anns
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Zajęcia z panem Borisem są niezwykle ciekawe i rozwojowe, zwłaszcza dla osób takich, jak ja czyli początkujących, które mają problem z mówieniem. Pan Boris jest bardzo cierpliwy i dokładny. Potrafi rozmawiać na niemal każdy temat, dzięki czemu można nie tylko rozwinąć znajomość pięknego języka rosyjskiego, ale także wejść w świat literatury i kultury rosyjskiej. Gorąco polecam.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Bardzo polecam zajęcia z panem Borisem. Lekcje zawsze są ciekawe i merytoryczne. Prowadzący jest niezwykle oczytany, w związku z tym dostosowuje się do zainteresowań i oczekiwań ucznia, co bardzo pozytywnie wpływa na motywacje do nauki języka rosyjskiego. Zajęcia to sama przyjemność!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Bardzo ciekawe zajęcia, lektor jest osobą oczytaną i wykształconą, o szerokich horyzontach, co pozwala na prowadzenie rozmów na interesujące, różnorodne tematy. To z kolei sprawia, że nowe słówka i konstrukcje same "wchodzą do głowy". Lekcje to przyjemne, bezstresowe spotkania, polecam szczególnie dorosłym, pragnącym odświeżyć sobie swoją znajomość języka.

avatar
Dariusz Majerek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Szkoda , że nie ma oceny wzorowy. Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym i o wysokiej kulturze osobistej lektorem Panem Borysem.Miałem już wielu lektorów języka rosyjskiego , ale ten Pan przewyższa wszystkich dotychczasowych.....sposobem prowadzenia zajęć , indywidualnym podejściem, szeroką wiedzą o Świecie i wiele można mówić.Jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o zajęcia, potrafi profil nauczania dostosować do oczekiwań ucznia a jednocześnie zajęcia z Nim śa naprawdę bardzo interesujące i co najważniejsze przy tym Lektorze można uwierzyć ,że można naprawdę dobrze i z przyjemnością nauczyć się tego języka. Gorąco polecam Pana Borysa i wart jest stawki , którą sobie życzy. Uczęszczam od początku listopada dwa razy w tygodniu i postępy są rewelacyjne....prowadzimy dyskusje na różne tematy, podczas których w sposób naturalny zostaje wprowadzane nowe słownictwo...tak tak , nie książkowe ale żywy język rosyjski. Jestem przekonany, że jak ktoś zacznie przygodę nauczania języka rosyjskiego z Panem Borysem to na długo....tak jak ja.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Szczerze polecam zajęcia z Panem Borysem. Lekcje prowadzone są w formie konwersacji i dyskusji na różnorodne tematy, w trakcie których Pan Borys koryguje błędy oraz sprawnie włącza wiedzę gramatyczną. Sposób pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Super pozytywna atmosfera, zajęcia bardzo urozmaicone, ekspresowe postępy w nauce. Bardzo duży pozytyw :-)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2017

Bardzo polecam zajęcia. Pan Borys posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w ciekawy i zrozumiały sposób. Na zajęciach jest dużo ćwiczeń z czytania, słuchania i mówienia. Atmosfera zawsze pozytywna :-)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

super konwersacje dla ludzi o dobrym , wymagającym poziomie. Można konwersować , a Pan Borys wyłapuje i koryguje błędy w odpowiednim poziomie, nie wpływając na płynność wypowiedzi. gramatyka jest tłem a nie sednem (wchodzi naturalnie) - co mi się bardzo podoba.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Zajęcia zawsze są interesujące i ciężko się na nich nudzić. Szybko widać postępy w nauce, a z panem Borysem można porozmawiać na wiele ciekawych tematów, co dodatkowo urozmaica zajęcia.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Miałam konwersacje z panem Borysem. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą doskonalić znajomość języka rosyjskiego.
Poza pogłębieniem umiejętności lingwistycznych, można prowadzić z panem Borysem bardzo interesujące dyskusje. Pan Borys posiada rozległą wiedzę z zakresu różnych dziedzin. Kiedyś takie osoby określano mianem erudyta.

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Serdecznie polecam. Korzystaliśmy z usług Pana Borisa jako tłumacza Bardzo rzetelny, przetłumaczył dość trudny tekst na bardzo wysokim poziomie a także znalazł kilka błędów merytorycznych.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Do Pana Borisa chodzę na zajęcia indywidualne, od 3 miesięcy.Naukę języka zaczynałam od zera.Pan Boris jest dla mnie jest nauczycielem idealnym, zawsze zaangażowany, skupia uwagę na uczniu, zajęcia nigdy nie są monotonne, łączy kilka elementów nauki( uczy zarówno pisania, poprawnego czytania i rozumienia tekstów a przede wszystkim poprawnej, swobodnej rozmowy!). Szczerze wszystkim polecam zajęcia u Pana Borisa, bo to fantastyczny nauczyciel a zapał do nauki dzięki tym zajęciom wciąż rośnie!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Wspaniały, wyrozumiały nauczyciel.Bardzo szybko osiągnęłam postęp w nauce języka rosyjskiego. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Monika

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Bardzo Polecam zajęcia z Panem Borisem. Mimo, iż na zajęcia uczęszczam okazyjnie, zawsze są one bardzo pomocne i pomagają mi zdać wszystko na studiach. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera i można z nich na prawde dużo wynieść. Na prawde serdecznie polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Polecam zajęcia z Panem Borisem. Pan Boris bez problemu i bardzo skutecznie dopasowuje tematy i sposób prowadzenia zajęć do potrzeb ucznia. Sam jest niezwykle ciekawym człowiekiem o wielu umiejętnościach i rozległej wiedzy w dziedzinie nauki, kultury i nie tylko. Zajęcia są zawsze zajmujące i motywujące. Uczęszczam na indywidualne lekcje od miesiąca. Przez ten czas pozbyłam się bariery językowej i w końcu czuję, że zbliżam się do upragnionego celu, którym jest zupełna swoboda konwersowania w języku rosyjskim.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Serdecznie polecam. W ekspresowym tempie otrzymałam tłumaczenie ważnych dla mnie tekstów. Bardzo rzetelny, pomocny tłumaczenie tekstów specjalistycznych na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam osoba godna zaufania.

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

To bardzo ciekawe zajęcia. Uczęszczam na lekcje od trzech miesięcy. Umiem mówić po rosyjsku. To świetny korepetytor. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Uczęszczam na lekcje indywidualne od pół roku. Nauka na bardzo wysokim poziomie. Ogromne umiejętności dydaktyczne, rozległa wiedza, inteligencja, umiejętność zmotywowania. Pan Boris należy do bardzo wymagających lektorów ale również podchodzi do zajęć profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Ogromne podziękowania za cierpliwość i życzliwość. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.