Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, dzień dobry! Mam na imię Karolina i pasjonuję się językiem angielskim, obecnie pracuję jako lektor w szkole językowej. Od wielu lat udzielam korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, uczyłam również dorosłych i angielskiego w biznesie. Przygotowuję uczniów do matury podstawowej, rozszerzonej i ustnej, do egzaminów gimnazjalnych, konkursów kuratoryjnych i Olimpiady Języka Angielskiego, której byłam laureatką. Na lekcjach staram się przede wszystkim zainteresować ucznia - tak, aby nauka była dla niego lub niej przyjemnością. Na początku współpracy przeprowadzam analizę umiejętności językowych i na podstawie tego planuję naukę, podążając za potrzebami i preferencjami ucznia. Uczę efektywnego komunikowania się - przekuwania myśli w zdania - co pozwala poczuć się pewnie w każdej sytuacji, czy to sprawdzian, czy wycieczka. Czas trwania i częstotliwość lekcji są do ustalenia - możemy się spotkać raz albo dwa w celu przygotowania do wyjazdu na wakacje albo przećwiczenia matury ustnej, możemy się spotykać raz w tygodniu i pracować systematycznie przez cały rok.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.