Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Szczecin
Piła
Stargard Szczeciński
Chodzież
Ujście
Choszczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Tomek

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam na imię Tomek i udzielam korepetycji z matematyki dla uczniów klas podstawowych!

Pomogę Tobie z:

  • przygotowaniem na lekcje i nauką do sprawdzianu;
  • nadrobieniem materiału;
  • zrozumieniem matematyki.

Zajęcia:
Lekcje trwają 55 minut, na każdej z nich przerabiamy teorię (krócej lub dłużej, zależnie od potrzeb), a następnie staramy się zrobić jak najwięcej zadań, bo to one są kluczem do sukcesu. Możemy omawiać zagadnienia wybrane przez Ciebie i sprawiające Tobie trudności, albo rozpisać plan działania na dłuższy czas i zgodnie z nim przerabiać kolejne tematy.

Czego możesz się spodziewać:

  • wiedzy przekazanej w przystępny sposób - staram się wytłumaczyć wszystko tak prosto jak to możliwe,
  • odpowiedzi na pytania, nawet jeżeli będzie ich dużo -  zadawane przez Ciebie pytania pozwalają opanować mniej zrozumiałe zagadnienia,
  • cierpliwości - matematyka na początku nie jest prosta i rozumiem że możesz mieć z nią kłopot. Każdy z nas kiedyś zaczynał!
  • zadań domowych - jak bardzo byś ich nie lubił/a, to właśnie powtarzanie materiału pozwoli dobrze go przyswoić.

O mnie:
Ukończyłem liceum w klasie o profilu matematyczno-fizycznym, maturę na poziomie rozszerzonym zdawałem z języka angielskiego, matematyki, biologii i chemii. Aktualnie jestem studentem kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Dodatkowe informacje:
Zajęcia na co dzień prowadzę osobiście oraz online, jednak mając na uwadze obecny kryzys epidemiologiczny, korepetycje odbywają się jedynie przez internet.

Używam do tego tabletu z rysikiem w połączeniu z internetową tablicą interaktywną. Całość pozwala na łatwe przekazywanie przeze mnie informacji, zadawanie Tobie zadań oraz sprawdzenie poprawności ich wykonywania i w efekcie sukcesywną naukę. Taka forma w żaden sposób nie odbiega od lekcji prowadzonych na żywo!

Po unormowaniu sytuacji związanej z wirusem istnieje możliwość przejścia na zajęcia w formie „tradycyjnej” lub kontynuowanie nauki online.

W razie pytań zapraszam do kontaktu!
Tomek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.