Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 55 min

Tomasz

Opis ogłoszenia

Cześć! 

Udzielam korepetycji z chemii dla uczniów:

- klas podstawowych 6-8 (gimnazjum 1-3)
- klas licealnych na poziomie podstawowym i roszerzonym

Lekcje trwają 55 minut, na każdej z nich przerabiamy teorię (krócej lub dłużej, zależnie od potrzeb), a następnie staramy się zrobić jak najwięcej zadań, bo to one są kluczem do sukcesu w chemii. 

Możemy omawiać zagadnienia wybrane przez Ciebie i sprawiające Tobie trudności, albo rozpisać plan działania na cały semestr/rok i zgodnie z nim przerabiać kolejne tematy.  

Czego możesz się spodziewać:

- wymagań - jeżeli chcemy coś wspólnie osiągnąć to musisz chcieć nauczyć się chemii, inaczej nie ma sensu żebyś tracił/a pieniędze i żebyśmy wspólnie tracili czas. W związku z tym powyższym:

- dużej ilości zadań domowych - jak bardzo byś ich nie lubił/a, to właśnie powtarzanie materiału pozwoli dobrze go przyswoić,

- wiedzy przekazanej w najmożliwiej przystępny sposób - staram się wytłumaczyć wszystko tak prosto jak to możliwe,

- odpowiedzi na zadawane pytania, nawet jeżeli będzie ich dużo - odpowiedzi na zadawane przez Ciebie pytania pozwalają zrozumieć bardzo wiele. Oczywiście nie będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie i pewnie nieraz mnie zagniesz, ale wspólnie na pewno wyjaśnimy wątpliwości,

- cierpliwości - chemia na poczatku nie jest prosta, rozumiem że możesz mieć z nią kłopot.

O mnie:

- Jestem studentem kierunku lekarskiego. Do matury z chemii i biologii podszedłem przygotowując się do nich od zera, w związku z czym wiele rzeczy których się uczyłem na początku nie było dla mnie zrozumiałych. Właśnie dlatego będę starał się pokazać Tobie chemię od tej trochę prostszej strony.

Istnieje możliwość prowadzenia zajęć online przy użyciu Skype oraz wirtualnej tablicy/kamery.

W razie pytań jestem do dyspozycji! 
Tomek

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 16:00
Wtorek10:00 - 16:00
Środa10:00 - 16:00
Czwartek10:00 - 16:00
Piątek21:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.