Bogumiła Gruszczyńska

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Lublin

Bogumiła Gruszczyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii
Dla użytkownika Bogumiła Gruszczyńska

O mnie

Zajmuję się nauczaniem języka niemieckiego od 26 lat. Mam doświadczenie z uczniami, zarówno zaczynającymi od zera, jak i przygotowującymi się do certyfikatów, egzaminów lub po prostu chcącymi poszerzyć swoją wiedzę i poćwiczyć konwersacje.

Jestem wymagająca, ale zapewniam miłą atmosferę oraz rożnorodność zajęć:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1978 - 06.1983
Petersburski Uniwersytet Państwowy
Magister
Lingwistyka
Kursy i szkolenia
06.1993
Certyfikat Instytutu Goethego KDS (Kleines Deutches Sprachdiplom)
Doświadczenie
09.1993 - aktualnie
Nauczyciel jezyka niemieckiego
Nauczyciel z długoletnim stażem z doświadczeniem w nauczaniu w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Praca z uczniami na poziomie od A1 do C1.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 września 2020

PANI PROFESOR ,niestety brakuje podejścia do ucznia.Wiedza jest najważniejsza oczywiście, bo należy ją w dany sposób przekazać uczniowi.Każdy filolog ma swoje metody.
Ta Pani uświadomiła mnie w tym,że empatia do drugiego człowieka musi pokrywać się z wiedzą bo inaczej ma to bardzo negatywne konsekwencje.

Bogumiła Gruszczyńska

Przed wydaniem opinii o nauczycielu warto byłoby najpierw poznać daną osobę, jej kompetecje oraz podejście do ucznia na zajęciach. Jednak mimo umówienia się na lekcję, bez uprzedniego jej odwołania, nie skorzystała Pani z tej okazji. W ten sposób wydała Pani niezbyt pochlebną opinię, ale tylko o sobie.

Życzę powodzenia.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Ekstra korki, widać, że Pani Bogumiła uwielbia uczyć niemieckiego. Po zajęciach bez żadnego problemu dostałem się na germanistyke i zdałem maturę z niemieckiego na poziomie rozszerzonym na 96%.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2019

Pani profesor przygotowała mnie perfekcyjnie do DSD II na poziomie C1, po 1 roku intensywnej nauki zdałam go na bardzo dobrym poziomie. Zawsze moim marzeniem były studia w Berlinie dlatego teraz kładziemy nacisk na przygotowanie mnie do tamtejszych egzaminów umożliwiających mi podjęcie tam nauki. Pani profesor jest przemiłą osobą, ma prawdziwy talent do nauki języka niemieckiego. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się na nią trafić. Polecam każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę, pogłębiać wiedzę, uczyć się do matury czy przygotować się do certyfikatu z języka niemieckiego.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2019

Polecam! Lekcje z Panią profesor to istna przyjemność. Każde zajęcia podwyższają moje umiejętności i sprawiają, że mam coraz większą chęć poznawania języka niemieckiego. Odkąd zacząłem uczyć się z Panią Bogumiłą wszelkie problemy w szkole zniknęły. Rozumiem już wszystkie gramatyczne zagwozdki których nie był w stanie wytłumaczyć mi żaden nauczyciel w szkole w ciągu mojej całej ścieżki edukacyjnej. Zachęcam wszystkich poszukujących zajęć z języka niemieckich na najwyższym poziomie :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Super korki, po zajęciach z Panią Bogumiłą zdałam maturę z rozszerzonego niemieckiego na 95%. Jestem zadowolona, lekcje bardzo dużo mi dały, dzięki tym zajęciom nie miałam żadnych problemów w liceum z językiem niemieckim. Serdecznie polecam, wszystkim osobom myślącym o maturze z niemieckiego

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Pani Profesor stwarza bardzo miłą atmosferę na lekcjach, pomogła mi wybrnąć z problemów w nowej szkole. Polecam ludziom, którzy mają podobne kłopoty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.