Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Grajewo
Rajgród
Ełk

Bogusław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Bogusław

O mnie

Ukończone studia inżynierskie na Politechnice Wrocławskiej, na kierunku Inżynieria Oprogramowania.

Od 2000r. pracuję na stanowisku architekt rozwiązań/programista.

Znam wiele technologii i języków programowania, ale profesjonalnie specjalizuję się głównie w systemach aplikacji i baz danych Lotus/Domino.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Świetny korepetytor! Z pomocą tego Pana udało mi się nadrobić materiał i dostać 5 na koniec z programowania. Serecznie polecam!

avatar
Rafael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Po spędzeniu kilku godzin z panem Bogusławem zdałem sobie sprawę że z wyborem nauczyciela programowania trafić lepiej nie mogłem
POLECAM :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Bardzo dobry sposób nauki programowania, pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a zagadnienia są dokładnie i bardzo jasno tłumaczone. Dzięki tym lekcją udało mi się zaliczyć semestr. Bardzo gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.