Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Katowice
Chorzów
Świerklaniec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski25 / 60 min

Bogna

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 1 roku medycyny. Maturę z języka angielskiego pisemną podstawową napisałam na 100%, także maturę ustną zdałam na 100%. Maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym zdałam na 94%.
Mieszkałam przez dwa lata w Wielkiej Brytanii gdzie chodziłam do szkoły
Prowadziłam już korepetycję z języka angielskiego dla dzieci z podstawówki i gimnazjum. Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Mieszkam w centrum Ligoty więc zajęcia mogą odbywać się w moim mieszkaniu lub mogę dojechać gdziekolwiek w obrębie i okolicy Katowic.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.