bogna skwarek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski12 - 18 / 45 min

bogna skwarek

Opis ogłoszenia

Nauczycielka francuskiego po filololgii romańskiej, z doswiadczeniem pedagogicznym i po długoletim pobycie we Francji, wraz z native speakerem z Francji zapraszają na lekcje języka francuskiego w miłej, przyjacielskiej atmosferze:). Z nami nauczysz się przede wszystkim ROZMAWIAĆ w tym języku oraz ROZUMIEĆ gramatykę w sposób bezbolesny!!! Zapraszamy na zajęcia w małych grupach i indywiduane, w tym warsztaty gotowania z francuskim szefem kuchni:) zapraszamy!!!! tel: 502183502

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.