Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 / 60 min

Dominik

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Chętnie pomogę przy nauce języków programowania takich jak C++/C, PHP oraz nauce HTML,CSS. Również pomogę w nauce systemu Linux. Jestem studentem ostatnich lat wydziału informatyki oraz pracuje od 3 lat jako programista. Ze względu że mam trochę wolnego czasu chętnie pomogę w nauce programowania młodszemu rówieśnikowi/rówieśniczce. :)

Najlepiej uczyło mi się podstaw na prostych projektach, dlatego też będę chciał na zajęciach realizować proste projekty które wdrożą ucznia w świat programowania. Przez praktykę do teorii :)

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.