Nikodem Bielecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (pomorzany +3)

O mnie

Dzień dobry, mam na imię Nikodem, jestem studentem III roku stomatologii na PUMie, zawsze uczę się tak, aby zrozumieć, a nie żeby wykuć, i tak samo staram się przekazywać wiedzę, myślę że taki sposób sprawdza się na każdym etapie edukacji. Chętnie pomogę Ci/Państwa dziecku w nauce, odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległości. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2019 - aktualnie
  Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  Stomatologia
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.