Błażej Niewisiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gryfino
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od roku pomagam uczniom podstawówek oraz pierwszych klas liceum nadrabiać zaległości w nauce matematyki, w tym przygotować się do egzaminu poprawkowego.

Skupiam się na tym, by w ciągu tak krótkiego czasu, jaki uczeń ma na przygotowanie się, jak najlepiej przygotować go do egzaminu oraz poradzić sobie z towarzyszącym mu stresem. Do każdych zajęć przygotowuję zestawy zadań. Sam jestem uczniem i rozumiem, jak skrępowanym można czuć się w towarzystwie nauczyciela, dlatego dbam o przyjazną atmosferę na lekcji.

Preferuję zajęcia sześćdziesięcio minutowe, ponieważ z doświadczenia wiem, że taki czas zapewnia możliwość przerobienia materiału bez zbędnego pośpiechu. Na zajęcia dojeżdżam do ucznia.

Uczę się w renomowanym liceum w Szczecinie, w klasie o profilu matematyczno-informatycznym. Z matematyki na koniec roku miałem ocenę bardzo dobrą.

eżeli są Państwo zainteresowani moją pomocą, to zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.