Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Język polski20 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Tegoroczna maturzystka oferuje korepetycje w przyjaznej atmosferze oraz cenie. Język w trymigi stanie się potulny i niegroźny - opanujemy pisanie prac pisemnych, materiał na sprawdzian, funkcje językowe, budowanie zdań, tajemniczo brzmiące synekdochy i imiesłowy przysłówkowe, a także przerażające objętością lektury. Choć obecnie ów przedmiot może wydawać się okropną zmorę, to w słowach tkwi niezwykła magia, którą można przenosić góry. Wystarczy wiedzieć jak :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.