Błażej Klag

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 / 60 min

Błażej Klag

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem studentem historii o profilu pedagogicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prawa Uniwersytetu Śląskiego. Odbywałem praktyki na wszystkich szczeblach szkoły. Korepetycji udzielam od roku czasu. Pracowałem jako wolontariusz w wielu placówkach edukacyjnych na terenie Krakowa. Historia to moja pasja, którą staram się dzielić z innymi. Do tematów podchodzę nieszablonowo, ale główny cel to przygotowanie do egzaminów. Możliwość prowadzenia zajęć w grupie (cena od ilości osób) oraz przez Internet (20 zł, cała Polska). Mam wielu zadowolonych uczniów, cierpliwe podchodzę do tematu, wolę trzy razy powtórzyć temat niż wyjść z poczuciem nie przekazania wiedzy :)
Oprócz historii, udzielam korepetycji z wiedzy o społeczeństwie oraz języka angielskiego (poziom szkoły podstawowej i gimnazjum).

Pierwsza lekcja 20 zł :) Po nie udanym kontakcie telefonicznym, proszę o SMSa. :)

Pozdrawiam :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota16:00 - 21:00
Niedziela16:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.