Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Kraków

O mnie

Jestem filologiem rosyjskim i polskim - obydwa kierunki ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie - moim rodzinnym mieście.

Podczas studiów byłam na półrocznym stypendium w Państwowym Instytucie Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w Moskwie, który od 1966 roku zajmuje się nauczaniem języka rosyjskiego cudzoziemców z 91 państw świata, kształceniem wykładowców języka rosyjskiego jako obcego, pisaniem podręczników, słowników i testów.

W związku z rosnącym zainteresowaniem rosyjskim w sferze biznesu ukończyłam kursy języka biznesowego na poziomach B2 i C1, po czym uzyskałam certyfikat TRKI-3 (C1) o profilu ekonomicznym wydany przez Główne Centrum Testowania Cudzoziemców przy Ministerstwie Edukacji i Nauki Rosji.

Przez długie lata jako rusycysta i polonista dzieliłam się wiedzą i umiejętnościami z uczniami szkół publicznych, uzyskałam stopień nauczyciela dyplomowanego. Obecnie prowadzę zajęcia indywidualne dla dorosłych i dzieci.

Pasjonuje mnie historia Krakowa i historia sztuki, więc w wolnych chwilach z przyjemnością uczestniczę w kursach i szkoleniach przewodnickich oraz podróżuję po Polsce i Europie.

Kolekcjonuję azjatyckie lalki i prowadzę kolekcjonerski blog.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.