Angelina Averina

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (wrzeszcz)

Opis ogłoszenia

Witam! Native speaker z rosyjskiego zaprasza do lekcji u siebie,także udzielam korepetycje przez Skype. Mam dwa wyższych wykształcenia ekonomiczne, polskie i rosyjskie.Posiadam doświadczenie prowadzenia zajęć z języka rosyjskiego jako obcego. Do każdego ucznia mam indywidualny program nauczania.
Również oferuję tłumaczenie dokumentów oraz stron internetowych na język rosyjski a także usługi tłumacza na spotkaniach biznesowych, prowadzenie zajęć w firmie.
Wszystkie detale do ustalenia po mailowym kontakcie.
Pozdrawiam
Angelina

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.