Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gorzów Wielkopolski
Faktura VAT

O mnie

Ciao!

Mam na imię Blanka i prowadzę lekcje języka włoskiego dla dorosłych. Język włoski to moja pasja, a nauczanie go to czysta przyjemność. Jestem magistrem italianistyki (miedzy innymi ;) ), uczę już 10 lat.

Prowadzę kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszam na kursy standard, włoski w kuchni, włoski w pacy, włoski na wakacjach ;)

Lekcje dostosowane są do potrzeb i możliwości ucznia!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.