Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Leszno
Osieczna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 60 / 46 min

Konrad

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Pomogę w nauce języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania :) Istnieje możliwość podpisania umowy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

12 Lat korepetycji mówi swoje, bardzo żałuję że już więcej ich nie będę miał, jestem przekonany że lepszego korepetytora w okolicy Leszna nie znajdziecie, nacisk był prowadzony na rozmowy, co mi odpowiadało i dzięki temu nie miałem żadnych problemów ani skrępowań posługiwać się angielskim np. W Holandii czy Czechach. Tego człowieka bardzo ciężko zniecierpliwić, albo po prostu umie tego nie okazywać :) Polecam, bo warto !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Bardzo fajnie prowadzone zajęcia, szczególnie podobał mi się nacisk na rozmowy po angielsku, a z niemieckiego poprawiłem ocenę z dwójki na czwórkę. Bardzo polecam Pana Konrada!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Świetny nauczyciel. Uczyłem się przez 6 lat i bardzo sobie zachwalam te zajęcia. Lekcje były interesujące i przebiegały w miłej, zabawnej atmosferze. Efekty były zdumiewające. 10/10. Polecam niezależnie od poziomu wiedzy.

avatar
Stanisław S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Lekcje są ciekawe i w wesołej atmosferze. Przy odpowiednim podejściu nauczyciela nawet niemiecki jest prosty

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Bardzo polecam pana Konrada w 100% po 4 latach nauk u niego jestem zadowolony i dzięki jego atmosferze podczas lekcji polubiłem niemiecki.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

W 100% polecam Pana Konrada. Miałem przyjemność uczyć się u niego przez 4 lata i to własnie dzięki jego nauce udało mi się zdać egzamin maturalny na bardzo dobrym poziomie. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy a przede wszystkim zrozumiały sposób w "luźnej" miłej atmosferze.

avatar
Maciek Waffel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Po blisko pięciu latach wspólnej nauki mogę śmiało polecić zajęcia z Panem Konradem. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, zrozumiały i w fajnej atmosferze

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Bardzo dobre podejście do ucznia, bez stresu. Bardzo dużo nauczyłam się języka niemieckiego jak i angielskiego. Nie wiem czy zbalazłabym lepszego korepetytora w tym mieście.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2016

Idealne podejście do zajęć,bogate słownictwo,ciekawe zajęcia i przede wszystkim świetny kontakt.Lekcje prowadzone na "luzie",a mimo to efekty bardzo zadowalające.Poza zajęciami rownież pomocny :)

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Profesjonalizm, doskonale przygotowanie do zajęć, nauka języka na wielu płaszczyzn z jednej strony i luz, świetny kontakt, dużo humoru z drugiej. Chyba te słowa najlepiej oddają rok spędzony na zajęciach z Panem Konradem, który każdego ucznia traktuje indywidualnie. Mimo wyboru niejezykowej ścieżki rozwoju, dzięki niemu polubiłam język niemiecki i nadal go "pielęgnuje". Co więcej, po zakończeniu współpracy, nadal podtrzymuje kontakt i interesuje się co u jego "podopiecznych". Gdybym mogła, wybralabym jeszcze raz tak samo :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Z panem Konradem zacząłem się spotykać w szkole podstawowej - potrzebowałem wtedy korepetycji z języka niemieckiego. W krótkim czasie wyprzedziłem poziom grupy, dzięki czemu lekcje nie sprawiały mi żadnych problemów. W gimnazjum dzięki panu Konradowi udało mi się zdać certyfikat DSD na poziomie B1. W liceum kontynuowałem naukę języka niemieckiego; z panem Konradem prowadziłem głównie konwersacje, dzięki czemu nie mam teraz żadnych problemów podczas rozmów w języku niemieckim.
Czasami miałem też lekcje języka angielskiego, gdy potrzebowałem pomocy przy obojętnie jakiej rzeczy - pisaniu dłuższych form wypowiedzi po angielsku, gramatyce angielskiej czy rozmowach.
Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy i często zabawny.
W tym roku napisałem maturę, jednak przez doświadczenie pana Konrada i dobre przygotowanie do zajęć mam zamiar zdać certyfikat z języka niemieckiego na poziomie C1 również pod okiem pana Konrada. 7 czy 8 lat pracy z panem Konradem pozwala mi w pełni polecić go jako korepetytora.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Z Panem Konradem spotykałem się od drugiej klasy liceum i dzięki temu do matury z angielskiego podchodziłem zupełnie na luzie. Naprawdę fajnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwy. Mogę polecić Pana Konrada z czystym sumieniem!

Konrad

Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię! Mam nadzieję, że nie rzucisz języka angielskiego na swoich czysto technicznych studiach :P Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego jak i niemieckiego :) widzę duża poprawę dzieki korepetycjom! Jak najbardziej polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.