Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matura już niebawem? Problemy z egzaminami na studiach germanistycznych? Możliwość awansu? Kontakt z klientami niemieckojęzycznymi w życiu zawodowym lub prywatnym? Wyjazd do pracy do Niemiec? Szanowni Państwo, oferuję Państwu naukę j. niemieckiego na każdym poziomie w skuteczny sposób! Język niemiecki wcale nie jest taki skomplikowany, tylko należy znaleźć odpowiedniego nauczyciela! Jestem absolwentką studiów magisterskich fil. germ. na Uniwersytecie Warszawskim,ukończyłam również studia w Berlinie oraz studia tłumaczeniowe, od dzieciństwa mam codzienny kontakt z tym językiem i nie zawaham się go użyć, aby go Państwa nauczyć! :) Od niedawna mieszkam w Rzeszowie i zamierzam kontynuować tutaj również pracę jako nauczyciel. Zapraszam do współpracy! Razem osiągniemy Państwa cel! Tel. 692 009 741, Beata

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia germańska
03.2011 - 07.2011
Humboldt Universitaet zu Berlin
Magister
Lingwistyka stosowana
09.2012 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.