Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów

O mnie

Kreatywne, ciekawe, pobudzające do myślenia i zgodne z celem oraz założeniami z jakimi podjęliście Państwo naukę języka niemieckiego – takie są właśnie moje zajęcia. Jestem jednocześnie lektorem i słuchaczem swoich uczniów, z którymi razem opracowujemy plan nauczania. Jestem nauczycielem z pasją, biegłą znajomością j. niemieckiego, specjalizuję się w nauczaniu NIEMIECKIEGO JĘZYKA BIZNESOWEGO oraz uczę osoby chcące PODJĄĆ PRACĘ lub Młodzieży planującej PODJĄĆ STUDIA w krajach niemieckojęzycznych. Poza tym służę pomocą STUDENTOM GERMANISTYKI w przygotowaniu do egzaminów oraz pisaniu prac semestralnych. Teraz trochę o mojej edukacji – a mianowicie ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawski oraz lingwistykę na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, szkoliłam się w Goethe Institut w Berlinie, ukończyłam Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy Przysięgłych na Uniwersytecie Warszawskim oraz od 7 lat pracuje na co dzień z niemieckimi klientami. Zapraszam na zajęcia, a przekonacie się Państwo, że niemiecki również może sprawiać przyjemność. Oferuję naukę na każdym poziomie zaawansowania. Cena za 60 min – 50 zł, za 90 min – 70 zł. Tel.: 692 009 741, Beata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia germańska
03.2011 - 07.2011
Humboldt Universitaet zu Berlin
Magister
Lingwistyka stosowana
09.2012 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.