Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Całe miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 / 60 min

Bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Absolwent filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Mam już 9 letni staż korepetytorski oraz wielokrotny pobyt w Niemczech za sobą. Oferuję konwersacje, przygotowanie do certyfikatów i egzaminów oraz naukę niemieckiego pod kątem zawodowym.

Wiek oraz poziom przyswajania wiedzy nie grają dla mnie roli, do każdego podchodzę indywidualnie. Kształt i forma zajęć dostosowane są do potrzeb ucznia. Zapewniam własne materiały. Zajęcia odbywają się z reguły u mnie.

Jako filolog mam także doświadczenie w roli tłumacza, brałem udział w konferencjach naukowych ( w Niemczech oraz w Polsce), na których do moich zadań należało tłumaczenie oraz opieka nad niemieckojęzycznymi gośćmi. Byłem także opiekunem i tłumaczem przedsiębiorców niemieckojęzycznych na Targach Poznańskich. Pracowałem również dla biur tłumaczeń w Gorzowie i Poznaniu.

Jako wolontariusz brałem udział w projekcie budowy pomnika poświęconego byłym niemieckim mieszkańcom Zwierzynia
( woj. Lubuskie ).

Telefon 796063548

Cena: 45/60min

Zapraszam serdecznie! Razem damy radę:-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2012

Zajęcia przygotowane w bardzo profesjonalnie, praca z wykorzystaniem interesujących materiałów, głównie z naciskiem na umiejętność komunikowania. Bardzo polecam osobom wyruszającym do pracy w krajach niemieckojęzycznych.

avatar
Ostap
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2012

Bardzo inspirujace, skoncentrowane i skuteczne lekcje.Grama, slownictwo, odgrywanie sytuacji.Oprocz tego bardzo przyjemnna osobowosc .

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2011

Jestem bardzo zadowolony, dzięki konwersacjom z panem Bartkiem nabrałem pewności siebie w mówieniu po niemiecku i poprawiłem swoją gramatykę co później pozytywnie odbiło się na mojej pracy w Niemczech

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2011

Bardzo polecam, pan Bartek wytłumaczył zawiłości niemieckiej gramatyki i sprawił że zacząłem mówić płynnie po niemiecku. Dzięki niemu znacznie też rozszerzyłem swoje słownictwo.

Bartek

Dziękuje Panie Norbercie za tak pochlebną opinie, mam nadzieję, że nasze wspólne lekcje nie pójdą na marne. Niech Pan się nigdy nie zmienia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.