Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Całe miasto)

Bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Bartek

O mnie

Jestem absolwentem filologii germańskiej, mam 6 letni staż korepetytorski. Mam za sobą wielokrotny pobyt w Niemczech (min stypendium DAAD w Heidelbergu). Brałem udzial w realizacji projektów polsko-niemieckich w swojej rodzinnej okolicy - Gorzów, Zwierzyn. Swoje zawodowe życie również związałem z językiem niemieckim. Zapraszam chętnych:

- przygotowanie do matury

-egzaminy poprawkowe

-certyfikaty

-konwersacje

-tłumaczenia

-nauka językaDla mnie nie ma beznadziejnych przypadków:-) Razem damy radę!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2012

Zajęcia przygotowane w bardzo profesjonalnie, praca z wykorzystaniem interesujących materiałów, głównie z naciskiem na umiejętność komunikowania. Bardzo polecam osobom wyruszającym do pracy w krajach niemieckojęzycznych.

avatar
Ostap
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2012

Bardzo inspirujace, skoncentrowane i skuteczne lekcje.Grama, slownictwo, odgrywanie sytuacji.Oprocz tego bardzo przyjemnna osobowosc .

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2011

Jestem bardzo zadowolony, dzięki konwersacjom z panem Bartkiem nabrałem pewności siebie w mówieniu po niemiecku i poprawiłem swoją gramatykę co później pozytywnie odbiło się na mojej pracy w Niemczech

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2011

Bardzo polecam, pan Bartek wytłumaczył zawiłości niemieckiej gramatyki i sprawił że zacząłem mówić płynnie po niemiecku. Dzięki niemu znacznie też rozszerzyłem swoje słownictwo.

Bartek

Dziękuje Panie Norbercie za tak pochlebną opinie, mam nadzieję, że nasze wspólne lekcje nie pójdą na marne. Niech Pan się nigdy nie zmienia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.