Krzysztof Łuszczyński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Bielsk Podlaski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 - 50 / 60 min

Krzysztof Łuszczyński

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem I LO im. Adama Mickiewicza w Białystoku na profilu z rozszerzoną chemią, biologią i matematyką, przyszłym studentem kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, laureatem 63 i 64 Olimpiady Chemicznej, wyróżnionym 62 Olimpiady Chemicznej, zwycięzcą V Podlaskiego Konkursu Chemicznego i dwukrotnym laureatem Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH, co więcej przez 2 lata prowadziłem w szkole warsztaty oraz koło przygotowujące do Olimpiady Chemicznej, od ponad roku udzielam korepetycji do Olimpiady i dla uczniów. Udzielę korepetycji z chemii na poziomie gimnazjum i szkoły średniej, pomogę w nadrabianiu zaległości, biężacej nauce, przygotowaniu do sprawdzianów lub egzaminów, a  z chemii organicznej i obliczeń w chemii analitycznej również dla studentów. Oferuję indywidualne podejście do potrzeb ucznia, naukę w spokojnej i miłej atmosferze, zarówno z dojazdem do ucznia jak i na miejscu, w dowolnym dniu tygodnia, o szczegółową datę proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.