Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

SOLIDNY KURS DO MATURY!
Maturzysto i drugoklasisto to ogłoszenie jest dla Ciebie :)
Oferuję solidne, wyczerpujące i skuteczne przygotowanie do matury dla tych, którzy mają braki w wiedzy i chcą je nadrobić, jak również dla tych, którzy potrzebują tylko powtórzenia materiału i treningu z zadaniami. Przygotowanie do matury, które proponuję zawiera wszystkie niezbędne treści programowe zgodne z wymaganiami CKE oraz solidną porcję zadań maturalnych i arkuszy. Na każdych zajęciach na początek przerabiamy odpowiednią partię materiału z zakresu wymagań maturalnych, a następnie rozwiązujemy arkusze maturalne lub zadania maturalne. Najlepsze przygotowanie do matury to solidna praca zarówno nauczyciela jak i ucznia. Taki model pracy sprawdziłam w praktyce, ponieważ przygotowuję uczniów do matury już od sześciu lat. Każdy dotychczasowy przygotowywany przeze mnie maturzysta był zadowolony ze swojego wyniku na egzaminie.
Jestem osobą konkretną i wymagającą, potrafię zaciekawić biologią niejednego sceptyka, ponieważ nauka to moja pasja, do swoich zajęć podchodzę zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.
Dlatego jeśli potrzebujesz takiego właśnie korepetytora - moja propozycja jest dla Ciebie!:)
Zajęcia mogą odbywać się w niewielkich grupach 2-3 osobowych więc jeśli chcesz zaoszczędzić fundusze (koszt takich zajęć ustalamy indywidualnie) i masz znajomych chętnych do nauki- daję Wam taką możliwość.
Wszystkie materiały przynoszę i oddaję uczniom bez dodatkowych opłat, zarówno materiały do nauki, jak i arkusze egzaminacyjne do ćwiczenia.
Swoją wiedzę zdobyłam kończąc biologię ze specjalnością nauczycielską, moje doświadczenie i najlepsze potwierdzenie umiejętności to zadowoleni uczniowie. Jeśli chcesz się przekonać jak wyglądają lekcje ze mną, możemy umówić się na zajęcia próbne.
Jeśli nie jesteś maturzystą ale potrzebujesz pomocy w nauce do sprawdzianów również zapraszam!
ZAPRASZAM DO KONTAKTU 601296177
Ola

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 09.2013
Uniwersystet Łódzki
Magister
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.