Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 - 120 / 45 min

Ewa Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

  • OFERUJĘ : Korepetycje przygotowujące do matury z biologii
  • DOSWIADCZENIE : Korepetycji udzielam od 8 lat (głównie przygotowanie do matury).                                                          Moi uczniowie otrzymują wyniki w przedziale 82-96%. Doskonale pamietam jak wyglądało moje przygotowanie do matury z biologii, co musiałam przerobić ,żeby mieć wynik dzięki któremu dostałam się na medycynę .
  • OPIS ZAJĘĆ : Wszystko dokładnie tłumaczę. Zajęcia są maksymalnie parktycze, uczę przede wszystkim pisania odpowiedzi tak, aby były zgodne z kluczem maturalnym. Po każdych zajęciach uczeń otrzymuje pracę domową, którą ja sprawdzam zgodnie z wymogami CKE. Zadania domowe są przenaczone na każdy dzień tygodnia (pn-pt). 
  • JAK CZĘSTO : Zajęcia odbywają się 1h / tydzień lub 1h / dwa tygodnie - zależnie od potrzeb.
  • MATERIAŁY : Dostarczam wszystkie materiały : podręczniki , zbiory zadań oraz zadania na każde zajecia wraz z zadaniami domowymi.
  • DLA KOGO : Polecam każdemu kto chce nauczyć się i zrozumieć biologię, natomiast w szczególności dla osób które chcą studiować kierunki medyczne .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny
Licencjat
Lekarski
Kursy i szkolenia
.
Kurs przygotowujący do matury na UWr
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Korepetycje indywidualne od 8 lat
Przygotowuje do matury z biologi od 8 lat w tym od 6 online.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Zdecydowanie polecam, najlepsza korepetytorka z jaką miałam do czynienia. Pełen profesjonalizm i duża wiedza, zajęcia prowadzone w miłej i fajnej atmosferze. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie do matury :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Pani Justyna jest bardzo kompetentna osoba, bardzo dobrze tłumaczy , wyjaśnia przygotowuje dużo materiałów, dzięki niej dostałem się na wymarzone studia medyczne
Serdecznie polecam !!!!!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Pani doktor jest przemiłą osobą, zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze .Jest bardzo wymagająca, ja do matury przerobiłam 6 zbiorów zadań.Czułam się bardzo dobrze przygotowana.Dziekuje, ze nauczyła mnie Pani rozumieć biologię dzięki temu nie była to wiedza wyuczona bezmyślnie na pamięć.Zawsze mogłam liczyć na wyjaśnienie nawet najbanalniejszych rzeczy.Dziekuje!Dzieki Pani studiuje medycynę , nauczyłam się efektywnie uczyć .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.