Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Płock
Kalisz
Konin
Piła
Radom
Siedlce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 - 80 / 60 min

Eryk Wacka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

OSTATNIE MIEJSCE 2021/2022

1. O mnie:
Wieloletni korepetytor. Studiuję na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jestem stypendystą Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe. Posiadam 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z uczniami. W swojej pracy korzystam ze zaszczepiania ciekawości do biologii, ale też sprawdzonych metod szybkiej nauki , a jej możliwości uczę swoich uczniów. 

2. Co wyróżnia mnie od innych korepetytorów?

Biologia to moja pasja , co wpływa na wzrost efektywności . Uczę według najlepszych, naukowo udowodnionych metod (prace wykonane przez amerykańskich i brytyjskich uczonych, które zwiększają przyswajalność o kilkanaście procent). Moi uczniowie (w szczególności maturzyści) odnoszą wiele sukcesów w nauce - ich wyniki są moją własną reklamą :) Wyróżnia mnie organizacja pracy. Można się nauczyć dowolnie dużej ilości materiału - jeśli się to dobrze rozplanuje! 

Na zajęciach wykorzystuję autorskie prezentacje, notatki, skrypty, arkusze, testy, zadania, do których uczeń ma dostęp w dowolnym momencie on-line na wirtualnym dysku.

Ostatnie wyniki maturalne najlepszych moich Uczniów - 2020: 93%, 85%, 85%,  2019: 97%, 88%, 85%  

3. Jak uczę?

Zajęcia trwają minimum 1,5 h – to czas, który pozwala na zrozumienie materiału ( omówienie i dyskusja ), jak również przećwiczenie go na zadaniach typowo maturalnych ( ćwiczenia ). Na lekcji staram się tłumaczyć poprzez proste przykłady z życia codziennego . Stawam na ćwiczenia - bazuję na opracowanych przez siebie materiałach na bazie informatorów maturalnych, dostępnych zbiorów zadań i swojego doświadczenia!

Podczas lekcji uczeń:

 • nabywa niezbędną wiedzę do zdania na wysokim poziomie egzaminu maturalnego,
 • uczy się, jak prawidłowo formułować i zapisywać odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym,
 • ćwiczy walkę ze stresem i jego następstwami,
 • zapoznaje się z materiałem w postaci autorskich prezentacji.

4. Co oferuję?

 • naukę od podstaw, tłumaczenie trudniejszych zagadnień, uzupełnianie braków, wyprzedzanie materiału, powtórzenia i praktyczne ćwiczenia („ wstrzeliwania się w klucz odpowiedzi ”)
 • personalizowany plan przygotowań do egzaminu maturalnego,
 • zaplanowanie zajęć w formie kalendarza on-line ,
 • dostęp do materiałów, testów, skryptów, zadań on-line ,
 • zajęcia zorganizowane według podstawy programowej (dlatego mamy pewność, że nic Ciebie nie zaskoczy na egzaminie),
 • przygotowane filmy przyrodniczo-medyczne do obejrzenia, żeby zrozumieć i poszerzyć wiedzę,
 • regularne sprawdzanie wiedzy,
 • próbna matura,
 • zajęcia ze sposobów efektywnego uczenia się,
 • konsultacje 24/7 (SMS/telefon/mail). 

5. Cennik:

 • w trybie 2h lub 1,5h / tydzień w przypadku zajęć indywidualnych dla maturzystów ( 80 zł/h )
 • w trybie 1h lub 1,5h / tydzień w przypadku klas niematuralnych ( 80 zł/h )
 • w trybie grupowym 2-3 osoby zajęcia trwają 2h ( cena do uzgodnienia

6. Miejsce zajęć:
online : cała Polska

To forma niezwykle wygodna i przynosząca bardzo dobre efekty . Osoby, które spróbowały formy bezpośredniej i on-line, zdecydowanie wybierają formę zdalną. To oszczędność czasu . Nie ma się czego obawiać, zachęcam do spróbowania niezobowiązująco! 

CO WAŻNE? Wymagam sumienności i poświęcenia czasu poza zajęciami na naukę. Jestem wymagającym nauczycielem, nie wystarczy praca na lekcji i poznany materiał zadaję do przećwiczenia w domu, a następnie weryfikuję  wiedzę podczas kolejnych zajęć. To klucz do osiągnięcia sukcesu! :)

7. Kontakt:

telefon: 534 100 354
(gdybym nie odbierał telefonu, proszę wysłać smsa - oddzwonię)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytet Zielonogórski
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Gorąco polecam, pan bardzo kompetentny i inteligentny. Dzięki jego wiedzy dostałam się na mój wymarzony kierunek - lekarski.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Uważam ze wybór korepetycji u pana Eryka to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zapisałam się na zajęcia we wrześniu, będąc w klasie maturalnej i udało nam się przez rok powtórzyć cały materiał!!! Przerobiłam ogrom zadań. Również mobilizacja do arkuszy maturalnych, ich omówienie i wytłumaczenie jest strzałem w 10! Serdecznie polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Bardzo polecam zajęcia u Pana Eryka. Przekazuje wiedzę jasno przez co łatwo jest ją przyswoić. Lekcje prowadzi w sposób ciekawy, tematy rozwija o różne ciekawostki. A co najważniejsze na zajęciach rozwiązywaliśmy dużo zadań maturalnych przez co mogłam się z nimi oswoić przed napisaniem mojej matury.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2021

Serdecznie polecam zajęcia u Eryka! To prawdziwy pasjonat z ogromną wiedzą, którą umie bardzo dobrze przekazać. Świetnie przygotowane prezentacje, zadania i skrypty… zawsze znał odpowiedź na zadane pytanie i wyjaśnił mi sposób formułowania odpowiedzi na maturze oraz wiele zagadnień, z których tłumaczeniem problem miała nauczycielka ze szkoły, no i ćwiczenie pisania pod klucz - co jest bardzo ważne na maturze z biologii.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Polecam! Eryk jest bardzo profesjonalny i zaangażowany- zapewnia mnóstwo dobrze przygotowanych materiałów, a lekcje przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze. W ciągu trzech miesięcy bardzo wiele się nauczyłam- przede wszystkim zrozumiałam biologię bez monotonnego kucia teorii na pamięć. Z całego serca mogę polecić każdemu maturzyście, bo Eryk wyróżnia się spośród innych korepetytorów:)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Gorąco polecam szczególnie maturzystom . Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej atmosferze, materiały napisane bardzo przejrzyście więc łatwo samemu w domu powtarzać sobie lekcje i sam Pan Eryk który naprawdę tłumaczy w bardzo przejrzysty sposób nawet trudne zagadnienia z biologii. No i oczywiście ćwiczenie rozwiązania zadań na egzaminach co pomaga się oswoić że sposobem ich rozwiązywania.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Zdałem maturę z biologii na 90%. Zrobiliśmy bardzo dużo materiału w mega krótkim czasie. Chodziłem do innych nauczycieli, dopiero u Pana Eryka nabralem chęci do nauki. Biologia kojarzyła mi się z nauką na pamięć a na zajęciach u Pana Eryka zacząłem myśleć, łączyć fakty ze sobą. Polecam każdemu!!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Sprawnie i profesjonalnie. Zawsze przygotowany do zajęć. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Korzystałam z usług Pana Eryka przez całą klasę maturalną. Korepetycje online nie były dla mnie łatwym wyborem, jednak już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to świetna metoda. Zajęcia odbywały się w przyjemnej atmosferze, zdobyłam dużo materiałów i wskazówek. Szczególnie nauczyłam się "pisać pod klucz maturalny" oraz myśleć logicznie, na czym bardzo mi zależało. Pan Eryk bardzo dobrze tłumaczy i zawsze służy pomocą. Daje bardzo dużo zadań. Mimo tego, że Pan Eryk dużo wymaga (co jest oczywiście na plus), rozluźnia atmosferę i nauka w takich warunkach jest po prostu łatwiejsza i mniej stresująca. Zdecydowanie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.