Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Płock
Kalisz
Konin
Piła
Radom
Siedlce

Eryk Wacka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Eryk Wacka

O mnie

Jestem studentem 5. roku kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego. Posiadam 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z uczniami. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonych metod szybkiej nauki, a jej możliwości uczę swoich uczniów.

Nauczanie innych sprawia mi dużo radości, szczególnie kiedy przynosi dobre efekty.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytet Zielonogórski
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Gorąco polecam, pan bardzo kompetentny i inteligentny. Dzięki jego wiedzy dostałam się na mój wymarzony kierunek - lekarski.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Uważam ze wybór korepetycji u pana Eryka to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zapisałam się na zajęcia we wrześniu, będąc w klasie maturalnej i udało nam się przez rok powtórzyć cały materiał!!! Przerobiłam ogrom zadań. Również mobilizacja do arkuszy maturalnych, ich omówienie i wytłumaczenie jest strzałem w 10! Serdecznie polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Bardzo polecam zajęcia u Pana Eryka. Przekazuje wiedzę jasno przez co łatwo jest ją przyswoić. Lekcje prowadzi w sposób ciekawy, tematy rozwija o różne ciekawostki. A co najważniejsze na zajęciach rozwiązywaliśmy dużo zadań maturalnych przez co mogłam się z nimi oswoić przed napisaniem mojej matury.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2021

Serdecznie polecam zajęcia u Eryka! To prawdziwy pasjonat z ogromną wiedzą, którą umie bardzo dobrze przekazać. Świetnie przygotowane prezentacje, zadania i skrypty… zawsze znał odpowiedź na zadane pytanie i wyjaśnił mi sposób formułowania odpowiedzi na maturze oraz wiele zagadnień, z których tłumaczeniem problem miała nauczycielka ze szkoły, no i ćwiczenie pisania pod klucz - co jest bardzo ważne na maturze z biologii.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Polecam! Eryk jest bardzo profesjonalny i zaangażowany- zapewnia mnóstwo dobrze przygotowanych materiałów, a lekcje przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze. W ciągu trzech miesięcy bardzo wiele się nauczyłam- przede wszystkim zrozumiałam biologię bez monotonnego kucia teorii na pamięć. Z całego serca mogę polecić każdemu maturzyście, bo Eryk wyróżnia się spośród innych korepetytorów:)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Gorąco polecam szczególnie maturzystom . Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej atmosferze, materiały napisane bardzo przejrzyście więc łatwo samemu w domu powtarzać sobie lekcje i sam Pan Eryk który naprawdę tłumaczy w bardzo przejrzysty sposób nawet trudne zagadnienia z biologii. No i oczywiście ćwiczenie rozwiązania zadań na egzaminach co pomaga się oswoić że sposobem ich rozwiązywania.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Zdałem maturę z biologii na 90%. Zrobiliśmy bardzo dużo materiału w mega krótkim czasie. Chodziłem do innych nauczycieli, dopiero u Pana Eryka nabralem chęci do nauki. Biologia kojarzyła mi się z nauką na pamięć a na zajęciach u Pana Eryka zacząłem myśleć, łączyć fakty ze sobą. Polecam każdemu!!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Sprawnie i profesjonalnie. Zawsze przygotowany do zajęć. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Korzystałam z usług Pana Eryka przez całą klasę maturalną. Korepetycje online nie były dla mnie łatwym wyborem, jednak już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to świetna metoda. Zajęcia odbywały się w przyjemnej atmosferze, zdobyłam dużo materiałów i wskazówek. Szczególnie nauczyłam się "pisać pod klucz maturalny" oraz myśleć logicznie, na czym bardzo mi zależało. Pan Eryk bardzo dobrze tłumaczy i zawsze służy pomocą. Daje bardzo dużo zadań. Mimo tego, że Pan Eryk dużo wymaga (co jest oczywiście na plus), rozluźnia atmosferę i nauka w takich warunkach jest po prostu łatwiejsza i mniej stresująca. Zdecydowanie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.