Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Poznań

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

W tym roku miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach grupowych prowadzonych przez Panią Asię. Każde zajęcia były dla mnie zastrzykiem motywacji! Wiara w nasze możliwości, pasja i zaangażowanie Pani Asi podnosiły na duchu nawet gdy wszyscy byli mocno zmęczeni natłokiem pracy przed maturą. Zajęcia były zawsze świetnie przygotowane, za każdym razem dostawaliśmy mnóstwo pomocnych materiałów. Powtórka była doskonale rozplanowana, oprócz uczenia się teorii rozwiązaliśmy również ogrom zadań maturalnych, które pomogły nam wyćwiczyć nasz język biologiczny, nauczyć się co wolno, a czego nie wolno napisać na maturze. Dzięki tym zajęciom mogłam usystematyzować i pogłębić moją wiedzę, co pozwoliło mi świetnie zdać maturę z biologii! Kochana Pani Asiu, chciałabym bardzo podziękować Pani za nieustanną gotowość do pomocy, wyrozumiałość i zaangażowanie, dzięki czemu udało mi się osiągnąć swój cel!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Na zajęcia z Panią Asią zawsze przychodziłem z wielką chęcią, były bardzo ciekawe i interesujące. Dzięki niej mój sposób rozwiązywania zadań z biologii się polepszył i rozwinął. Zajęcia pozwoliły mi zgłębić wiedzę z zakresu biologii o wiele większym stopniu niż w szkole. Mnóstwo materiałów i zadań od Pani Asi były bardzo przydatne. Dziękuję Pani Asi za wsparcie i odpowiednie przygotowanie do matury! Gorąco polecam!!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Wspaniała atmosfera, pełna motywacji i chęci do pracy i działania! ;) Na zajęcia grupowe prowadzone przez Panią Asię zawsze przychodziłam z największą chęcią. Pełen profesjonalizm oraz zorganizowany system prowadzenia zajęć. W pełni przerobiony materiał, powtórka na powtórce oraz bardzo dużo przeróżnych zadań maturalnych, które praktycznie przygotowują do egzaminu. Podczas tych paru miesięcy pracy udało mi się mocno powiększyć wiedzę, nauczyć się pracy z arkuszem oraz posługiwać się językiem biologicznym. Kochana Pani Asiu! Dziękuję za pomoc, wsparcie, każdy uśmiech i tyle wiary w moją osobę i moje możliwości, które dodawały mi skrzydeł! Dzięki Pani pomocy udało mi się poprawić wyniki. Gorąco polecam korepetycje zarówno osobom podchodzacym do matury z biologii pierwszy raz jak i tym, którzy chcą poprawić wyniki!

avatar
Leo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Pani Asia BAARDZO pomaga w poukładaniu zdobytej wiedzy, cierpliwie tłumaczyła nurtujące mnie zagadnienia, co ostatecznie przyniosło zadowalające wyniki. Mój sposób odpowiadania znacznie się ROZWINĄŁ w porównaniu do początku zajęć. Mimo, że były one grupowe to podejście do ucznia jest prawie jak indywidualne, co świadczy o ogromie pracy wkładanym w zajęcia i w przygotowania do nich. I to wszystko w ciągu jednego roku.
Super atmosfera + CIEKAWOSTKI

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Uczesczalam do Pani Asi na zajęcia grupowe, byliśmy w 6 osobowym składzie. Musze przyznać, że korepetycje w tej formie to świetna sprawa, choć zanim zaczęłam na nie uczęszczać nie byłam do końca przekonana ;) Pani Asia bardzo szybko rozwiała moje wątpliwości - już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że podjęłam słuszna decyzję i będzie to owocny rok :) Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, pani Asia ma ogromną wiedzę i potrafi ja przekazać w przystępny dla wszystkich sposób. Ma również bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, o czym świadczy wypracowany latami unikatowy system powtórek i kolejność przerabiania tematów. Może się to wydawać błaha sprawą, ale robi diametralną różnicę. Pod koniec naprawdę miałam wrażenie jakby wszystkie elementy tej biologicznej układanki składały się w jedną spójną całość i o to właśnie chodziło :D Grzechem byłoby nie wspomnieć o świetnej atmosferze panującej na zajęciach, u Pani Asi wiedzę chłonie się z największą przyjemnością delektując się w międzyczasie pyszna herbatką ;) Polecam każdemu ,, zarówno osobom podchodzącym do matury po raz pierwszy, jak i tym którzy starają się o wyższy wynik. Satysfakcja gwarantowana ;)

Joanna

Zuzia! Dziękuję pięknie za opinię i życzę powodzenia na weterynarii! Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Zajęcia na które uczęszczałam do pani Asi były zawsze prowadzone bardzo profesjonalnie, były to moje najlepsze zajęcia dodatkowe na których kiedy kolwiek byłam. Na zajęcia chodziłam wraz z grupą przesympatycznych osób, w grupie mieliśmy możliwość wyciągania wniosków z popełnionych przez nas błędów w zadaniach. Pani Asia jest naprawdę bardzo ambitna, pracowita, na każde zajęcia była przygotowana na 200%, zawsze potrafiła odpowiedzieć na każde nasze pytanie i wyjaśnić zagadnienia których nie rozumieliśmy, gołym okiem widać, że jest korepetytorem biologii z powołania. Dzięki tym zajęciom biologia zaciekawiła mnie o wiele bardziej, na żadnych zajęciach się nie nudziłam w przeciwieństwie do lekcji w szkole. Dostawaliśmy mnóstwo kserówek z działów oraz mapy myśli, materiały te bardzo dużo mi pomogły, dzięki nim jeszcze bardziej rozumiałam wszelakie mechanizmy oraz pamiętałam podane zagadnienia na dłużej, więc jest to bardzo dobra technika nauki. Oprócz tego do każdego działu dostawaliśmy prezentacje i fimiki. Osobiście bardzo polecam  zajęcia z biologii prowadzone przez panią Asię, na pewno czas spędzony na zajęciach wykorzystacie w 100% i dobrze ugruntujecie  wiedzę oraz nauczycie się pisać poprawne i konkretne odpowiedzi z uwzględnieniem tego co autor miał na myśli, skrót PMS zapamiętacie na długo ;)

Joanna

p=przyczyna
m= mechanizm
s= skutek

:) :) :) niezbędne przy zadaniach z czasownikiem operacyjnym "wyjaśnij"

Zuzanno! Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych sukcesów na studiach!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Korepetycje u Pani Asi to najlepsze co mogło mnie spotkać w roku kiedy zdecydowałam, że chcę poprawić maturę. Nie wiem czy jest na świecie bardziej przygotowana do zajęć, oddana pracy i uczniom osoba. Osobiście uczęszczałam na zajęcia grupowe, do których na początku nie byłam przekonana, jednak szybko okazało się, że niesłusznie- pomijając świetną atmosferę i możliwość poznania super ludzi to na zajęciach tych zdawałam sobie bardziej sprawę z tego co jeszcze muszę powtórzyć albo utrwalałam wiedzę, wtedy kiedy ktoś zadał pytanie lub prosił o wyjaśnienie jakiegoś zagadnienia, o którym by się samemu wcześniej nie pomyślało. Zajęcia są tak przyjemne, że nawet nie czuje się, że się pracuje i że czas tak szybko leci, ale to nie zmienia faktu, że są one naprawdę wypełnione nauką oraz robieniem setek zadań. Dzięki temu, że zajęcia są dwa razy w tygodniu jest też więcej czasu by coś wyjaśnić, nie ma trybu ekspresowego "byle zrobić" jak to miałam w szkole. I to co najważniejsze- czułam się naprawdę dobrze przygotowana do matury, również pod kątem psychicznym. Siedząc nad arkuszem wręcz uśmiechałam się do siebie gdy widziałam zadania praktycznie wyjęte z naszych zajęć, na które nie wiem czy odpowiedziałabym rok temu. Bardzo polecam korepetycje Pani Asi, gwarantuję, że się nie zawiedziecie :)

Joanna

Asiu! Dziękuję za opinię i GRATULUJĘ świetnego wyniku!!! Jestem szczęśliwa, że miałam zaszczyt pracować z tak wspaniałą przyszłą lekarką! Medycyna jest dla Ciebie! Z tak wysokimi wynikami z biologii i chemii dostaniesz się na każdą uczelnię medyczną w kraju :) Gorąco ściskam i życzę powodzenia na studiach i później w lekarskiej karierze! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Po niemiłych doświadczeniach ze szkoły i nauce lekcji biologii w ogromnym stresie, braku motywacji, czasem chęci całkowicie zrezygnowania z biologii, po nieudanej probie dostania sie na wymarzone studia.. trafiłam na zajęcia grupowe do Pani Asi. Pomimo że koleżanka polecała mi wcześniej te zajecia w grupie byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej formy zajęć, co więcej ułożenie działów zupełnie odbiegało od szkolnego podejscia do biologii. Jednak juz po pierwszym miesiącu uczęszczania na zajecia Pani Asi zrozumiałam, że jest to najlepsze co mi sie przytrafiło w mojej biologicznej edukacji ! Zajecia odbywały się 2 razy w tygodniu po 2h (co z początku może wydawać sie dużo jak na zajęcia dodatkowe ale zdecydowanie nie jest za dużo ! ) w grupie 6 osobowej jednak Pani Asia dostepna była dla nas 24h na dobę, każda niejasność i pytanie zadane o najbardziej kosmicznej godzinie było natychmiast wyjaśnione. Początkowe krytyczne podejście do ułożenia kolejności działów stopniowo odochodziło, aż w końcu zrozumiałam że taka kolejność nauki ma sens, co więcej jest genialna gdyż pozwala budować fundamenty wiedzy biologicznej a na nich cała resztę (choć sama bym nigdy nie wpadła na taką kolejność nauki :D ). Każdy kolejny omawiany dział stawał się przyjemny i logiczny. Mnóstwo kolorowych karteczek, wydruków, filmików, zdjęć, schematów pozwoliły mi spojrzeć zupełnie w inny sposób nawet na działy (układ immunologiczny czy rośliny) które dotychczas uważałam za takie których po prostu nie da sie nauczyć (dzięki Pani Asi wiem ze da sie, a nawet polubiłam te tematy). Pani Asia nauczyla mnie ze najważniejszy jest pomysł, patrzenie na schematy, czytanie tekstu.. A zajęcia grupowe pozwalają na wymieniane sie pomysłami z innymi, spogladanie na dany problem od różnych stron i dyskusję dzięki czemu lepiej się dany materiał rozumie oraz zapamiętuje. Pomimo zajęć grupowych Pani zawsze patrzyła na nas również indywidualnie i pomagała każdemu z osobna oraz każdemu poświęcała wystarczająco dużo uwagi, zawsze tłumaczyła tak długo az każdy nie zrozumiał na 100% a jak ktoś tylko mowił że coś jest nie jasne to Pani dosyłała tyle materiałów aż dana rzecz nie stała sie na pewno jasna ! Zadania na rozgrzewkę, zadania do domu, zadania liczone na lekcji pozwalają na wyćwiczenie słów kluczowych (na które osobiście wcześniej nie zwracałam uwagi) oraz układanie 'ładnie brzmiących' odpowiedzi. Czym bliżej matury odbywały sie również zajęcia grupowe (dla chętnych) na których liczyliśmy wiecej i więcej zadań (u Pani Asi zadania sie nigdy nie kończą:D) co mnie bardzo uspokajało - pokazywało mi co już umiem a co muszę jeszcze utrwalić. Zajęcia grupowe prowadzone w pogodnej atmosferze, profesjonalne podejście do nauczania, doskonała znajomość przekazywanego materiału, Pani zawsze przygotowana do zajęć perfekcyjnie więc jeśli chodzi o korepetycje to bardzo polecam ale co więcej Pani Asia to osoba u której widać że to co robi jest jej pasją, jest pełna zapału do działania i optymizmu czym zdecydowanie zaraża. Zajęcia dały mi motywację do nauki i dążenia do celu, radzenia sobie ze stresem. Nikt nie wierzył w nas tak jak Pani ! Gdyby nie Pani Asia nie tylko nie miałabym takiej wiedzy jaką mam ale też nie zdobyłabym wielu życiowych doświadczeń i wiary w siebie! Z całego serduszka polecam zajecia grupowe u Pani Asi oraz Panią Asię która jest nie tylko wspaniałą korepetytorą ale także wspaniałą osobą i przykładem że da się pracować z pasją :) !
BARDZO DZIĘKUJĘ PANI ASIU !!!!!! :) :)

Joanna

Bardzo dziękuję za tak szczegółową recenzję! Po przeczytaniu Twojej opinii przez chwilkę zastanawiałam się: "dlaczego, według Anety - liczyliśmy - zadania?" ale szybko sobie przypomniałam, że kto jak kto ale jak pytałam czy na zajęcia dodatkowe chcecie więcej zadań z równowagi Hardy'ego-Weinberga to zawsze Ty chciałaś ich jak najwięcej :) Zadań (różnego typu) przerobiliśmy ogrom, m. in. dlatego, że w takiej grupie można dość wcześnie wypracować szybkie tempo, które, jak wiemy, na maturze jest bardzo ważne. Cieszę się, że w tegorocznym arkuszu powieliły się treści z naszych zajęć (był np. "nasz" schemat z grzybów, "nasze" ulubione bakteriofagi, no i obliczenia :D z równowagi H-W!!!). Współpracę z Tobą (ale też i z całą Waszą grupą) będę długo i ciepło wspominać. Pozdrawiam Cię serdecznie!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo polecam Panią Asię! Jest to niewątpliwie najlepsza korepetytorka jaką miałam okazję napotkać na swojej drodze edukacyjnej! Z czystym sumieniem mogę uznać, że cechuje ją pełen profesjonalizm i zamiłowanie do biologii. Licznie dostarczane przez Panią materiały (tj. prezentacje multimedialne, filmy, fiszki czy zadanka) skutecznie mobilizowały do nauki i zachęcały do dalszego zagłębiania się w biologiczne schematy.

Uczęszczałam na zajęcia indywidualne, które prowadzone były w bardzo przyjaznej atmosferze, która ułatwiała zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych tematów! Zajęcia w pełni przygotowały mnie do przystąpienia do matury, która otwiera drzwi do realizacji dalszych marzeń.
Warto zaznaczyć, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym przygotowaniem do zajęć.
Dużym plusem był także fakt, że Pani Asia odpowiadała na wiadomości (praktycznie 24h/dobę :) ) , co pozwalało na sprawne rozwianie ,,biologicznych wątpliwości''.

Podsumowując, pomimo że od matury minęło dopiero kilka tygodni - już tęsknię za zajęciami prowadzonymi przez Panią Asię, która sprawiła, że biologia stała się spójną całością a nie chaotycznym zlepkiem terminów.
Polecam wszystkim, którzy pragną uzyskać wysokie wyniki na maturze z biologii!!

Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Asiu :) !!!

Joanna

Bardzo dziękuję za opinię! Uwielbiam pracę z takimi osobami jak Ty: zawsze przygotowana, zawsze ciekawa, zaangażowana i zdeterminowana (nasze zajęcia trwały do późnych godzin wieczornych po czym pokonywałaś ponownie trasę Poznań - Wolsztyn!!! i nigdy nie zdarzyło się żebym usłyszała jakiekolwiek narzekanie - wręcz przeciwnie: zawsze uśmiech od ucha do ucha i gotowość do pracy). Medycyna jest Ci pisana - to jest pewne! Ogromnie trzymam kciuki żebyś mogła realizować się w zawodzie lekarza (pamiętam, że wymarzoną przez Ciebie specjalizacją jest onkologia). Pozdrawiam Cię serdecznie! I korzystając z okazji "czapki z głów" za Twoje ogromne zaangażowanie!!! :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Pani Asia to najbardziej profesjonalny nauczyciel, jakiego poznałem podczas swojej 13 letniej edukacji - mnogość materiałów (filmów, prezentacji, tekstów, rycin i schematów), mnemotechnik oraz sposób prowadzenia zajęć, które są dokładnie zaplanowane, pozwala na dostrzeżenie piękna biologii. Pani Asia realizuje materiał zgodnie z ustalonym schematem, który pozwala na dokładne powtórzenie całego materiału i zapobiega znużeniu wymagającymi tematami (innymi słowy, tematy pokroju roślin lub zoologi nie są „męczone” przez 3 tygodnie bez przerwy, dzięki czemu nauka jest znacznie przyjemniejsza i wydajniejsza.

Uczęszczałem na zajęcia grupowe (łącznie było nas sześcioro), które poza korzystną ceną, pozwalają na poznanie popełnianych przez innych błędów (dzięki czemu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia ich na maturze), a także pozwala na poszerzenie wiedzy na temat sposobu odpowiadania na zadania - każdy ma inne pomysły i poznanie ich pozwala na szerszą percepcję zadanek maturalnych.

Ogromnym plusem jest również odpowiednia przestrzeń do nauki - zajęcia obywają się w profesjonalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria, które mogą się przydać podczas robienia zadań (długopisy, pisaki, zszywacze, kartki etc.). Poza tym, Pani Asia oferuje również herbatki (jest tyle smaków, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie), które umilają czas :).

Polecam te zajęcia z całego serca ! Jeżeli jeszcze nie lubisz biologii, to dzięki tej Pani, zaczniesz rozumieć, doceniać i interesować się tą dziedziną nauki !

Joanna

Patryku bardzo dziękuję za opinię! Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wiedzy dotyczącej neurobiologii i nie tylko... Mam nadzieję, że będziesz się dalej rozwijał naukowo i realizował w swojej pasji! Życzę Ci tego z całego serducha i mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!!!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani Asia jest najlepsza korepetytorka na jaka kiedykolwiek trafiłam. Znalazłam ofertę Pani Asi właśnie na tej stronie kiedy załamałam się po wynikach pierwszej matury. Zadzwoniłam do Pani Asi i dowiedziałam się że jedyne zajęcia na które są miejsca to zajęcia grupowe i troszkę rozczarowała mnie ta informacja bo pomyślałam sobie że na pewno zajęcia indywidualne są lepsze bo przecież jak to grupowe... no ale z braku innych możliwości zdecydowałam się na te zajęcia. Teraz wiem że to był strzał w 10, a moje wcześniejsze obawy były nieuzasadnione i nigdy nie zamieniłabym tych zajęć na zajęcia indywidualne, bo poznałam wiele wspaniałych osób od których podczas zajęć mogłam się wiele nauczyć, a Pani Asia każdemu z nas poświęcała wystarczająca ilość czasu. Lekcje odbywały się 2 razy w tygodniu, łącznie 4h - może komuś wydawać się to zbyt dużo jednak gwarantuje że Pani Asia wiec co robi i ma tak dużą wiedzę do przekazania i tyle ciekawych zadanek do zaoferowania że czasem te 4 godziny w tygodniu wydawały nam się mało i chcieliśmy więcej, a oprócz tych 4h w tygodniu Pani Asia była dla nas dostępna niemalże 24h na dobę na Facebooku i nawet o dwunastej w nocy odpowiadała na nasze pytanka :D. Cały zakres materiału został omówiony bardzo dokładnie, przerobiłyśmy miliony zadań i co bardzo ważne nauczyliśmy się pisać odpowiedzi „pod klucz” i dzięki szczegółowym analiza klucza zrozumieliśmy czego od nas wymagają na maturze. Pani Asia do każdych zajęć była rewelacyjnie przygotowana. Każdy z nas dostawał swój zestaw materiałów do każdego działu i to z czego Pani Asia jest najbardziej znana czyli kolorowe karteczki robione przez nią własnoręcznie z ważnymi pojęciami/ procesami biologicznymi oraz mnemotechniki czyli metody łatwego zapamiętywania, których wcześniej nie znałam a okazałby się bardzo pomocne. Nigdy wcześniej nie widziałam żeby korepetytor był tak przygotowany do zajęć i tyle serca w nie wkładał, bo oprócz tego że Pani Asia była dla nas cudowna nauczycielka to była tez dla nas ogromnym wsparciem i motywacja. Kiedy przestawaliśmy wierzyć w siebie to zawsze przypominała nam jak wiele już umiemy i że ona w nas wierzy :). Wcześniej nie zdarzało mi się chętnie chodzić na korepetycje, a do Pani Asi zawsze przychodziłam z uśmiechem, a wychodziłam jeszcze bardziej naładowana pozytywnym myśleniem :) i teraz kiedy jest już po maturze bardzo za tym tęsknie ! Wiec każdemu mogę polecić właśnie Panią Asie jeżeli chce się wyśmienicie przygotować do matury w świetnej atmosferze !

Joanna

Bardzo dziękuję za tak dokładną recenzję! Ogromnie się cieszę, że miałam przyjemność Ciebie poznać (cała Wasza grupa była fantastyczna)! Trzymam mocno kciuki za to byś dostała się na wymarzone studia! Serdecznie pozdrawiam i ślę uściski!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Pani Asia to zdecydowanie najlepsza nauczycielka i każdemu polecam zajęcia z nią!
Uczęszczałam na zajęcia indywidualne, które zawsze były przeprowadzone w bardzo przyjemnej oraz mobilizującej atmosferze. Chodziłam na zajęcia do różnych korepetytorów, którzy niestety nie spełniali moich oczekiwań. Dopiero po trafieniu na zajęcia do Pani Asi znalazłam nauczycielkę z pasją, miłą, pomocną oraz taką, której bardzo zależy na przekazaniu swojej ogromnej wiedzy swoim uczniom. Gdyby tacy nauczyciele uczyli w szkołach jestem przekonana, że każdy chodziłby do nich z przyjemnością. Jednak jak powszechnie wiadomo - spotkać takiego nauczyciela graniczy z cudem, więc jeśli chcesz tak jak ja przekonać się, że tacy cudowni nauczyciele istnieją serdecznie polecam zajęcia u Pani Asi! :)
Na każdych zajeciach otrzymujemy masę różnych materiałów. Każdy temat jest dokładnie omówiony a następnie przyswojona wiedza jest kontrolowana poprzez robienie zadań, które są dokładnie sprawdzane. Nie ma możliwości aby ktoś czegoś nie zrozumiał. Zapamiętywaniu pomagają śmieszne grafiki tematyczne oraz edukacyjne filmy dzięki czemu nawet osoby z ubogą wyobraźnią z łatwością pojmą każdy temat. Pani Asia ma nie tylko ogromną wiedzę biologiczną ale co ważniejsze wie jak ją wykorzystać do prawidłowego formułowania odpowiedzi „pod klucz”. Sama wiedza niestety w dzisiejszych czasach niewiele daje, Pani Asia natomiast dokonale wie jak nauczyć swoich uczniów pisać odpowiedzi tak aby dostali punkt na maturze.
Podsumowując jeśli zależy Ci na wysokim wyniku maturalnym oraz obszernej wiedzy biologicznej przekazywanej w świetnej atmosferze przez przesympatyczną i inteligentną korepetytorkę zapisz się na zajęcia do Pani Asi. Gwarantuję, że lepszego nauczyciela w Poznaniu i okolicach nie znajdziesz :)

Bardzo dziękuję Pani Asiu za cały rok zajęć i żałuje, że wcześniej do Pani nie trafiłam. Na pewno będę zawsze miło wspominać te zajęcia. Dziękuję! :)

Joanna

Bardzo dziękuję za opinię! Serdecznie pozdrawiam i życzę jak największych sukcesów!

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Zajęcia u Pani Asi to zdecydowanie najfajniejsze zajęcia na jakie miałam okazję chodzić w klasie maturalnej. Pani Asia to nie tylko wspaniały nauczyciel posiadający ogromną i aktualną wiedzę, którą przekazuje swoim uczniom z ogromną pasją, ale to także osoba niezwykle wyrozumiała i towarzyska z super poczuciem humoru :D Atmosfera zajęć była motywująca i sprzyjająca nauce oraz pełna pozytywnej energii ! Koniecznie trzeba tutaj wspomnieć o pysznej herbacie, którą Pani Asia nas częstowała za każdym razem :) Materiały, które otrzymaliśmy na zajęciach, były pełne kolorów, zdjęć i przejrzystych schematów co zdecydowanie ułatwiło nam naukę. Na zajęciach zdobyliśmy niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim nauczyliśmy się w jaki sposób z niej korzystać, tak aby na egzaminie maturalnym rozwiązać arkusz ze spokojem i uzyskać wysoki wynik pozwalający dostać się na wymarzone studia. Szczerze każdemu polecam !

Joanna

Przesyłam serdeczne pozdrowienia, moc uścisków i bardzo dziękuję za opinię!!! :)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Bardzo polecam! Na korepetycje do Pani Joasi chodziłam przed blisko 10 miesięcy. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej, wesołej atmosferze. Pani Joasia przedstawia zagadnienia na różne sposoby pokazując dużo zdjęć, prezentacji i filmików. Dodatkowo zawsze dostawałam sporo zadań maturalny, które później omawiałyśmy na zajęciach. Pani Joasia zawsze cierpliwie i dokładnie tłumaczyła jak najlepiej sformułować odpowiedz pod klucz :) Jest to na pewno jeden z najmilszych i najbardziej kompetentnych korepetytorów!

Joanna

Dziękuję za opinię :) Pracowało się z Tobą niesamowicie przyjemnie! Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia na studiach!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zajęcia z Panią Asią dostarczały niezwykle dużo wiedzy, przekazanej obrazowo i szczegółowo poprzez liczne materiały i pomoce naukowe. Dodatkowo Pani Asia jest osobą wyjątkowo sympatyczną i niespotykanie wyrozumiałą. Spędzony czas mijał bardzo szybko, gdyż był przeznaczony na efektywne przekazywanie wiedzy w miłej atmosferze ( pyszne herbatki :) ). Polecam gorąco, gdyż po tych zajęciach można czuć się przygotowanym do egzaminu maturalnego idealnie „pod klucz” ;)

Joanna

Dziękuję za opinię. Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Dobra, rozgrzewająca herbata w miesiącach jesienno-zimowo-wiosennych to podstawa, żeby np. po szkole wytrzymać jeszcze 2 h w pełnym skupieniu :) Zadania maturalne są wymagające więc neurony muszą "śmigać". Pozdrawiam Cię serdecznie!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Polecam z całego serca korepetycje u Pani Asi! :) Każda lekcja perfekcyjnie zaplanowana, mnóstwo zadań i dodatkowych kolorowych materiałów ułatwiających naukę. Zaraża optymizmem i częstuje pyszną herbatą! :) Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego korepetytora. Dziękuję!

Joanna

Bardzo dziękuję za opinię. Praca z Tobą była przyjemnością a herbata / kawa (wiadomo) musi być ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Gorąco polecam zajęcia!
Jako osoba uczęszczjąca na zajęcia grupowe jestem bardzo zadowolona. Atmosfera na nich panująca sprzyjała nauce.Ilość różnorodnych materiałów i zadań maturalnych ,które otrzymałam przerosła moje najśmielsze oczekiwania.Pani Asia jest kompetetna i bardzo zaangażowana w to aby jej uczniowie uzyskalni na maturze jak najlepszy wynik.

Joanna

Ślicznie dziękuję za opinię! Ogromnie cieszę się z Twojego bardzo wysokiego wyniku. Jestem przekonana, że studia medyczne są Twoim powołaniem :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Asią, Na spotkaniach grupowych poznałam dziewczyny, z którymi mogłam wspólnie wymieniać się biologicznymi spostrzeżeniami i uczyć się na błędach. Atmosfera była wspaniała! Pani Asia za każdym razem była bardzo dobrze przygotowana do zajęć i przekazywała nam swoją wiedzę za pomocą wykładów oraz pomocy naukowych. Cały czas na moim honorowym miejscu na biurku leży ogromny segregator z przydatnymi materiałami (kolorowymi schematami, mapami myśli, kserówkami z wielu książek) oraz setkami przerobionych zadań maturalnych. Otwierając arkusz maturalny chyba jako jedna z niewielu czułam się pewnie, bo wiedziałam, że zostałam bardzo dobrze przygotowana i właśnie za to bardzo dziękuję oraz polecam.

Joanna

Bardzo dziękuję za opinię! Gratuluję świetnego wyniku! Możesz być z siebie dumna :) Przy takiej motywacji, zaangażowaniu i nakładzie pracy nie mogło być inaczej :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Najmilej wspominane korepetycje na jakie chodziłam :) Na zajęciach grupowych fajna atmosfera, aż czekało się na następne. Pani Asia swoją bogatą wiedzę przekazywała w ciekawy sposób, zachęcając nas do nauki. Zawsze ogromna ilość niekończących się zadań, prezentacji, filmików, które pomagały z trafianiem w maturalny klucz. Gorąco polecam! :)

Joanna

Dziękuję za opinię Agnieszko! Z taką grupą praca zawsze jest przyjemnością :) Bardzo fajnie się wszyscy nawzajem motywowaliście a i omawianie błędów zawsze przebiegało w żartobliwej atmosferze :) "Każdy błąd taki ładny a najważniejsze, że na maturze już go nie popełnimy". Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
Pani Asia uczy, jak odpowiadać "pod klucz", posiada naprawdę dużą wiedzę oraz dar do przekazywania jej w interesujący sposób. Jest wymagającą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę i jednocześnie niezwykle sympatyczną osobą, z którą zajęcia były czystą przyjemnością :)

Joanna

Dziękuję za opinię. Bardzo się cieszę, że mogłyśmy razem pracować nad Twoim sukcesem! Pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Asią! Pod skrzydłami Pani Asi nauczyłam się "kluczowo" odpowiadać na pytania pojawiające się w arkuszach maturalnych, ale także nauczyłam się jak uczyć się z takim zdrowym, spokojnym podejściem. Te lekcje biologii były najbardziej wyczekiwanymi lekcjami w mojej szkolnej historii ;). Pakiety zadań nie są lajtowe (sprawdzają wszystko to czego wymagają od nas na maturze) a jeśli pakiet się skończy, to nie ma lekko bo "zadania nigdy się nie kończą" ;P. Największą radość zawsze sprawiało mi wspólne omawianie rozwiązanych zadań. Kiedy pojawiało się coraz więcej czerwonych ";)" opatrzonych komentarzem "to jest bardzo dobrze", to stawałam się coraz bardziej pewna swojej wiedzy. Pani Asiu baaardzo dziękuję za wszystko, bez Pani nie napisałabym tej matury tak jak napisałam ;D. Wszystkim serdecznie polecam!

Joanna

Dziękuję za opinię :) Pracowało się z Tobą Olu wzorcowo. Nie mam wątpliwości, że medycyna jest Ci przeznaczona. Będziesz świetnym lekarzem. Pozdrawiam Cię serdecznie!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Jak dla mnie? Osoba z prawdziwego zdarzenia! To z jakim profesjonalizmem, ciepłem i oddaniem podchodzi Pani Asia to jest nie do opisania! Wkłada całe swoje serce, aby uczeń zrozumiał materiał i chciał dowiadywać sie jeszcze wiecej, za to najbardziej cenie Panią Asie i wszystkim chcącym zrozumieć lub zwiekszyć swoja wiedza polecam z czystym sumieniem tak wspaniałego korepetytora !

Joanna

Asiu bardzo dziękuję za opinię! Świetnie się z Tobą pracowało, pozdrawiam Cię serdecznie :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Serdecznie polecam zajęcia! Korepetycje prowadzone są z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, atmosfera na nich panująca jej bardzo przyjazna, ale także motywująca do dalszej pracy (nie wypada przyjść nieprzygotowanym ;) ). Monitorowane na bieżąco postępy pozwalają zauważyć swoje słabe punkty i rzeczy na których trzeba się jeszcze skupić co uważam za bardzo pomocne. Zajęcia w 100% spełniły moje oczekiwania, tzn. obfitowały zarówno w "teorię", która przydaje się na maturze, a jednak na próżno jej szukać w podręcznikach, jak i ogrom zadań, które były zawsze dokładnie sprawdzane i analizowane (szczególnie pod kątem typowych błędów i "haczyków"). Po rocznej przerwie zdecydowałam się poprawiać maturę i dzięki Pani Asi podwyższyłam swój wynik o ponad 20% i dostałam się na wymarzone studia.

Joanna

Dziękuję za opinię :) Bardzo miło wspominam zajęcia z Tobą! Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Bardzo polecam korepetycje u Pani Asi, korepetytor o ogromnej wiedzy i talencie do przekazywania jej. Profesjonalne nauczanie, indywidualne podejście, zaangażowanie, dobre tłumaczenie trudniejszych partii materiału. Potrafi przygotować do pisania matur. Mimo, że wcześniej za biologią nie przepadałam, z chęcią chodziłam na lekcje. Udało mi się dostać na medycynę. Pani Asiu, dziękuję! :)

Joanna

Bardzo dziękuję za opinię Agnieszko! Współpracowało się z Tobą wspaniale, powodzenia na medycynie :) Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Z czystym sumieniem polecam zajęcia prowadzone przez p. Asię! Jestem pewna, że dzięki swojej ogromnej wiedzy, biologicznym ciekawostkom, profesjonalizmowi oraz super podejściu do ucznia jest w stanie zarazić biologią każdego bez wyjątku. To właśnie p. Asi zawdzięczam mój maturalny wynik z biologii, który wyniósł 93%. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, prowadząca zawsze jest przygotowana do zajęć i prowadzi je z wielkim zaangażowaniem. Z każdego działu przerabiamy ogromne ilości zadań (również autorskich), które uczą nas myślenia oraz są tłumaczone tak dokładnie i przystępnie, że nie stanowią już żadnego problemu. Korepetytorka dysponuje mnóstwem materiałów dydaktycznych, zarówno tymi drukowanymi, jak i plikami w formie filmików, grafik (zdecydowanie nie da się nudzić!:D). Gwarantuję, że jeśli wybierzesz zajęcia prowadzone przez p. Asię, będziesz w 100% usatysfakcjonowany! Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję i oby więcej było takich nauczycieli! Pozdrawiam!

Joanna

Dziękuję za opinię Haniu :) Będzie z Ciebie wspaniały lekarz! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Piszę z perspektywy osoby, która maturę ma już dawno za sobą a co za tym idzie wiedza ulotniła się wraz z upływem czasu, jednak ciężka praca przez niecały rok pozwoliła mi osiągnąć wynik 87% co jak każdy wie nie jest łatwe. Mogę z czystym sumieniem polecić p. Joannę, ogromny nakład pracy, zaangażowanie i myślenie poszerzające horyzonty to wartości, które szczególnie ceniłam podczas zajęć, nie wspominając o wyczerpujących odpowiedziach na najbardziej, zdawałoby się, banalne pytaniA. Osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze to dopiero początek, jeżeli ktoś myśli o dalszej edukacji, także myślę, że na uznanie zasługuje również właśnie przygotowanie pod kątem przyszłych studiów. Wysoki wynik na maturze to ciężka praca, a p. Joanna jest tytanem pracy, rzadko można spotkać tak zaangażowaną osobę. POLECAM!!!

Joanna

Bardzo dziękuję za komentarz! Współpraca z Tobą była ogromną przyjemnością! Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Każdemu kto chce sie rzetelnie i prawidłowo przygotować do obecnych wymagań matury polecam p. Joannę!!! Cechuje Ją pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia i ambitnie przygotowany program nauczania. Co najważniejsze na zajęciach zostały poruszone i wytłumaczone kwestie, o których nie mówi się w szkole, a są wymagane na maturze. Dzięki p. Joannie matura 2016 nie była dla mnie problemem. Osobiście gorąco polecam zajęcia grupowe na których atmosfera była świetna! ( Humor poprawiał mi sie po każdych zajęciach ). Pani Asia jest przykładem idealnego nauczyciela biologii, których niestety brak w polskich liceach.

Joanna

Dziękuję za opinię :) Powodzenia na medycynie! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Polecam, każemu kto się waha i zastanawia. Pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia. Wszystko, z czym miałem problem było cierpliwie, dokładnie wytłumaczone. Podziwiam ogrom wiedzy pani Joanny! Dzięki systematycznym zajęciom matura nie była mi straszna!

Joanna

Gratuluję świetnego wyniku! Powodzenia na medycynie! Pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Jak najbardziej polecam p. Asię! Swoją ogromną wiedzę biologiczną potrafi przekazać w sposób zrozumiały i przystępny, a do tego uczy odpowiadać na zadania zgodnie z wymaganiami maturalnym. Widać, że nauczanie jest pasją p. Asi i sprawia jej przyjemność, co naprawdę motywująco wpływa na ucznia. Polecam, naprawdę warto! :)

Joanna

Dziękuję bardzo za komentarz. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
KasiaVet
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Z całą odpowiedzialnością polecam zajęcia z p. Asią:) Wszystkie komentarze to szczera prawda. Chodziłam w ciągu swojej edukacji na różne korepetycje, aczkolwiek podejście do ucznia p. Asi mnie zaskoczyło- ( oczywiście bardzo pozytywnie)- przde wszystkim ogromne zaangażowanie, czas poświęcony do przygotowania zajęć, ćwiczeń do domu, skryptów, mobilizowanie do nauki:) Takie zaangażowanie korypetytora nie często sie spotyka, dlatego jeśli ktoś z Was chce dostać się na wymarzone studia to z pomocą p. Joanny jak najbardziej jesteś wstanie to zrobić :) W zeszłym roku miałam szczęście że trafiłam pod skrzydła p. Asi- godząc prace, co tygodniowe zajęcia, a zaczynając tak na prawdę od zera- udało mi sie napisać rozszerzenie z biologii na wysokim poziomie i iść na studia o których zawsze marzyłam ( a nie łatwo się na nie dostać:) ). Pozdrawiam

Joanna

Dziękuję Kasiu! Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Powodzenia na weterynarii!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

Szczerze polecam! Trochę żałuję, że zapisałam się na korepetycje tak późno.... Organizacja zajęć jest świetna, ogrom zadań do każdego działu, dodatkowo pliki multimedialne. Pani Asia tłumaczy wszystko tak, że się tego nie zapomina!

Joanna

Dziękuję bardzo za komentarz :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Gorąco polecam!! Korepetytorka posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze, potrafi przekazać ją w sposób łatwy do zapamiętania. Na każdych zajęciach można liczyć na dodatkowe zadania do domu (które są dobrane przez korepetytorkę tak, że zarówno powtórzysz materiał jak i nauczysz się "na czym chciano Cię złapać" :) Zadania wybrane naprawdę starannie, bo prowadząca jest zorientowana w "maturalnych trendach" i nawykach osób sprawdzających matury w OKE. Do tego miła atmosfera i zero stresu :) Moje korepetycje wspominam bardzo dobrze, bo dzięki nim udało mi się zdać maturę z biologii na 90 % :)

Joanna

Dziękuję za opinię Marysiu. Powodzenia na studiach - jestem przekonana, że w Twoim przypadku medycyna to jest to!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.