Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online

Opis ogłoszenia

Pomagam studentom od wielu lat, wielu z nich wraca do mnie "co sesję" :) W związku z tym, że mam jeszcze wolne miejsca chętnie Ci pomogę w przyswojeniu informacji, zagadnień i tym podobnych rzeczy ze świata politechniki :) Jeśli masz problem ze zbliżającym się egzaminem, projektem czy pracą inżynierską zapraszam! Podzielę się z Tobą swoją wiedzą :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 lutego 2017

UWAGA, oszukuje ludzi. Pieniądze dostała, ale nic w zamian. Przedstawia się jako Magdalena Szewczyk. Kontaktuje się z maila: edukujemystudentow@wp.pl
NIE POLECAM

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 lutego 2017

OSZUSTKA PIENIĄDZE PRZELANE KONTAKT ZNIKŁ

KONTAKTUJE SIĘ Z E-MAILA edukujemystudentow@wp.pl

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.