Patryk Kołodziejski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Elbląg

Opis ogłoszenia

PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY I NIE TYLKO! Jestem studentem medycyny z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu chemii. Oferuję indywidualny tok zajęć przygotowujący do matury, pomoc w opanowaniu materiału do klasówek oraz nadrabianiu zaległości. W zależności od potrzeb ucznia, zapewniam odpowiednie materiały.

Jeśli szukasz korepetytora z doświadczeniem, który potrafi skutecznie przekazać wiedzę a przy tym poprowadzi zajęcia w miłej atmosferze, to dobrze trafiłeś :) Wiele godzin lekcji z moimi uczniami, którzy zaczynali naukę chemii na różnym poziomie to doświadczenie, dzięki któremu nauka chemii będzie dla Ciebie łatwiejsza.

Istnieje także możliwość organizacji zajęć w niewielkich grupach.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu:

  •  608 868 356

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Gdański Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Bardzo dobry korepetytor. Zawsze miły i uprzejmy. Rzetelnie i skrupulatnie prowadzone zajęcia zaowocowały wynikiem na maturze powyżej 80, co pozwoliło mi się dostać na wybrany kierunek (stomatologia) bez większego problemu.
Polecam ! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Dzięki pracy z Patrykiem dostałem sie na medycynę. Wyniki 85 procent. Bez problemu. Polecam!
Współpraca przebiegała gładko. Zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Dobre podejście. Potrafi tłumaczyć i jest cierpliwy, co mi popłacilo!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Zdałam tegoroczną maturę z chemii rozszerzonej na 87%. Dostałam się dzięki temu na wymarzony kierunek studiów, a w osiągnięciu tego wyniku bardzo pomogły mi lekcje z Panem Patrykiem. Dlatego polecam wszystkim korepetycje u niego :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Zajęcia u Pana Patryka pomogły mi zrozumieć chemię a przede wszystkim dzięki nim udało mi się uzyskać dobry wynik na maturze i dzięki temu jestem teraz na wymarzonych studiach. Wcześniej miałem problem z niektórymi zadaniami, a na zajęciach po zrobieniu kilku przykładów sposobem pana Patryka wydały mi się nagle takie proste. Także jeżeli szukacie dobrego, cierpliwego korepetytora to Pan Patryk idealnie się do tego nadaje. Jeszcze raz dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Polecam zajecia u Pana Patryka. Dzięki nim napisałam maturę z chemii rozszerzonej na 91% :)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

Bardzo wiele mu zawdzięczam . Dzięki jego znakomitym zdolnością przekazywania wiedzy,oraz cierpliwością do "trudnych przypadków" udało mi się zaliczyć niejeden egzamin. Polecam.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2014

Pan Patryk jest wspaniałym nauczycielem. Dzięki niemu dostałam się na wymarzone studia. Pozwolił mi uwierzyc we własne umiejętności. Zajęcia bardzo mi pomogły i wspominam je bardzo miło. Pan Patryk potrafi przekazac swoją wiedzę w sposób jasny i rzeczowy. Naprawdę nie ma się do czego przyczepic. Polecam wszystkim.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2013

Pan Patryk bardzo dobrze tłumacz, jest sympatycznym i cierpliwym nauczycielem. Możliwość tłumaczenia online jest bardzo przydatna przy pomaganiu w robieniu zadań. Serdecznie polecam.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2012

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u Pana Patryka, bardzo pomogły mi w przygotowaniu do klasówek. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, Pan Patryk jest bardzo cierpliwy i świetnie tłumaczy. Polecam wszystkim i dziekuję za pomoc.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.