Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem absolwentem fizyki teoretycznej. Doktorat otrzymałem na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju (jednej z najlepszych chińskich uczelni). Jestem czynnym naukowcem specjalizującym się w dziedzinie grawitacji kwantowej. Mam doświadczenie w pracy ze studentami w językach angielskim i polskim. Oferuję pomoc w zrozumieniu wszytkich teoretycznych działów fizyki, matematyki i algorytmiki. Uczę metod rozwiązywania zadań i przygotowuję do egzaminów teoretycznych.

Zapraszam na korepetycje z matematyki dyskretnej. Pomogę z trudniejszymi zadaniami i zagadnieniami na kierunkach ścisłych na poziomie studiów licencjackich, np. dotyczącymi teorii liczb, kombinatoryki, teorii zbiorów, czy geometrii dyskretnej. Z problemów trudniejszych pomogę w topologii oraz teorii grafów, siatek i węzłów.

Lekcje indywidulane online (Skype lub Zoom): od 80 zł za godzinę
Zajęcia w języku angielskim: +20 zł
Lekcje u studentów (wyłącznie we Wrocławiu): +40 zł
Korepetycje grupowe: +20 zł za każdą kolejną osobę

W zależności od wymagań studentów zajęcia mogą trwać nawet do 180 minut. Przy dłuższych spotkaniach proponuję 15-minutową przerwę nie wliczaną do czasu trwania korepetycji.

Zaradnym studentom polecam zorganizowanie kilkuosobowej grupy do doszlifowania trudniejszych zagadnień i przećwiczenia bardziej wymagających zadań przed egzaminami i kolokwiami.

Hi!

I graduated in theoretical physics. I got my Ph.D. at the Fudan University in Shanghai (one of the best Chinese universities). I am an active scientist with a specialization in quantum gravity. I have experience in working with students both in English and Polish. I can offer you my help in a better understanding of all of the theoretical fields of physics, mathematics, and algorithmics. I can both train you in the methods of solving exercises and explain theoretical aspects of a given issue.

I offer private lessons in discrete mathematics. I will explain complicated exercises and issues at the undergraduate studies level, for instance, regarding number theory, combinatorics, set theory, or discrete geometry. Concerning more advanced problems, I will help in topology and the theory of graphs, networks, and knots.

Private lessons online (Skype or Zoom): from 80 Polish zlotych per hour
Teaching in English: +20 Polish zlotych
Lessons at students’ places (only in Wroclaw): +40 Polish zlotych
Group lessons: +20 Polish zlotych for the second student and next ones

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 07.2014
Uniwersytet Wrocławski
Magister
fzyka
09.2014 - 06.2017
Fudan University (Uniwersytet Fudan w Szanghaju)
Doktor
fizyka teoretyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.