Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Toruń
Obrowo
Silno (Wszystkie)
Lubicz Górny
Lubicz Dolny
Grębocin

O mnie

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej z podwójną specjalizacją: przekładoznawcza oraz nauczycielską. Wielokrotnie byłam w Rosji, gdzie ukończyłam dodatkowe kursy językowe.Ostatni semestr studiów spędziłam na Uniwersytecie w Moskwie, dzięki czemu wzbogaciłam swoja wiedzę nie tylko z zakresu języka, ale też kultury Rosji. Od kilku lat pracuję w różnych firmach, gdzie zajmuje się językiem rosyjskim, a także uczę języka rosyjskiego

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2009
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Licencjat
Filologia rosyjska
10.2009 - 10.2011
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Filologia rosyjska
03.2011 - 06.2011
Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w Moskwie
Filologia rosyjska
10.2011 - 06.2012
Toruńska Szkoła Wyższa
Handel zagraniczny
Kursy i szkolenia
03.2007
Praktyczna gramatyka i stylistyka języka rosyjskiego
10.2008
Praktyczny kurs współczesnego języka rosyjskiego
12.2009
Kurs "Profesor XXI" - diagnostyka edukacyjna
05.2010
Praktyczny kurs języka rosyjskiego, Historia Rosji, Historia literatury rosyjskiej
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Polecam. Profesjonalne podejście. Bardzo przyjemna nauka. Nie wiedziałem że nauka online może być tak przyjemna i skuteczna.

Gorąco polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Uczę się z Biancą od niedawna, ale od samego początku bardzo mi się spodobało jej podejście: konkretna, elastyczna, w przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia.
Polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2018

Polecam świetna nauczycielka szczera otwarta potrafi nauczyć i wytłumaczyć zagadnienia a do tego bardzo zależy jej na uczniu aby nauczyć ,jest nauczycielem z pasją uczy z przyjemnością i zaangażowaniem polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się języka

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Zawsze idealnie przygotowana do zajęć, punktualna, rzeczowa. Lekcje prowadzi sumiennie, w odpowiednim tempie, nigdy nudno. Uczę się po raz pierwszy w życiu online i jestem zadowolony zarówno z tej formy nauki, jak i przede wszystkim z formy prowadzenia zajęć przez Biancę. Kontakt z nauczycielem wzorowy, nie daje odczuć, że jestem uczniem. W historii moich korepetytorów jest w ścisłej czołówce

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Bardzo przyjemna praca.Pani Bianca umiejąca w łatwy sposób przekazać niezbędną wiedzę.Atmosfera na zajedziach bardzo pozytywna.

Gorąco polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.