Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Biologia molekularnacena do ustalenia

Iwona

Opis ogłoszenia

Biologia- solidne przygotowanie do matury. Mgr biologii, nauczyciel dyplomowany, 35 lat pracy w szkole. W swoim dorobku zawodowym mogę poszczycić się wysokim poziomem zdawalności uczniów na egzaminie maturalnym, dużą liczbą osób uczestniczących w olimpiadach i konkursach biologicznych / wśród nich gro to laureaci i finaliści/, wieloma absolwentami studiów o kierunkach: medycyna,farmacja, stomatologia, biotechnologia, weterynaria, fizjoterapia, biologia, ochrona środowiska, rolnictwo, psychologia.
W trakcie przygotowania do matury szczególny nacisk kładę na wyćwiczenie umiejętności rozwiązywania wszystkich typów zadań maturalnych. Dużą uwagę poświęcam na analizę pytań doświadczalnych, formułowanie problemów i hipotez badawczych, wniosków , prawidłowości, konstruowanie wykresów i interpretację danych. Umiejętności te bowiem sprawiają uczniom poważne trudności, tak więc wymagają dogłębnego zapoznania się z nimi i wyćwiczenia sposobów odpowiedzi.
Wyznaję tezę, ze tylko ciężką, wytrwałą i konsekwentną pracą dochodzi się do celu.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.