Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Beata

Opis ogłoszenia

Zapraszam wszystkich, którzy chcą rozpocząć  fascynującą przygodę z językiem niemieckim! Wspólnie damy radę z gramatyką, pracami domowymi, materiałem ze szkoły. Zacznijmy od poczatku!
Szybko zobaczysz efekty!Jestem dyplomowaną nauczycielką języka niemieckiego z 20-letnim stażem. Kocham swoją pracę i mam nadzieję, że TY pokochasz niemiecki. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.