BeEducated Beata Hablutzel

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Rumia
Reda
Tczew
Pruszcz Gdański
Elbląg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • Profesjonalne korepetycje z chemii na 100%
  • Cechuje mnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja do nauczania
  • Oferuję skuteczną pomoc w przygotowaniu do matury, przygotowanie do konkursów (m.in "Wygraj indeks PG"), konkursu kuratoryjnego oraz przygotowanie do prac klasowych i nadrabianie zaległości
  • Zajęcia stacjonarne odbywają się w Gdańsku, ponadto możesz uczyć się ze mną online skąd tylko chcesz:)

Kim jestem?

Jestem absolwentką chemii z tytułem magistra oraz przygotowaniem pedagogicznym. Nauczanie to moja pasja, której oddaję się z pełnym zaangażowaniem. Od 7 lat skutecznie pomagam Uczniom będącym na każdym szczeblu edukacji. Wielu z moich Uczniów jest aktualnie studentami medycyny, stomatologii oraz pokrewnych kierunków.

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz skutecznie przygotować się do matury? Z przyjemnością Ci w tym pomogę. Specjalizuję się we współpracy z osobami przygotowującymi się do matury. Posiadam opracowany kurs maturalny. W ramach współpracy zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne  m.in:

  1. Opracowany plan powtórzenia treści programowych.
  2. Materiały zawierające podstawy teoretyczne.
  3. Różnorodne zadania z obowiązującego zakresu na każdym poziomie trudności (maturalne oraz analogiczne do zadań maturalnych- starannie przemyślane) wraz z kluczem odpowiedzi, który udostępniam (aby nauka była skuteczna również po zajęciach).
  4. Testy po każdym omówionym dziale tematycznym (bardzo ważne, aby sprawdzić nad czym jeszcze trzeba popracować) sprawdzane przeze mnie po zajęciach (zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie). Wszystko po to, abyś był/a w 100% przygotowany/a do matury. To także mój cel! Pamiętaj, że systematyczna praca przybliży Cię do Twojego celu. Ja daję z siebie 100%, a od moich uczniów wymagam tego samego.  

Ponadto z przyjemnością pomagam w przygotowaniu do konkursu wygraj indeks PG (moi Uczniowie są szczęśliwymi laureatami) do konkursu kuratoryjnego oraz w opanowaniu materiału do innych egzaminów i sprawdzianów. 

Czy warto nawiązać ze mną współpracę?

Jestem przekonana, że nieustanny rozwój i zdobyte doświadczenie są gwarancją efektywnej współpracy. Skuteczność moich zajęć potwierdzają wystawione opinie. Zachęcam do zapoznania się z nimi. 

Co mogę Ci zagwarantować?

Gwarantuję bezstresową atmosferę sprzyjającą nauce oraz profesjonalne i indywidualne podejście. Bez względu na to, czego potrzebujesz otrzymasz skuteczną pomoc.

Serdecznie zapraszam do współpracy :)

Kontakt tel.: +48880970634
fb: BeEducated Korepetycje z chemii na 100%

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 48
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Nie mogłyśmy trafić lepiej.Pani Beatka to ciepła i bardzo kompetentna korepetytorka chemii .Gwarancja bardzo dobrego przygotowania do egzaminów.Polecam wszystkim

BeEducated

Pani Renatko bardzo dziękuję i jeszcze raz gratuluję Wice uzyskania tytułu finalisty! Współpraca była wspaniała, jestem bardzo dumna! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2021

Zajęcia z Panią Beatą były wspaniałe. Przez 5 miesięcy nauczyłam się więcej z chemii, niż przez 1,5 roku w szkole. Na spotkaniach zawsze jest miła atmosfera. Wszystko ma Pani przećwiczone i przygotowane dla uczniów. Z całego serca polecam wszystkim tym, którzy naprawdę chcą się nauczyć chemii i porządnie przygotować do matury.

BeEducated

Natalko, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię, zajęcia z Tobą były wspaniałe! Jestem przekonana, że bardzo dużo osiągniesz w życiu zawodowym z takim potencjałem! :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Beaty. Bardzo miła atmosfera i nacisk na zrozumienie tematu pozwoliły mi nadrobić zaległości z chemii. Zagwarantowane duża ilość materiałów i zadań oraz ogromne zaangażowanie ze strony Pani. Jest najlepszą nauczycielką chemii, u której się uczyłam.

BeEducated

Laura, masz ogromny potencjał i bardzo Ci dziękuję! Czytanie takiej opinii motywuje mnie, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją "misję"- tak, dla mnie to misja a nie tylko praca;)
Życzę wszystkiego wspaniałego na dalszej drodze zawodowej i spełnienia realizacji swoich planów! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam Panią Beatę z całego serca. Przerobiłyśmy wszystko co trzeba - od teorii przez zadania aż po wszystkie arkusze zarówno z CKE jak i próbne (ciężko zliczyć ile ich było). Dzięki tym korepetycjom poczułam się naprawdę przygotowana. Nie wspomnę o naprawdę miłej atmosferze i satysfakcji z napisanej matury :)

BeEducated

Gratuluję wysokiego wyniku (87%!!!) z matury! :D Dziękuję przyszłej Pani Doktor za wspólnie przygotowania które zaowocowały tak ogromnym sukcesem! Jestem bardzo dumna!!! <3

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Nikt tak dobrze nie uczy chemii jak Beata. Każde zagadnienie tłumaczy cierpliwie i do skutku. Bardzo polecam!

BeEducated

Dziękuję bardzo Olu za świetną współpracę :) Gratuluję wysokiego wyniku z matury, dzięki któremu napewno dostaniesz się na medycynę! Życzę dalszych sukcesów!!! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą! Przemiła atmosfera na zajęciach, ale przede wszystkim ogrom wiedzy, przekazywany w prosty i zrozumiały sposób :D

BeEducated

Bardzo dziękuję i życzę mnóstwa sukcesów w dalszej edukacji! :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Zacząłem brać korepetycje w 2 klasie liceum, żeby trochę podciągnąć się w zakresie chemii. Nie myślałem jednak, że dzięki lekcji z Panią Beatą będę w stanie dostać się do finału konkursu chemicznego organizowanego przez Politechnikę Gdańską! Przyjazne podejście do ucznia, mnogość materiałów, umiejętność przekazania wiedzy, oraz świetna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić Panią Beatę jako korepetytorkę!

BeEducated

Bardzo dziękuję Konrad za owocną współpracę i życzę dalszych sukcesów! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Beaty! Zaraziła mnie pasją do chemii i przekazała ogrom wiedzy w bardzo krótkim czasie. Dostajemy mnóstwo rozmaitych materiałów z różnych źródeł. Na każde zajęcia chodzę z chęci, nie z przymusu i przede wszystkim bez stresu :) Na pewno będzie mi ich brakowało po zakończonej nauce. Pani Beata bardzo motywuje miłymi słowami oraz jest bardzo cierpliwa. Przez wszystkie lata nauki nigdy nie spotkałam się z tak dobrą nauczycielką!

BeEducated

Milenka, bardzo dziękuję! <3
Jesteś dowodem na to, że ambicja połączona z systematyczną i wytrwałą pracą to droga do sukcesu! :D
Jestem przeszczęśliwa, że juz teraz piszesz próbne arkusze na ponad 90%! :)
To tylko zapewnia mnie, że wynik z matury będzie równie wysoki jak poziom Twojej satysfakcji! :))

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Polecam Panią Beatę, ponieważ w krótkim czasie, szczegółowo i zrozumiale potrafi przekazywać swoją wiedzę. Na zajęciach przerabiamy zadania z różnych zbiorów i matur, które nie są już dla mnie takim wyzwaniem jak na początku. Moim zdaniem Pani Beata to idealna korepetytorka

BeEducated

Patrycja, bardzo dziękuję! :)
Jestem bardzo zadowolona z Twoich postępów :D
Wierzę, że stać Cię na wysoki wynik w czerwcu, bo udowadniasz mi to na każdych zajęciach! :))

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Gorąco polecam korepetycje u Pani Beatki! Jest przesympatyczną osobą a atmosfera na zajęciach jest swobodna i bezstresowa. Wszystkie zagadnienia są dokładnie omawiane i utrwalane w postaci dużej ilości zadań. W ciągu kilku miesięcy pomogła mi opanować szeroki zakres materiału i przede wszystkim sprawić, ze na nowo polubiłam chemię. Przerobiłyśmy bardzo dużo zadań maturalnych na zajęciach, a oprócz tego Pani Beatka zachęca do samodzielnej pracy w domu i udostępnia super zadania i materiały. Polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze przygotować na egzaminie i doceniają nauczycieli, którzy bardzo dużo dają od siebie ale jednocześnie wymagają od ucznia. Dla mnie to jest najlepsza opcja!

BeEducated

Olu, bardzo dziękuję! :)
Przed nami jeszcze trochę pracy i liczę na wysoki wynik z matury! :D

avatar
Nikola Bednaruk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Nie ma lepszej pani korepetytorki od chemii jak pani Beata ,świetnie tłumaczy . Nigdy nie myślałam ze polubię się z chemią ,lecz pani Beata zmieniła to . Z góry polecam panią Beatę ;))

BeEducated

Dziękuję bardzo Nikola!
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach :)

avatar
inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

szczerze polecam, lekcje na naprawde wysokim poziomie. nie sadzilam ze chemie da sie polubic jednak pani Beacie udalo sie zmienic moje zdanie:))

BeEducated

Dziękuję bardzo Inga!
A współpraca z Tobą to czysta przyjemność :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą!
Dzięki niej polubiłam chemie na nowo i zrozumiałam najtrudniejsze zagadnienia. Zajęcia zawsze mijają w przemiłej atmosferze.
Polecam z całego serca :)

BeEducated

Cała przyjemność po mojej stronie! :) Dziękuję! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Bardzo polecam Beatę. Jest to osoba niezwykle miła, pomocna, z dużą wiedzą. Podchodzi indywidualnie do swojego ucznia, bardzo cierpliwie i dobrze tłumaczy, za jej sprawą wszystko się rozjaśnia. :)

BeEducated

Bardzo dziękuję i gratuluję zdanego egzaminu na 5!!! :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Serdecznie polecam Panią Beatę. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze przy kawce lub herbacie, materiały były przygotowywane pod moje potrzeby i zawsze była możliwość znalezienia odpowiedniego terminu oraz godziny spotkania. Co najważniejsze zawsze umiała mi wytłumaczyć dane zadanie, zagadnienie czy też rozwiązać powstały problem. Nigdy nie było problemu aby wrócić do danego działu lub powtórzyć go kilka razy.Dzięki pomocy oraz motywacji ze strony Pani Beaty czułam się przygotowana do tegorocznej matury ,byłam wstanie rozwiązać wiele zadań i uzyskać dobry wynik.
Gorąco polecam!

BeEducated

Olu, bardzo dziękuję za naszą owocną współpracę. ;) Jestem z Ciebie bardzo dumna! Cieszę się, że osiągnęłaś satysfakcjonujący wynik z matury! Życzę mnóstwa sukcesów na studiach i zawsze służę pomocą! Pozdrawiam cieplutko :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Na zajęciach z panią Beatą można zawsze liczyć na miłą atmosferę przy kawce lub herbatce, dobrze dobrane materiały i możliwość wyboru dogodnego dla ucznia i nauczyciela terminu. Najważniejsze jednak jest to, że pani Beata to cierpliwa i kompetentna osoba, która potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej opornym trudne zagadnienia i nigdy nie patrzy na ucznia z góry, jak to robią niektórzy nauczyciele. W kwestii odwoływania czy przekładania terminów korepetycji też jest bardzo elastyczna. Bez pomocy pani Beaty prawdopodobnie nie byłabym w stanie zrobić na maturze wielu zadań, a tak szybko się z nimi uwinęłam i wyszłam z sali z uśmiechem satysfakcji ;D Gorąco polecam! <3

BeEducated

Bardzo dziękuję za tyle miłych słów i za obdarzone zaufanie,na którym opierała się nasza 3-letnia współpraca :) Jestem pewna, że wynik z matury będzie równie wysoki jak poziom Twojej satysfakcji :) Pozdrawiam cieplutko!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Pani jest bardzo miła. Wytłumaczyła mi trudne zagadnienia, których nigdy nie rozumiałam. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc

BeEducated

Bardzo proszę ;) pozdrawiam serdecznie

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Jeżeli szukasz dobrej korepetytorki to zdecydowanie polecam Panią Beatę!
Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, a cały materiał jest przekazany prostym i zrozumiałym językiem (co jest dziś rzadkością).
Dzięki niej pokochałam chemię i wybrałam kierunek biologiczno-chemiczny w wymarzonym liceum.
Z całego serca polecam Panią Beatę bo bardzo trudno znaleźć korepetytorke z tak dużym talentem!

BeEducated

Dziękuję bardzo ! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Pani Beata jest świetną nauczycielką, potrafi w interesujący sposób przekazać wiedzę a cały materiał okazuje się być banalnie prosty :) Można przyjść z wszystkimi problemami dotyczącymi chemii nawet tymi najbardziej banalnymi, a materiały które dostaję są bardzo przejrzyste oraz pomagają mi utrwalić dostarczoną wiedzę, Z całego serca polecam korepetycje u Pani Beaty :)

BeEducated

Dziękuję bardzo Kasiu! :) Do zobaczenia na kolejnych zajęciach :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Jestem mamą tegorocznego absolwenta gimnazjum. Polecam z całego serca Panią Beatę. Jest cudownym nauczycielem i pedagogiem, ma wspaniałe podejście do ucznia, nauki, ocean cierpliwości i dar nauczania. Mój syn z ucznia miernego, bojącego się chemii koniec roku kończył 6 na świadectwie i świetnymi wynikami z egzaminu gimnazjalnego. Polecam Panią Beatkę dla każdego, kto potrzebuje wsparcia z chemii. Jest świetnym nauczycielem, ale również wspaniałym człowiekiem. Szkoda, że nie ma więcej takich nauczycieli. Pani Beatko dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam gorąco. Anna Świątkowska

BeEducated

Pani Aniu bardzo dziękuję za tyle miłych słów i jednocześnie bardzo się cieszę,że mogłam współpracować z Kacprem :) Pozdrawiam serdecznie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Z całego serca polecam korepetycje z Panią Beatą. Jest osobą sympatyczną i rzetelną, trudne kwestie potrafi wyjaśnić w bardzo przystępny sposób. Zapewnia dużo materiałów i zadań z chemii. Wszystkie terminy zajęć można dogodnie ustalić. Dzięki niej chemia przestała być dla mnie problemem. :)

BeEducated

Zajęcia z taką zdolną uczennicą to czysta przyjemność! Jeszcze raz gratuluję wysokiego wyniku i życzę powodzenia na wymarzonych studiach! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Pani Beata przekazuje wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Zawsze ma przygotowane materiały. Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Jest bardzo cierpliwa i zawsze znajdzie sposób aby wytłumaczyć mi najbardziej zawiłe zagadnienia. Jeśli masz jakikolwiek problem z chemią Ona go rozwiąże.:-)

BeEducated

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Do zobaczenia po wakacjach ;)

avatar
DOMINIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Pani Beatka jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Wiedzę którą posiada przekazuje bardzo cierpliwiei zrozumiale. Polecam zajęcia z Panią Beatką i zapewniam 100% zadowolenie.

BeEducated

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii, ja również jestem zadowolona z efektów naszej pracy :) Pozdrawiam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Pani Beata to nauczycielka bardzo cierpliwa i empatyczna, posiadająca imponującą wiedzę z chemii. Bardzo zrozumiale potrafi przedstawić materiał i go wytłumaczyć. Na jej zajęciach panuje miła i spokojna atmosfera.

Dzięki Pani Beacie polubiłam i nauczyłam się czy jest Chemia :)

BeEducated

Dziękuję za tak pozytywną opinię. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna,że mogłyśmy razem pracować :) Bardzo dziękuję!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Dzięki Pani Beacie nie dość że podciągnąłem swoje oceny z chemii, to jeszcze bardzo ten przedmiot polubiłem. Co konsekwencją było to że wystartowałem już w dwóch konkursach chemicznych. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą!!

BeEducated

Piotr jestem z Ciebie bardzo dumna, a zajęcia z takim uczniem to czysta przyjemność! Pozdrawiam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Dzięki lekcjom z panią Beatą udało mi się zdobyć 87% z matury z chemii w 2017 roku :) Materiał jest dobrze rozplanowany na cały rok i zadania przygotowywane przez panią Beatę są różnorodne.

BeEducated

Gratuluję wysokiego wyniku i życzę powodzenia na medycynie! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Pani Beata to profesjonalna i kompetentna osoba. Zawsze punktualna i gotowa do pomocy w każdej dziedzinie chemii. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Beatą i bardzo polecam rozpoczęcie współpracy komuś, kto chce porządnie przygotować się to matury!

BeEducated

Dziękuję bardzo Natalia i gratuluję dostania się na studia! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dziękuje Pani Beato za poświęcony czas i zaangażowanie, które przeniosło się na solidne przygotowanie do matury w wyniku czego udało się uzyskać wynik na bardzo wysokim poziomie!!
Serdecznie polecam Panią Beatę!!!

BeEducated

Bardzo dziękuję i gratuluję!!! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Pani Beata przygotowuje na każde zajęcia materiały potrzebne do uzupełnienia wiedzy i cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Zadania przygotowywane przez Panią Beatę umożliwiają sukcesywne i zorganizowane przygotowanie do matury z chemii. Polecam korepetycje z Panią Beatą!

BeEducated

Bardzo dziękuję :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą. W niecały rok udało mi się znacznie poprawić stan mojej wiedzy chemicznej i uzupełnić braki z zeszłych lat. Pani Beata jest kompetentna, dobrze przygotowana i uśmiechnięta. Na lekcjach zawsze panuje miła i sprzyjające nauce atmosfera. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Świetne lekcje, Beata jest bardzo cierpliwa i potrafi w łatwy sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia! Zawsze miła atmosfera i bezstresowe zajęcia. Beata ma b. dużo zadań, które udostępnia uczniom, dzięki, którym łatwo można opanować dany dział chemii :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

dzięki Pani Beacie mój syn napisał egzamin poprawkowy na 5! Wiedza, cierpliwość i kompetencje - to sprawia ze Pani Beata jest osobą godną polecenia! Jeśli masz problem z chemia - nie znajdziesz nikogo lepszego! Jeszcze raz dziękuje za to, ze sprawiła Pani, iż chemia przestała być niezrozumiała dla mojego syna!

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2016

Wszystko ok, z zerowego poziomu wiedzy z chemii udało mi się nauczyć bardzo dużo w krótkim czasie :) A do tego zawsze miła atmosfera. Polecam!

avatar
Maciej i Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Śmiało polecam. Osoba kompetentna, cierpliwa i w prosty sposób tłumaczy materiał. Pani Beata jest również osobą bardzo kontaktową co bardzo ułatwia relacje z nieśmiałymi uczniami. 100% zadowolenia w przystępnej cenie.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Pani Beata posiada duże zdolności pedagogiczne oraz sporą wiedzę z dziedziny chemii. Moja córka miała problemy z tym przedmiotem, ale po jednej lekcji u Pani Beaty, napisała sprawdzian z chemii na czwórkę. Korepetytorka potrafiła dopasować swój grafik zajęć do grafiku mojej córki i umówiłyśmy się jeszcze na kilka lekcji. Pani Beato! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Jeżeli masz problem z chemia to nie ma lepszej korepetytorki niż Beata:) Każde zagadnienie te proste jak i te bardziej zawiłe jest dobrze wytłumaczone, że nawet najbardziej oporny umysł zrozumie o co w tym wszystkim chodzi :D Nie ważne czy szykujesz się na maturę czy inne testy u Beaty masz gwarancję dobrego przygotowania :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2015

Beata świetnie tłumaczy materiał. Zawsze na lekcjach jest miła i radosna atmosfera. Ma świetne poczucie humoru i dużo cierpliwości. Zawsze słuy pomocą i dodatkowymi materiałami. Mleko też ma dobre. Polecam z całego serca !

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Jak dla mnie świetna korepetytorka . Potrafi wytłumaczyć zrozumiale dany materiał , chociaż wcześniej był on dla mnie "czarną magią" . Beata umie , tak przekazać wiedze, że nawet podczas rozmowy przez telefon jest w stanie wytłumaczyć daną partie materiału czy wytłumaczyć zadania. Jak uczyć sie chemii to tylko z Beatą. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Bardzo dobra korepetytorka! Nawet najbardziej zawiłe zagadnienia stają się proste, dodatkowo zajęcia prowadzone są w świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które mają jakiekolwiek problemy z chemią :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Miła,kompetentna i cierpliwa. Dzięki Beacie napisałem maturę z chemii ze świetnym rezultatem, mimo że zaczynałem bez żadnej wiedzy o tym przedmiocie. Polecam zajęcia u tej korepetytorki każdemu kto ma problemy z chemią :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2015

Bardzo dobra korepetytorka! Dobrze i cierpliwie tłumaczy, daje wiele zadań do ćwiczenia w domu, udostępnia dodatkowe materiały, świetna atmosfera lekcji- zdecydowanie polecam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Przemiła osoba a przede wszystkim świetna korepetytorka,najlepsza jaka miałam :). Bardzo angażuje sie w zajęcia, wysyła mnóstwo zadań z rożnych zbiorów. Nie ma zajec opartych tylko na operonie- co mnie niezmiernie cieszy:) ponadto atmosfera jest bardzo przyjemna :) z całego serca polecam korepetycje u tej Pani,na pewno bedziesz zadowolony;)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Bardzo polecam najlepszą korepetytorkę z chemii! :)
Dzięki Pani Beacie poprawiłam sprawdzian z jedynki na piątkę, co najlepiej pokazuje, jak dobrą jest korepetytorką. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a materiał jest bardzo przystępnie tłumaczony. Potrzebując pomocy z chemii, na pewno zadzwonię do Pani Beaty :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2014

Najlepsza korepetytorka jaką miałam. W bardzo prosty i szybki sposób tłumaczy wszystkie trudne zagadnienia. Nawet jeśli się nie wie czegoś co już naprawdę powinno się wiedzieć ;] Zajęcia są efektywne i prowadzone w naprawde przemiłej atmosferze. Sztywna zasada uczeń - nauczyciel została obalona przy gorącej kawie. Szczerze polecam ;]

avatar
adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2014

Bardzo dobra korepetytorka! Przystępnie tłumaczy materiał, zaangażowana i pomocna, miła atmosfera na lekcji, gorąco polecam:)

BeEducated

Aduś dziękuję za opinię, z Tobą wspaniale się współpracuje i bardzo się cieszę, że mogę pomagać. :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2014

Jeśli szukasz dobrego korepetytora to właśnie znalazłeś ! Wszytko jest jasno tłumaczone, przy miłej atmosferze. Istna profuzja wiedzy !!! w pozytywnym znaczeniu tego słowa :P Zdecydowanie polecam ;)

BeEducated

Polecam się na przyszłość. ;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Zawsze miałem problemy z chemią, a odkąd korzystam z lekcji Pani Beaty zaliczam każdą klasówkę bez problemów. Do tego tak niska cena za taką pomoc i zaangażowanie. Bardzo polecam!

BeEducated

Dziękuję bardzo Arku. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Bardzo dobra korepetytorka, w bardzo prosty i przystępny sposób wytłumaczyła mi ten przedmiot, który wcześniej był dla mnie czarną magią. Polecam :)

BeEducated

Cieszę się, że to co było najważniejsze zrealizowałyśmy. Dziękuję za opinię. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.