Patryk Kirszenstein

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk (Pomorze)
Gdynia
Sopot
Bydgoszcz
Toruń

Patryk Kirszenstein

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Patryk Kirszenstein

O mnie

Jestem wieloletnim pasjonatem informatyki . Programuje od początku gimnazjum, znam takie języki/technologie jak C++, C, Java, Spring, JS, REACT HTML5 , CSS, Mysql, Bash mam na koncie już pracę jako programista a obecnie studiuje dziennie informatykę

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  12.2015
  E.12
  12.2016
  E.13
  01.2017
  E.14
  Doświadczenie
  07.2018 - 08.2018
  PFM

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 2
  avatar
  Andrzej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 grudnia 2018

  Pan Patryk świetnie sprawuje się w roli korepetytora. Świetnie nauczył moje dziecko materiału ze szkoły. Dodatkowo wytłumaczył mu programowanie.
  Widać w nim ogromny zapał i potrafi nim zarazić dziecko, pokazując że nauka to nie tylko zakuwanie ale interesująca zabawa i przyjemność.

  avatar
  Małgorzata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 grudnia 2018

  Bardzo przyjemna atmosfera.Pan Patryk, mimo młodego wieku jest wybitnym korepetytorem, w dodatku z poczuciem humoru. Wspaniale prowadził zajęcia, wszystko potrafi wytłumaczyć. Szczerze polecam, bo naprawdę warto!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.